Hotel Residence a chalety Grand Panorama I

Francja, Alpy Francuskie, Valmeinier

Więcej o hotelu

od 717 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 81 569

Kategoria

***

Miasto

Valmeinier

Kraj

Francja

Położenie/wyposażenie

Przytulna rezydencja Chalets Grand Panorama I położona jest przy wjeździe do Valmeinier 1800 i składa się z wielu apartamentów, z których część położona jest jedynie ok. 50 m od tras. Do pierwszych wyciągów jest ok. 500 m i ok. 800 m do centrum miejscowości.Do wyposażenia obiektu należy recepcja, sauna (za opłatą) i bilard (za opłatą), ogrzewany basen na wolnym powietrzu, szafki na sprzęt narciarski (1 schowek/studio/apart.) oraz bezpłatne miejsca parkingowe, jak i garaż (za opłatą, konieczność wcześniejszego zgłoszenia). Wyposażenie i wyżywienieKomfortowe apartamenty i studia posiadają pokój dzienno-sypialny z TV i Wi-Fi (za opłatą), jak i częściowo oddzielne pokoje lub nisze sypialne. Poza tym znajduje się tu w pełni wyposażona nisza kuchenna z kuchenką ceramiczną, lodówką, kuchenką mikrofalową z funkcją grilla, zmywarką, czajnikiem, ekspresem do kawy i tosterem, łazienka lub prysznic/WC (częściowo oddzielne WC), jak również balkon lub taras.Oferta bez wyżywienia. Na zapytanie można na miejscu skorzystać z dostawy pieczywa (za opłatą).

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Korzystanie z basenu na wolnym powietrzuSchowek na narty (1x studio/apart.)Miejsca parkingowe (ogólnodostępne, ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Dostawa pieczywa (na zapytanie)Ręczniki: 9,- €/os.Zestaw do sprzątania: 6,- €Sauna 6,- € /os./wejścieWi-Fi (w studio/apart.): 8,- €/dzień lub 20,- €/tydz.Bilard: 2,- € /gręAkcesoria dla dzieci (łóżeczko, krzesełko, wanienka): 30,- €/tydz.Garaż (dostępność ograniczona, konieczność wcześniejszego zgłoszenia): 40,- €/tydz.

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 1,40 € za osob./nocKaucja: 300,- € studio/apart.Opłata za Eco-Recycling: ok. 0,20 € /os./dzień

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (60,- € /tydz., bez karmy, jednie z aktualnym zaświadczeniem o szczepieniu i po wcześniejszym zgłoszeniu od razu po dokonaniu rezerwacji)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Na terenie obiektu psy mogą być prowadzone jedynie na smyczy.Miejsca w należącym do obiektu garażu występują w ograniczonej ilości. Prosimy o zarezerwowanie miejsca parkingowego z około tygodniowym wyprzedzeniem kontaktując się bezpośrednio z obiektem.

Studio 4-osob. (ok. 23 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TVnisza sypialnia z łóżkiem piętrowymbalkon lub taras

Apartament 6-osob. (ok. 35 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TVsypialnia z francuskim łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymikabina sypialnia z łóżkiem piętrowymLUBstrefa dzienna z TVsypialnia z francuskim łóżkiem podwójnym i łóżkiem piętrowymkabina sypialna z łóżkiem piętrowymoddzielne WCbalkon lub taras

Dojazd

Kolej: St. Michel de Maurienne/Valloire (ok. 15 km)Przelot: Chambéry (ok. 110 km), Turyn (ok. 145 km), Genewa (ok. 185 km), Grenoble (ok. 190 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.
Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!
Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Galibier-Thabor

Maks. wysokość: 2750 mMin. wysokość: 1430 mWys. miejscowość: 1800 mWyciągi łącznie: 31Orczyki: 12Krzesełka: 17Gondole: 2Trasy łącznie: 160 kmTrasy zielone/niebieskie: 75 kmTrasy czerwone: 70 kmTrasy czarne: 15 km

Informacje o hotelu

 • Odległość od centrum miasta 800 m
 • Odległość od stoku narciarskiego 500 m
 • Lódowka tak
 • Wifi tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura -4 °C temperatura w nocy -13 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro -2 °C temperatura w nocy -4 °C

 • Pt 0 °C temperatura w nocy -3 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień