Hotel Prapoutel

Francja, Alpy Francuskie

Więcej o hotelu

od 947 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 172 555

Kategoria

**

Miasto

Les 7 Laux (Prapoutel)

Kraj

Francja

Położenie/wyposażenie

Apartamenty-rezydencje znajdują się w Prapoutel i mają bezpośredni dostęp do stoków. Maksymalna odległość do obiektów handlowych wynosi ok. 400 m. W pobliżu obiektu dostępne są publiczne bezpłatne miejsca parkingowe (ograniczona dostępność).Wszystkie rezydencje posiadają przechowalnię sprzętu oraz w większości windę.WyżywienieBez wyżywienia. Na zapytanie można na miejscu zarezerwować wyżywienie HB (7 x śniadanie, 7 x kolacja z przystawką, daniem głównym i deserem; należy podać w trakcie rezerwacji, płatne na miejscu). Prosimy zwrócić uwagę, że podczas pobytu w Sylwestra, 31.12. nie jest serwowana kolacja, a 01.01. śniadanie.WskazówkaPrzy rezerwacji większej ilości studio/apartamentów nie możemy zagwarantować zakwaterowania w jednym budynku. W którym budynku zostaną Państwo zakwaterowani okaże się na miejscu podczas odbioru kluczy (check-in).

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieMiejsca parkingowe (publiczny /ograniczona dostępność)Przechowalnia nart

Opcjonalnie płatne na miejscu

Bielizna pościelowa (na zapytanie): 10,- €/łóżko pojedyncze lub 14,- €/łóżko podwójneRęczniki (na zapytanie): 6,- € /osob.Sprzątanie końcowe: 45 - 100,- € (w zależności od typu studia/apartamentu, na zapytanie)Łóżeczko i/lub krzesełko dziecięce (na zapytanie, bez pościeli): każde 20,- €/tydz./dzieckoTV (na zapytanie): 40,- €/tydz.Wyżywienie HB (na zapytanie, zniżka dla dzieci): 185,- €/osob./tydzień (dnia 31.12. nie jest serwowana obiadokolacja, a 01.01. śniadanie - różnica w cenie w tym tygodniu: 159,- € /os./tydz.

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 0,80 € za osob./nocKaucja: 300,- € apart./studio

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe na zapytanie (30,- €/tydz., po wcześniejszym zgłoszeniu, bez karmy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

W przypadku rezerwacji większej liczby apartamentów nie ma gwarancji zakwaterowania w jednym obiekcie.Wymienione wyposażenie apartamentów jest przykładowe, różnice są możliwe.

Studio 3-osob. (ok. 18 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z miejscem do spania dla 3 osób i TV (za opłatą)nisza kuchenna z kuchenką, lodówką i w większości kuchenką mikrofalową, jak również częściowo zmywarkąłazienka z wanną lub prysznicem i WCczęściowo balkon

Studio 4-osob. (ok. 24 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z rozkładaną kanapą i TV (za opłatą)nisza kuchenna z kuchenką, lodówką i w większości kuchenką mikrofalową, jak również częściowo zmywarkąkabina sypialna z łóżkiem piętrowymłazienka z wanną lub prysznicemoddzielne WCczęściowo balkon

Apartament 5-osob. (ok. 28 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z rozkładaną kanapą i TV (za opłatą)kuchnia z kuchenką, lodówką i w większości kuchenką mikrofalową, jak również częściowo zmywarkąpokój sypialny z 3 możliwościami spaniałazienka z wanną lub prysznicem i WCczęściowo balkon

Apartament 6-osob. (ok. 32 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z rozkładaną kanapą i TV (za opłatą)kuchnia z kuchenką, lodówką i w większości kuchenką mikrofalową, jak również częściowo zmywarkąpokój sypialny z 2 miejscami do spaniakabina sypialna z łóżkiem piętrowymłazienka z wanną lub prysznicem i WCczęściowo balkon

Apartament 7-osob. (ok. 43 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z rozkładaną kanapą i TV (za opłatą)kuchnia z kuchenką, lodówką i w większości kuchenką mikrofalową, jak również częściowo zmywarkąpokój sypialny z 2 miejscami do spanianisza sypialna z 3 miejscami do spaniałazienka z wanną lub prysznicemoddzielne WCczęściowo balkon

Dojazd

Kolej: Grenoble (ok. 40 km), Przelot: Chambéry (ok. 60 km), Grenoble (ok. 90 km), Lyon-Saint Exupéry (ok. 135 km), Genewa (ok. 140 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.
Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!
Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Les 7 Laux

Maks. wysokość: 2400 mMin. wysokość: 1350 mWys. miejscowość: 1350 mWyciągi łącznie: 24Orczyki: 15Krzesełka: 8Gondole: 1Trasy łącznie: 120 kmTrasy zielone/niebieskie: 46 kmTrasy czerwone: 36 kmTrasy czarne: 38 km

Informacje o hotelu

 • TV tak
 • Lódowka tak
 • Aneks kuchnny tak
Ładuję

Ładowanie mapy i opisu...

Pogoda

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień