Hotel Regency Plaza Aquapark & Spa

Egipt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh

Więcej o hotelu

od 2 419 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 68 431

Kategoria

*****

Opis oferty

 
Położenie:

Rozległy kompleks hotelowy położony wśród starannie utrzymanej zieleni. Do ścisłego centrum Sharm el Sheikh (Naama Bay) ok. 25 km, ok. 12 km od lotniska.
Plaża:

Hotel zlokalizowany jest bezpośrednio przy 230-metrowej, piaszczysto-żwirowej plaży. Leżaki, parasole oraz materace na plaży - bezpłatne.
Do dyspozycji gości:

Obiekt składający się z budynku głównego oraz szeregu budynków bocznych o niskiej zabudowie. Recepcja 24 - godz., przestronne lobby, restauracja główna, 4 bary: Sun Rise Beach Bar, Aqua Park Bar, Bella Vista Pool Bar, Azure Lobby Bar oraz dodatkowo płatne 3 restauracji a'la carte: Oriental Restaurant, Italian Restaurant, Fish Restaurant, a także dyskoteka (czynna okresowo), shisha corner, sklepy z pamiątkami, pralnia (dodatkowo płatne). Do dyspozycji gości 4 baseny dla dorosłych, basen dla dzieci, Aqua Park (10:30-12:30, 14:30-16:30) oferujący 5 zjeżdżalni dla dorosłych i część dla najmłodszych z małymi zjeżdżalniami. Leżaki, parasole oraz materace przy basenach - bezpłatne.Wyżywienie:

All Inclusive obejmujące śniadania (07:00-10:00), obiady (12:30-14:30) i kolacje (18:30-21:00) serwowane w formie bufetu w restauracji głównej. Raz na pobyt bezpłatna kolacja w restauracji a'la carte (włoskiej lub orientalnej wymagana wcześniejsza rezerwacja). Przekąski dostępne są w barze na plaży (12:30-16:00), Aqua Park Bar (10:00-12:00 oraz 16:00 - 17:30), w lobby barze herbata i słodkie przekąski (16:30-17:30). Lokalne napoje alkoholowe (z wyjątkiem wina) i bezalkoholowe dostępne podczas posiłków, w ciągu dnia serwowane w barze przy basenie, aquaparku i na plaży (10:00-17:00), a w lobby barze (10:00-24:00). All Inclusive nie obejmuje mini baru, restauracji a'la carte, alkoholi importowanych oraz świeżo wyciskanych soków. Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany zakresu usług objętych formułą all inclusive (np. godzin serwowania posiłków).Program sportowy i animacyjny:

Animacje w ciągu dnia i wieczorami prowadzone przez międzynarodowy zespół animatorów. Bezpłatnie m.in.: siłownia, tenis stołowy, siatkówka plażowa, piłka nożna, koszykówka oraz odpłatnie: bilard, kort tenisowy, sauna, masaże i jacuzzi. Na plaży centrum sportów wodnych (odpłatnie) - nurkowanie. Dla najmłodszych - mini klub (dla dzieci w przedziale 4-12 lat, czynny okresowo w godzinach 10:00-13:00 i 15:00-17:00) i plac zabaw, mini disco oraz brodzik.Internet:

Internet Wi-Fi - płatny (ok.10 USD /4dni).
Kategoria lokalna:

*****
Strona www:Program

Dzień Pierwszy
Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.


Dni od drugiego do przedostatniego
Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach lokalnych itp.


Dzień ostatni
Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.


"


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskojęzycznego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: wizy egipskiej (koniecznej w przypadku opuszczania Synaju, płatnej na lotnisku 25 USD/os,wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.


Wycieczki lokalne

GÓRA MOJŻESZA I KLASZTOR ŚW. KATARZYNY


Wyjazd autobusem z Sharm el Sheikh w godzinach wieczornych w kierunku protektoratu Święta Katarzyna. Przyjazd na miejsce po ok. 3 godzinach. Nocne wejście na Górę Mojżesza (ok. 3 godz.). Na szczycie góry (2285m.n.p.m.) podziwiać można przepiękny i wyjątkowy wschód słońca. Następnie zwiedzanie klasztoru św. Katarzyny. Powrót do hotelu ok. 14.00. koniecznie należy zabrać ze sobą zakryte wygodne buty, a także ciepłe ubrania, ponieważ temperatura może spaść poniżej 0.


Cena ok. 55 USD.


KLASZTOR ŚW. KATARZYNY ORAZ MIASTO DAHAB


Wyjazd autobusem w godzinach porannych - przejazd przez pustynię i Góry Synaju. Zwiedzanie klasztoru - kaplica św. Tryfona, dziedziniec ze Studnią Mojżesza oraz Bazylika Przemienienia Pańskiego, a także krzew gorejący i kaplica czaszek. Następnie przerwa na lunch w formie bufetu (napoje płatne dodatkowo). W drodze powrotnej zwiedzanie miasta Dahab i czas wolny na zakupy. Powrót ok. 16.00.


Cena ok. 60 USD.


PETRA (Jordania - autobus/jacht)


Wyjazd z Sharm el Sheikh po północy. Transfer do Taby (ok. 3,5 godz.) i przesiadka na jacht, który przewozi do Akaby - nadmorskiego miasta w Jordanii (rejs około 30 min). Następnie przejazd do Petry (ok. 2 godz.) w klimatyzowanym autobusie. Po dotarciu do Petry przejście pieszo przez kanion, który prowadzi do Czerwonej Skały. Zwiedzanie Skarbca (Khazaneh), Teatru Rzymskiego oraz jaskiń w skałach wśród imponujących monumentów. W drodze powrotnej z Petry obiad w restauracji hotelowej wliczony w cenę (napoje dotakowo płatne.). Przejazd do Akaby, powrotny rejs jachtem do Taby i tam przekroczenie granicy, po czym powrót do Sharm na ok. 00:00. Cena obejmuje opłaty wizowe oraz wszystkie podatki graniczne w Jordanii.


Cena ok. 285-315 USD.


JEROZOLIMA, BETLEJEM I M.MARTWE (autobusem)


Wyjazd z Sharm El Sheikh ok. 22:00. Transfer do Taby (egipsko-izraelska granica) ok. 3,5 godz. i przekroczenie granicy Taba-Eliat (zmiana autobusu na izraelski). Następnie przyjazd w godzinach rannych nad Morze Martwe - możliwość kąpieli, zjedzenia śniadania (pakiety śniadaniowe) oraz dokonania zakupu kosmetyków z minerałami Morza Martwego. Przejazd do Jerozolimy - przejście Droga Krzyżową aż do Bazyliki Grobu Pańskiego, a następnie do Ściany Płaczu. Następnie przejazd na Górę Oliwną, skąd można podziwiać panoramę Jerozolimy, a następnie na górę Syjon. Przejazd do Betlejem: Bazylika Narodzenia Pańskiego - miejsce, gdzie narodził się Jezus. Wizyta w sklepie z dewocjonaliami, czas wolny na zakupy pamiątek i na obiad. Droga powrotna do granicy z Egiptem (ok. 310 km), przejazd do Sharm (powrót ok. 01:00-02:30). Uwaga! Kolejność zwiedzania punktów programu może ulec zmianie. Cena obejmuje izraelski podatek graniczny oraz polskiego przewodnika w Jerozolimie . Cena nie obejmuje napiwków (ok.3 USD). Płatne dodatkowo są również napoje do obiadu.


Cena ok. 160 USD.


BIAŁY KANION


Całodniowa wycieczka, podczas której można połączyć to z czego słynie Synaj - pustynie, rafy koralowe i oazy. Wyjazd w godzinach porannych (ok. 5:00), dojazd do Doliny Ghazala (1,5h od Sharm el Sheikh) i postój w beduińskim namiocie. Następnie ekscytujący przejazd jeepem przez jedyną białą piaszczystą pustynię na Synaju. Dojazd do Białego Kanionu, po przejściu którego (ok. 1,5 h) docieramy do oazy Ain Khudra znanej z licznych drzew palmowych i naturalnych źródeł wody. Następnie przejazd jeepem przez biała pustynię do plaży Blue Hole, gdzie istnieje możliwość snurkowania (wynajem sprzętu za dodatkową opłatą) oraz czas na obiad (napoje dodatkowo płatne). Przejażdżka na wielbłądach wzdłuż plaży Morza Czerwonego (w cenie). W drodze powrotnej czas wolny na zakupy na bazarze Ramzes. Powrót do hotelu ok. 17:00.


Cena ok. 65 USD.


SUPER JEEP SAFARI


Całodniowa wycieczka 4 w 1, czyli jeepy, snurkowanie,wielbłądy i czas na zakupy. Wyjazd po śniadaniu (ok. 08:00), rajd jeepem praz pustynię i postój w beduińskim namiocie. Następnie przejazd do Dahab i wizyta w oazie. Kolejny punkt to przejazd do Blue Hole gdzie istnieje możliwość snurkowania (wynajem sprzętu za dodatkową opłatą) oraz czas na obiad (napoje dodatkowo płatne). Przejażdżka na wielbłądach wzdłuż plaży Morza Czerwonego (w cenie). W drodze powrotnej czas wolny na zakupy (ok. 30 min). Powrót do hotelu ok. 17:30.


Cena ok. 65 USD.


CITY TOUR


Wycieczka po mieście. W programie Old Market i Soho Square. Pragniemy zapoznać Państwa z miastem Sharm el Sheikh oraz dać kilka wskazówek jak spędzić wolny czas, gdzie najlepiej pojechać oraz pokazać Państwu miejsca, gdzie zrobić udane zakupy.


Cena ok. 17 USD


PARK NARODOWY RAS MOHAMED (statkiem)


Park Narodowy Ras Mohamed to miejsce, gdzie turyści mogą na własne oczy zobaczyć piękno podwodnego świata Morza Czerwonego. Rafa koralowa, budowana przez ponad 150 gatunków koralowców oraz tysiące fantastycznie ubarwionych ryb. Jest to wyprawa statkiem, z możliwością zejścia do wody, by obejrzeć piękno przyrody tego miejsca. W trakcie rejsu serwowany jest lunch oraz napoje. Wstęp do parku dodatkowo płatny - 5 USD. Wyjazd z hotelu ok. godziny 07:30, powrót planowany jest na godzinę 17:00. Trzy postoje na morzu, w tym 2 poza parkiem, gdzie istnieje możliwość nurkowania.


Cena ok. 70 USD.


KAIR 1 dzień samolotem lub 2 dni autokarem (z noclegiem w Kairze).


Zwiedzanie Muzeum Narodowego oraz Muzeum Papirusa, po czym przejazd do Gizy, gdzie zwiedzamy Piramidy i Sfinksa. Czas na zakupy - papirus, perfumy egipskie oraz złoto. Dla chętnych proponujemy również rejs feluką po Nilu. W cenie lunch (bufet) w restauracji z widokiem na Nil (napoje płatne dodatkowo). Należy zabrać paszport z wizą (dodatkowo płatna 25 USD).


Cena ok. 130 USD autokarem i 275 USD samolotem.


SEASCOPE - ŁÓDŹ PODWODNA Godzinna wyprawa "półpodwodną łodzią", która pływa na powierzchni, a jej kadłub jest zanurzony w wodzie na ok. 4 m. Podwodna wyprawa polega na oglądaniu w panoramicznych, przeszklonych ścianach podwodnego świata "na sucho". Cena ok. 50 USD


SAFARI NA PUSTYNI - quady


Przejazd przez pustynię na czterokołowych motocyklach (quadach) do wioski beduińskiej (ok. 45 min./1strona). Czas trwania ok. 2,5 godz. Cena - 1 osoba na motorze 35 USD, 2 osoby na motorze 45 USD.


Inne propozycje (szczegóły u rezydenta):


PETRA - samolotem (cena ok. 425 USD), DELFINARIUM SHOW (cena ok. 35 USD), pływanie z delfinami (cena ok. 180 USD), AQUA PARK (cena ok. 50 USD), NURKOWANIE -z polskojęzycznym instruktorem (cena od 85 USD/dzień nurkowy), KOLACJA BEDUIŃSKA (cena ok. 50 USD).


Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek lokalnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz atrakcji lokalnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów. Wycieczki prowadzone są w języku polskim (przy min. 15 osobach) bądź angielskim. Ich organizatorem nie jest Rainbow, a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na imprezy lokalne. Nie ma możliwości płatności kartą kredytową.


Inne

EGIPT SHARM EL SHEIKH - informacje ogólne


Waluta
EGP - funt egipski. 1 USD = ok.18 EGP 1 EUR = ok.20 EGP. Warto zabrać euro lub dolary (nie są akceptowane banknoty wydane przed 1996 r.) . Pieniądze można wymienić w licznych kantorach w hotelach lub w bankach. Należy zabrać gotówkę, płacenie kartami kredytowymi i korzystanie z bankomatów może być utrudnione.


Język urzędowy


Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Egipcie trwa od połowy czerwca do połowy września.


Wizy

Wiza
Każdy podróżny musi mieć paszport ważny przynajmniej 6 miesięcy od daty wyjazdu z Egiptu. Obywatele polscy uzyskują wizę przy przekraczaniu granicy egipskiej (na lotnisku), jednak wiza jest konieczna tylko w przypadku opuszczania przez turystów Synaju lub podczas niektórych wycieczek fakultatywnych (do Kairu). Wiza ważna jest 30 dni, jest stemplowana do paszportu i kosztuje 25USD.


Wizy - informacje dla sprzedawców

Wiza
Każdy podróżny musi mieć paszport ważny przynajmniej 6 miesięcy od daty wyjazdu z Egiptu. Obywatele polscy uzyskują wizę przy przekraczaniu granicy egipskiej (na lotnisku), jednak wiza jest konieczna tylko w przypadku opuszczania przez turystów Synaju lub podczas niektórych wycieczek fakultatywnych(do Kairu).Wiza ważna jest 30 dni, jest stemplowana do paszportu i kosztuje 25USD.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od centrum miasta 15 km
 • Odległość od lotniska 10 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Zjeżdżalnie tak
 • Spokojna okolica tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Transport hotelowy tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Recepcja 24h tak

Opinie o hotelu

Ocena 3,6/5
Travelplanet

Całkiem dobre (83 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 3,6/5

Wyżywienie 3,3/5

Okolica 3,8/5

Cena 2,9/5

149. najwyższa ocena z 400 hoteli w Sharm El Sheikh

Oliwia Sierpień 2018

Data pobytu: 4.8. - 11.8.2018

Ocena 5,0/5
Zacznę od tego, że nie rozumiem negatywnych opinii ludzi. Byłam w tym hotelu przez dwa tygodnie z rodziną i przyjaciółmi i jestem z niego bardzo zadowolona....
Całkowita ocena

Zacznę od tego, że nie rozumiem negatywnych opinii ludzi. Byłam w tym hotelu przez dwa tygodnie z rodziną i przyjaciółmi i jestem z niego bardzo zadowolona. Pokoje bardzo czyste i zadbane, z pięknymi widokami. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone. Super animacje dla dzieci i dorosłych. Obsługa naprawdę przemiła - zawsze pomoże , chce dla klienta jak najlepiej i chętna do rozmowy. Hotel ogółem mogę polecić każdemu i jestem pewna, że wrócę tam w przyszłości :)

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Beata Czerwiec 2014

Data pobytu: 3.5. - 10.5.2014

Ocena 5,0/5
Hotel na dużej powierzchni, bardzo czysty (obsługa robi co może, uwijają się jak mrówki, bardzo pracowici). Zarówno w restauracjach, jak i na plaży, przy...
Całkowita ocena

Hotel na dużej powierzchni, bardzo czysty (obsługa robi co może, uwijają się jak mrówki, bardzo pracowici). Zarówno w restauracjach, jak i na plaży, przy basenach ogród bardzo zadbany, pokoje codziennie porządnie sprzątane.
Gości rzeczywiście najwięcej z Rosji, dlatego obsługa rozmowę zaczyna z reguły po rosyjsku (dopiero gdy zaznaczy się, że jest się z Polski, to jest żywa reakcja "Ooooo POLSKA" i dalej rozmowa po polsku, angielsku). Ogólnie język polski na dobrym poziomie, pozdrawiamy również Mahmouda i Zizo !! Chłopaki, dobra robota!!
Hotel bezpośrednio przy plaży. Na plaży leżaki, materace, ręczniki, parasole, wszystko za darmo. Hotel z własnym molo, niestety bez rafy, ale warto wziąć maskę, bo kręcą się tam całkiem spore rybki :) woda czyściutka, ciepła. Widok na Tiran Island.
Sporty (pytajcie o Zizo, poprowadzi Was w języku polskim i zaoferuje super wycieczki - my polecamy snurkowanie --> motorówką, wraki 3 statków, rafa koralowa, przepiękna wyspa Tiran).
Z drugiej strony pustynie i góry (niestety niezbyt czyste). Ale przynajmniej po zobaczeniu tego nieporządku, dochodzi się do wniosku, że obsługa bardzo dba, żeby czystość po przekroczeniu bramy była nienaganna.
Od lotniska około 10-13 minut, po przekroczeniu bramy od razu dużo sklepów, więc nie trzeba wybierać się daleko aby kupić pamiątki.
Ofert wycieczek fakultatywnych całe mnóstwo, my polecamy snurkowanie wykupione u chłopaków na plaży oraz quady i wielbłądy.
Co tu dużo mówić - rewelacja. Chłopaki bardzo pomocni, serdeczni, uśmiechnięci, uprzejmi. Mahmoud na plaży zna bardzo dobrze język polski, bardzo wesoły i sympatyczny.
Pokoje sprzątane każdego dnia. Wymieniane ręczniki, dwie butelki wody dziennie zawsze czekające w pokoju, myte podłogi, wymieniane ręczniki, odsuwane i sprzątane nawet za łóżkiem. Brak zastrzeżeń.
Po przybyciu mieliśmy zamknięty sejf, jeden telefon i była obsługa, żeby go otworzyć, to samo gdy zaczęła nam przeciekać klima - telefon i załatwione.
Restauracji i barów na każdym kroku. Jedzenia tyle, że aż nie wiadomo co wybrać :) To prawda, mają swój specyficzny smak, przyprawy, ale można się przyzwyczaić, nam smakowało. Jest tego tyle, że zawsze ktoś znajdzie coś dla siebie. Polecamy bar na plaży w porze obiadowej - pyszne frytki, hamburgery, hot dogi i shoarmy, po 16 pączki. W restauracji głównej cały bufet pysznych słodkości, drugi pełny sałatek i sosów, grill i makarony "na żywo" plus ciąg jedzenia do wyboru. Owoców mało, raz był arbuz, ze dwa czy trzy razy melony, raz banany i brzoskwinie. Soki i woda z dystrybutorów, do śniadania ciastka z ciasta francuskiego (pycha!) do kolacji winko. Super super!
W barach drinków wcale nie żałowali, alkohol dobry, soft drinki pycha! Do każdego praktycznie braliśmy Grenadine, tak nam zasmakowało :)
W restauracji głownej floret co dzień inny motyw przewodni (kuchnia egipska, śródziemnomorska, owoce morza, międzynarodowa itp.)
Atmosfera miła, chłopaki z obsługi bardzo bardzo obrotni. Od razu naczynia zabierane jak tylko zostaną opróżnione. Chłopak z baru z lobby wieczorami przechodził pojęcie zabierając i donosząc piwa z prędkością światła :)
Sport na plaży - wodne atrakcje, siatkówka.
Przy aquaparku praktycznie przez cały dzień jakiś aerobik, joga, strechnig, niestety w języku rosyjskim :( bo z Rosji mają większość gości.
Dyskoteka od godziny 23 do 2.
Na plaży świetne miejsce do palenia shishy, bardzo klimatyczne.
Animacje wieczorem w amfiteatrze. Chyba codziennie Mini Disco dla dzieciaków małych i dużych (w języku rosyjskim i angielskim), pokazy fire show, jakieś tance brzucha, cuda niewidy :)
Internet działający w lobby - pol godziny 2$, godzina 3$, doba 10$
Pokoje duże (standard to chyba 17m2). Od razu przy wejściu po lewej był aneks kuchenny (czajnik, kubki i łyżeczki, kawa, herbata, cukier), pod spodem sejf, obok wielka szafa. Po prawo łazienka - duża, czysta, marmurowa - wanna, zlew, suszarka, lusterko do makijażu, toaleta, 5 ręczników. W pokoju mieliśmy dwa duże łóżka, które po zsunięciu dały jedno łóżko chyba z 5-cio osobowe :) Czysta pościel, codziennie ścielone, lodówka z wodą, telewizor (polskie kanały TVP Polonia, Kultura oraz Disco stacja), kącik dzienny - 2 fotele i stolik, klimatyzacja, telefon, duuuuża toaletka. Wielki taras, 2 fotele i stolik.
Zameldowanie w budynku F - tam meldują większość polaków. Blisko morza, nie mieliśmy żadnych zarzutów.
SMS do Polski ok 2 zł, internet jak wspomniałam. Dzwonić nie polecamy, bo zeżarło 30zł w ciągu paru minut. Lepiej skorzystać z internetu.
Byliśmy pod koniec maja, więc chwilę przed sezonem. Gości dużo, ale nie było ścisku. Wydaje mi się, że to dobry miesiąc na wyjazd bo pogoda już dopisuje, ale nie ma jeszcze tłumów. Leżaki przy plaży już o godzinie 8 są zajęte (te przy samym morzu), w kolejnych rzędach już na spokojnie :) przy basenie też bez problemu.
Piwo Sakara na zewnątrz hotelu 4$ czyli droooogo (ok 12 zł), przy większej ilości oczywiście można było utargować. Przepyszna chałwa na prezent za 3$ jedna. Targowanie daje rezultaty, najlepsza metoda to chyba powiedzieć "za drogo, idziemy dalej" albo "może wrócimy później", wtedy żeby Cię zatrzymać mogą sporo zejść z ceny.
Ogólnie na terenie hotelu są sklepiki, więc wcale nawet nie trzeba wychodzić. Są papirusy, biżuteria, zegarki, są pamiątki, zioła i przyprawy, bransoletki, wisiorki i pierdoły, jest jakiś sklep foto i tatuaże, buty, zabawki itp. Sprzedający nie nawołują tam żeby wejść do sklepu, każdy ma swobodę, wchodzi i ogląda co chce. Gorzej na zewnątrz.
Po wyjściu z hotelu od razu zagadują, już chcą zawozić taksówką, nawołują dość nachalnie do odwiedzenia ich sklepu. Jest to uciążliwe, nie powiem. Wołają gości, żeby napisali im jakąś informację, rekomendację w języku polskim, ale jeśli nie ma się ochoty robić u tej osoby zakupów, to lepiej nie wchodzić, bo zaraz jest herbatka i naciąganie. Potem ciężko wyjść :)
To samo na lotnisku, nie dajcie się namówić na dźwiganie toreb (chyba, że macie kasę i chcecie ją w ten sposób stracić). To nawet nie jest pytanie czy chcemy, żeby wzięli nasz bagaż, nie. Oni podchodzą i wręcz wyrywają walizki. Wózek na torby 1$ :/

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Filtruj opinie

Dariusz Marzec 2020

Data pobytu: 1.2. - 8.2.2020

Ocena 2,0/5
Jestem tolerancyjny, byłem w kilku hotelach w Egipcie ale ten to porażka. Czasy PRL to był luksus. Drzwi trzeba umieć otworzyć nawet obsługa miała z tym problem, materace w łóżkach tak twarde jak by ich nie było, ciągły smród kanalizacji, lazienka zalewana woda ze sploczki i reakcja na zgloszenie ustefki zadna, obsługa w brudnych ubraniach nawet kelnerzy, barmani z laski leja drinki na alkoholach...
Całkowita ocena

Jestem tolerancyjny, byłem w kilku hotelach w Egipcie ale ten to porażka.

Czasy PRL to był luksus. Drzwi trzeba umieć otworzyć nawet obsługa miała z tym problem, materace w łóżkach tak twarde jak by ich nie było, ciągły smród kanalizacji, lazienka zalewana woda ze sploczki i reakcja na zgloszenie ustefki zadna, obsługa w brudnych ubraniach nawet kelnerzy, barmani z laski leja drinki na alkoholach regionalnych (podrobionych), dodatkowo rezydent który kłamie na każdy temat i kiedy jest potrzebny to właśnie jest na urlopie.

Wyjazd z San&Fan to porażka, wycieczki dla tego biura bardzo drogie( różnica w cenie dla wyjazdu do Jerozolimy to kwota 35 $od osoby. Po wycieczkach kierowca wyrzuca uczestników przed bramą a dalej radz sobie sam prezydent śpi.

Nigdy więcej tej firmy j tego hotelu

Zakwaterowanie 2,0/5

Wyżywienie 3,0/5

Okolica 1,0/5

Andrzej Październik 2019

Data pobytu: 7.9. - 14.9.2019

Ocena 3,0/5
Hotel dość duży ale nie polecam i na pewno tam nie wrócę. Recepcja totalnie olewa robotę , kelnerzy w brudnych koszulach , znają trzy słowa po angielsku.Talerze i szklanki wiecznie brudne i Nie domyte.Jedzenie monotonne . Pokoje w miarę ok ale podczas naszego pobytu remont i budowa w budynku obok. Od 6 rano młoty i wiertarki . Kurz i syf .Masakra. Animatorzy bardzo subtelni , prawie ich nie widać....
Całkowita ocena

Hotel dość duży ale nie polecam i na pewno tam nie wrócę. Recepcja totalnie olewa robotę , kelnerzy w brudnych koszulach , znają trzy słowa po angielsku.Talerze i szklanki wiecznie brudne i Nie domyte.Jedzenie monotonne . Pokoje w miarę ok ale podczas naszego pobytu remont i budowa w budynku obok. Od 6 rano młoty i wiertarki . Kurz i syf .Masakra. Animatorzy bardzo subtelni , prawie ich nie widać. Morze płytkie bez szału i bez rafy !!. Ogólnie zmęczony i nudny pobyt. ODRADZAMY !!

Zakwaterowanie 3,0/5

Wyżywienie 3,0/5

Okolica 3,0/5

Mirek Październik 2019

Data pobytu: 7.9. - 14.9.2019

Ocena 2,2/5
Jedynym pluseem jest zielen .BRUD BRUD BRUD NAJGORZEJ NA STOLOWCE .WIDZIALEM JAK NORMSPRZATA SIE TA SAMA SZMATA PODLOGE I BAR. 5 GWIAZDEK TO KPINA BYLEM W EGIPCIE W4 GWIZDKOWYCH HOTELACH NIEPOROWNYWALNIE LEPSZYCH A NAPEWNO CZYSTRZYCH, TEN HOTEL NIE SPELNIA PODSTAWOWYCH NORM CZYSTOSCI .
Całkowita ocena

Jedynym pluseem jest zielen .BRUD BRUD BRUD NAJGORZEJ NA STOLOWCE .WIDZIALEM JAK

NORMSPRZATA SIE TA SAMA SZMATA PODLOGE I BAR. 5 GWIAZDEK TO KPINA BYLEM W EGIPCIE W4 GWIZDKOWYCH HOTELACH NIEPOROWNYWALNIE LEPSZYCH A NAPEWNO CZYSTRZYCH, TEN HOTEL NIE SPELNIA PODSTAWOWYCH NORM CZYSTOSCI .

Zakwaterowanie 1,7/5

Wyżywienie 3,0/5

Okolica 3,0/5

Gajwer Wrzesień 2019

Data pobytu: 3.8. - 10.8.2019

Ocena 3,6/5
Park obszar plaża ok aqua park nie działał cały jedzenie w miarę obsługa miła na stołówce talerze brudne obsługa miła ale bardzo brudne stroje toalety przy loby lepiej nie wchodzić syf mało powiedziane w barach kubki bardzo śmierdzące i 90 procent Rosjan i Kazachstanu a te 5 * powini zmienić na 3
Całkowita ocena

Park obszar plaża ok aqua park nie działał cały jedzenie w miarę obsługa miła na stołówce talerze brudne obsługa miła ale bardzo brudne stroje toalety przy loby lepiej nie wchodzić syf mało powiedziane w barach kubki bardzo śmierdzące i 90 procent Rosjan i Kazachstanu a te 5 * powini zmienić na 3

Zakwaterowanie 3,4/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

Jolka Wrzesień 2019

Data pobytu: 4.8. - 11.8.2018

Ocena 1,5/5
Byliśmy w sierpniu prace budowlane pełna para.Pokoje brudne z instktami.Dla mnie to wyglądało jak pluskwa ludzka Ale araby stwierdzimy że to coś jak w Polsce kleszcz.Czego się bać???Plaza jakiej dotąd nie widziałam A wiele widziałam.Zapomnijcie spacer w złóż plaży po morzu.Przed wejściem do mórz czekaja was kamieniste przeszkody.Dramat po całej lini.Jak ktoś potrzebuje wyśle oryginalne zdjecia A nie...
Całkowita ocena

Byliśmy w sierpniu prace budowlane pełna para.Pokoje brudne z instktami.Dla mnie to wyglądało jak pluskwa ludzka Ale araby stwierdzimy że to coś jak w Polsce kleszcz.Czego się bać???Plaza jakiej dotąd nie widziałam A wiele widziałam.Zapomnijcie spacer w złóż plaży po morzu.Przed wejściem do mórz czekaja was kamieniste przeszkody.Dramat po całej lini.Jak ktoś potrzebuje wyśle oryginalne zdjecia A nie katalogowe przeróbki. Pozdrawiam

Zakwaterowanie 1,5/5

Wyżywienie 1,0/5

Okolica 2,0/5

Ładuję

Ładowanie mapy i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 22 °C temperatura w nocy 11 °C

 • Temperatura wody 23 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 19 °C temperatura w nocy 11 °C

 • Czw 20 °C temperatura w nocy 11 °C

 • Pt 22 °C temperatura w nocy 10 °C

 • Sob 23 °C temperatura w nocy 10 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień