Hotel Résidence Prestige Odalys L'Orée des Pistes (Saint-Étienne-en-Dévoluy)

Francja, Alpy Francuskie

Więcej o hotelu

od 992 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 109 932

Kategoria

****

Miasto

SuperDévoluy

Kraj

Francja

Położenie/wyposażenie

Wykończona w drewnie rezydencja Prestige L´Orée des Pistes leży bezpośrednio przy stoku i jest o ok. 200 m oddalona od następnych wyciągów. Do centrum miejscowości, sklepów i restauracjami jest ok. 800 m.Obiekt posiada lobby z Wi-Fi, stołem do bilarda (za opłatą), a także podgrzewany basen. Za dodatkową opłatą można skorzystać z sauny. Bezpłatnie do Państwa dyspozycji schowek na narty oraz zadaszone miejsce parkingowe na apartament/chalet.Wyposażenie i wyżywieniePrzytulne apartamenty w stylu chalet z pokojem dzienno-sypialnym z rozkładaną kanapą, TV i oddzielnymi pokojami sypialnymi, łazienką lub prysznicem i oddzielnym WC oraz balkonem lub tarasem. Nisza kuchenna wyposażona jest w kuchenkę, lodówkę, kuchenkę mikrofalową z funkcją grilla i zmywarkę.Oferta bez wyżywienia. Na miejscu istnieje jednak możliwość zarezerwowania dostawy pieczywa (za opłatą).

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaSprzątanie końcowe (poza kuchnią)Korzystanie z krytego basenuMiejsca parkingowe (1 x /apart.)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Dostawa pieczywaZestaw ręcznikówBilardSauna: 6,- € /os./skorzystanieAkcesoria dla niemowląt (ograniczona dostępność): 30,- € /tydz./dziecko

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 1,40 € za osob./nocKaucja: 300,- €/apart./chaletOpłata za eco-recycling: 0,20 € /osob./dzień

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (60,- € /tydz., bez karmy, po uprzednim zgłoszeniu i za okazaniem zaświadczenia o aktualnych szczepieniach)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Psy w obiekcie mogą być prowadzone jedynie na smyczy.

Apartament 4-osob. (ok. 34 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną wysuwaną kanapą i TVpokój sypialny z łóżkiem podwójnymoddzielne WCbalkon lub taras

Apartament 6-osob. (40 - 50 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną wysuwaną kanapą i TVsypialnia z 2 pojedynczymi łóżkamisypialnia z łóżkiem podwójnymoddzielne WCbalkon lub tarasmieszkanie dwupoziomowe

Apartament 10-osob. (ok. 58 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TVsypialnia z łóżkiem podwójnym2 sypialnie, każda z 2 łóżkami pojedynczymi
sypialnia z łóżkiem piętrowym
dodatkowy prysznic/WC
balkon lub tarasmieszkanie dwupoziomowe

Chalet 6-osob. (40 - 50 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną wysuwaną kanapą i TVpokój sypialny z łóżkiem podwójnympokój sypialny z 2 pojedynczymi łóżkamidodatkowy prysznicoddzielne WCbalkon lub tarasdomek typu semi-chalet na dwóch piętrach

Dojazd

Kolej: Veynes Dévoluy (ok. 35 km)Przelot: Grenoble (ok. 135 km), Chambéry (160 km), Lyon-Saint Exupéry (ok. 185 km), Marseille (ok. 210 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.
Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!
Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski SuperDévoluy & La Joue du Loup

Maks. wysokość: 2450 mMin. wysokość: 1450 mWys. miejscowość: 1500 mWyciągi łącznie: 24Orczyki: 18Krzesełka: 5Gondole: 1Trasy łącznie: 100 kmTrasy zielone/niebieskie: 60 kmTrasy czerwone: 30 kmTrasy czarne: 10 km

Informacje o hotelu

  • Basen wewnętrzny tak
  • TV tak
  • Bar tak
  • Hotelowa restauracja tak
Ładuję

Ładowanie mapy i opisu...