Arthur Ocena: 3/5 Finlandia, Helsinki, Helsinki
Tomáš S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2023
Hotel ma dużą pojemność, korytarze są długie, ale z windą na poszczególne piętra. Ładny pokój, klasycznie wyposażony z łazienką i toaletą w jednym. Tragiczne parkowanie. Tylko w garażu podziemnym za skandaliczną opłatą. Hotel nie ma własnego parkingu, ale nie ma wynegocjowanej zniżki w garażu, który polecają. Jeszcze się z tym nie spotkałem.
Hotel ma dużą pojemność, korytarze są długie, ale z windą na poszczególne piętra. Ładny pokój, klasycznie wyposażony z łazienką i toaletą w jednym. Tragiczne parkowanie. Tylko w garażu podziemnym za skandaliczną opłatą. Hotel nie ma własnego parkingu, ale nie ma wynegocjowanej zniżki w garażu, który polecają. Jeszcze się z tym nie spotkałem.
Super śniadania, bogaty wybór w formie stołów bufetowych z ciągłym uzupełnianiem.
ZakwaterowanieWyposażenie standardowe, nie działająca klimatyzacja, czysto ze sprzętem higienicznym włącznie z ręcznikami. Pokój był przestronny.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 1 590 zł za os.











































