Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Les Constellations

Francja, La Plagne (Paradiski), Belle Plagne

Więcej o hotelu

od 731 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 111 318

Kategoria

***

Miasto

La Plagne

Kraj

Francja

Położenie/wyposażenie

Résidence Les Constellations znajduje się w centralnej części miejscowości Belle Plagne z bezpośrednim dostępem do stoku. Najbliższe sklepy oddalone są o zaledwie ok. 200 m. Bezpłatny transfer łączy różne części miejscowości La Plagne.Wzniesione z drewna chalety pokryte są dachówką z naturalnego kamienia. Do wyposażenia obiektu należy recepcja (w budynku Androm?de), Wi-Fi (ograniczony przesył danych), pokój wypoczynkowy i szafki do przechowywania sprzętu narciarskiego. Publiczne miejsca parkingowe są do dyspozycji w granicach dostępności (za opłatą).Wyposażenie i wyżywieniePrzytulne studia oraz apartamenty wyposażone są w pokój dzienno-sypialniany, TV, łazienkę lub prysznic i WC oraz całkowicie wyposażoną niszę kuchenną z kuchenką, lodówką, zmywarką, ekspresem do kawy. Dla gości dostępny jest również Wi-Fi (ograniczony przesył danych) oraz balkon od południa lub taras.Oferta bez wyżywienia.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Zestaw do sprzątaniaShuttle hotelowy (wg informacji na miejscu)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Wi-Fi (większy przesył danych)Akcesoria dla niemowląt (ograniczona dostępność, konieczność wcześniejszego zgłoszenia): 40,- € /tydzień/dzieckoOgólnodostępne miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,- € za osob./nocKaucja: 200,- € /studio/apart.

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (75,- € /tydz./zwierzę lub 11,- € /dzień za zwierzę w razie krótszego pobytu, bez karmy, po okazaniu ważnej karty szczepień, zakaz przywożenia psów ras obronnych)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Przy rezerwacji 6-dniowego karnetu narciarskiego "Illimité Paradiski" na dany okres, jest on ważny już poprzedniego dnia od godz. 12:30.W dniach przyjazdu 02.01. i 03.01. oraz 09.01. i 10.01., jak również 27.03. i 28.03. 2021 otrzymają Państwo karnet narciarski Illimité Paradiski w korzystniejszej cenie. W procesie rezerwacji należy wybrać karnet Illimité Paradiski.

Studio 5-osob. (ok. 21 m?), SC

pokój dzienno-sypialniany z dwoma kanapami sypialnymi z tego jedna z rozsuwanym łóżkiem (zalecane dla dzieci) i TVnisza sypialniana z łóżkiem piętrowymbalkon lub taras

Apartament 5-osob. (ok. 27 m?), SC

pokój dzienno-sypialniany z dwoma kanapami do spania z tego jedna z rozsuwanym łóżkiem (zalecane dla dzieci) i TVsypialnia z podwójnym łóżkiembalkon lub tarasczęściowo mieszkanie dwupoziomowe

Apartament 7-osob. (32 - 35 m?), SC

pokój dzienno-sypialniany z dwoma kanapami sypialnymi z tego jedna z rozsuwanym łóżkiem (zalecane dla dzieci) i TVsypialnia z 2-osobowym łóżkiemnisza sypialniana z łóżkiem piętrowymbalkon lub tarasczęściowo mieszkania dwupoziomowe

Dojazd

Kolej: Aime (ok. 19 km), Bourg-St-Maurice (ok. 27 km), Moutiers (ok. 33 km), Albertville (ok. 61 km)Przelot: Chambéry (ok. 120 km), Grenoble (ok. 191 km), Genewa (ok. 200 km), Lyon-Saint Exupéry (ok. 195 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.
Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!
Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski La Plagne

Maks. wysokość: 3250 mMin. wysokość: 1207 mWys. miejscowość: 1970 mWyciągi łącznie: 98Orczyki: 55Krzesełka: 31Gondole: 12Trasy łącznie: 225 kmTrasy zielone/niebieskie: 139 kmTrasy czerwone: 59 kmTrasy czarne: 27 km

Region narciarski Paradiski

Maks. wysokość: 3250 mMin. wysokość: 1250 mWyciągi łącznie: 148Orczyki: 67Krzesełka: 59Gondole: 22Trasy łącznie: 425 kmTrasy zielone/niebieskie: 166 kmTrasy czerwone: 165 kmTrasy czarne: 94 km

Informacje o hotelu

 • Odległość od centrum miasta 200 m
 • TV tak
 • Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy tak
 • Fitness tak
 • Bar tak
 • Bowling tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Aneks kuchnny tak
Ładuję

Ładowanie mapy i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura -2 °C temperatura w nocy -8 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro -1 °C temperatura w nocy -5 °C

 • Czw -1 °C temperatura w nocy -5 °C

 • Pt -3 °C temperatura w nocy -7 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień