Hotel Residence Les Temples Du Soleil

Francja, Alpy Francuskie, Val Thorens

Więcej o hotelu

od 1 622 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 505

Kategoria

***

Miasto

Val Thorens

Kraj

Francja

Położenie/wyposażenie

Przytulny obiekt Résidence Les Temples du Soleil jest korzystnie położony w Belleville, w pobliżu nartostrady i ok. 950 m od centrum miejscowości Val Thorens z licznymi sklepami i restauracjami.Do wyposażenia składającego się z dwóch budynków obiektu należy recepcja, schowki na narty, mały supermarket, restauracja, strefa saun z hammam, sauną i 2 jacuzzi (za opłatą, godz. otwarcia wg info. na miejscu). Płatne miejsca parkingowe występują w odległości ok. 30 m (ogólnodostępne i z obowiązkiem rezerwacji, patrz: "Ważne wskazówki").WyposażenieKomfortowo urządzone studia i apartamenty posiadają pokój dzienno-sypialny z TV i Wi-Fi (ograniczony transfer danych), częściowo oddzielne sypialnie lub nisze sypialne, łazienkę lub prysznic/WC (częściowo oddzielne WC), suszarkę do włosów (bezpłatne wypożyczenie w recepcji, ograniczona dostępność), jak i w pełni wyposażoną niszę kuchenną z kuchenką, lodówką, zmywarką do naczyń i ekspresem do kawy. Wszystkie typy zakwaterowania posiadają balkon.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Zestaw do sprzątania

Opcjonalnie płatne na miejscu

Korzystanie ze strefy saun (wg opisu)Wi-Fi (większy przesył danych)Akcesoria dla niemowląt (konieczność wcześniejszego zgłoszenia): 40,- € /tydz./dzieckoMiejsca parkingowe (obowiązkowa rezerwacja, patrz: "Ważne wskazówki")

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,30 € za osob./nocKaucja: 200,- € /studio/apart.

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (70,- € /tydz./zwierzę, bez karmy, konieczność okazania ważnego zaświadczenia o szczepieniach, nie można przywieźć psów ras obronnych)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Miejsca parkingowe w Val Thorens są dostępne tylko po uprzedniej rezerwacji (minimum z dwutygodniowym wyprzedzeniem) przez "Valthoparc".

Studio 4-osob. (22 - 25 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z 2 pojedynczymi kanapami do spania i TVnisza sypialna z łóżkiem piętrowymbalkon

Apartament 4-osob. (ok. 28 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z 2 pojedynczymi kanapami do spania i TVsypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi lub łóżkiem piętrowymbalkon

Apartament 5-osob. (28 - 30 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z 2 pojedynczymi kanapami do spania z tego jedna jest łóżkiem rozsuwanym (zalecane dla dzieci) i TVsypialnia z łóżkiem podwójnymoddzielne WCbalkon

Apartament 7-osob. (35 - 40 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z 2 pojedynczymi kanapami sypialnymi z tego jedna jest łóżkiem rozsuwanym (zalecane dla dzieci) i TVsypialnia z łóżkiem podwójnymsypialnia z łóżkiem piętrowymbalkon

Dojazd

Kolej: Mo?tiers (ok. 35 km) Przelot: Chambéry (ok. 120 km), Genewa (ok. 155 km), Grenoble (185 km), Lyon-Saint Exupéry (ok. 195 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.
Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!
Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Val Thorens-Orelle

Maks. wysokość: 3230 mMin. wysokość: 1800 mWys. miejscowość: 2300 mWyciągi łącznie: 29Orczyki: 6Krzesełka: 15Gondole: 8Trasy łącznie: 150 kmTrasy zielone/niebieskie: 76 kmTrasy czerwone: 59 kmTrasy czarne: 15 km

Region narciarski Trzy Doliny

Maks. wysokość: 3230 mMin. wysokość: 1100 mWyciągi łącznie: 159Orczyki: 59Krzesełka: 60Gondole: 40Trasy łącznie: 600 kmTrasy zielone/niebieskie: 312 kmTrasy czerwone: 216 kmTrasy czarne: 72 kmTrasy do skialpinizmu: 50 km

Informacje o hotelu

 • Odległość od centrum miasta 50 m
 • Odległość od stoku narciarskiego 0 m
 • TV tak
 • Lódowka tak
 • Fitness tak
 • Bar tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Aneks kuchnny tak
Ładuję

Ładowanie mapy i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura -8 °C temperatura w nocy -16 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro -8 °C temperatura w nocy -11 °C

 • Wt -4 °C temperatura w nocy -18 °C

 • Śr -2 °C temperatura w nocy -9 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień