od 1 159 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 186 682

POŁOŻENIE

Hotel połozony 1 km od centrum Sharm El Sheikh, 1 km od Na'ama Bay, 12 km od lotniska w Sharm El Sheikh.

PLAŻA

Plaża znajduje się 500 m od hotelu, prywatna, piaszczysta z pomostem, 800 m długości, dojście do plaży ulicą.

HOTEL

Hotel pięciogwiazdkowy otwarty w 2008 roku.  Polecany dla osób chcących aktywnie spędzić urlop.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

4 restauracje, 3 bary, bankomat, kantor wymiany walut, salon piekności, fryzjer, recepcja czynna całą dobę, pralnia chemiczna, pokój do prasowania, maszyna do czyszczenia obuwia.

INTERNET

Wi-Fi w częściach ogólnodostępnych bezpłatnie.

KONFERENCJE/INCENTIVE

1 sala konferencyjna.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie:1 basen zewnętrzny, 1 basen wewnętrzny, rzutki, piłka nożna, boisko do siatkówki, aerobik, siłownia, animacje.
Odpłatnie:masaż, sporty wodne i plażowe, centrum SPA, salon piękności.

DLA DZIECI

Brodzik, animacje dla dzieci oraz miniklub dla dzieci w wieku 4-12 lat, dzieci w wieku 1-3 lat mogą przebywać na terenie miniklubu tylko pod opieką rodzica/opiekuna, plac zabaw, menu i krzesełka dla dzieci w restauracji, opiekunka dla dzieci ( na zamówienie, za dodatkową opłatą), łóżeczko dla dziecka do 2 lat (na zamówienie przed przyjazdem).

ZAKWATEROWANIE

Pokoje zlokalizowane są w 4 budynkach:1 budynek główny (liczba pięter: 2), 3 aneksy (liczba pięter: 2).
Pokoje typu Beach Wing i Palm Wing wyposażone w: klimatyzacja indywidualna, sejf (bezpłatny), zestaw do parzenia kawy/herbaty (bezpłatny), minibar (płatny), TV, telefon, łazienka (prysznic, WC), balkon. W przypadku dwójki dzieci w pokoju typu Beach Wing: jedna dostawka.

WYŻYWIENIE

All inclusive: śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Wybrane lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Restauracje la carte - jedna wizyta podczas pobytu gratis. Wymagana rezerwacja.
Kolacja Sylwestrowa wliczona w cenę. 

INFORMACJE DODATKOWE

Adres:
32 Naama Bay, South Sinai Governorate, Egipt

CENA

Cena oferty z przelotem zawiera: bilet lotniczy, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta,  ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.
Cena oferty z dojazdem własnym zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG, NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.opłaty za wizę egipską ok. 25 USD płatnej na lotnisku w Egipcie.

COVID- 19

AKTUALNA SYTUACJA EPIDEMICZNA W EGIPCIE W ZWIĄZKU Z COVID- 19
AKTUALIZACJA 15.10.2020
Podróżni lecący do Egiptu do regionu Marsa Alam, którzy wykonują test PCR na Covid-19 na lotnisku, proszeni są o zabranie ze sobą kopii strony ze zdjęciem z paszportu (wymaganej przez Wydział Medycyny Prewencyjnej w celu przyśpieszenia zakończenia procedury testów).
Informujemy, że z dniem 01 września 2020 r. władze Egiptu wprowadziły obowiązek okazywania negatywnych wyników testów PCR na COVID-19 przez podróżnych wjeżdżających na teren Egiptu. Test powinien być przeprowadzony w okresie 72 godzin przed wjazdem na teren Egiptu. Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci do 6 lat. 
Władze Egiptu umożliwiły także wykonanie testu w kierunku COVID - 19 na lotnisku po przylocie do Egiptu. Koszt badania wynosi 30 USD za osobę, dzieci do 6 lat nie maja obowiązku wykonani testu. Po wykonaniu testu Klienci udają się transferem do wykupionego hotelu gdzie do 24 h otrzymują wyniki. Do tego czasu Klienci zobligowani są do pozostania w pokoju hotelowym. 
W przypadku pozytywnego wyniku testu Klienci zostaną poddani 14-dniowej kwarantannie w hotelu. Koszt dodatkowych noclegów (poza wykupionym pakietem) zostanie pokryty przez hotel. Koszt dodatkowego przelotu z Egiptu do Polski pokrywa Klient. 
Jednocześnie informujemy, że w przypadku Klientów z wykupionymi tylko biletami czarterowymi, władze Egiptu wymagają okazania potwierdzenie rezerwacji hotelu lub rejsu (w przypadku wypraw nurkowych). 
Klienci z wykupionymi biletami czarterowymi bez dodatkowych świadczeń noclegowych nie mogą podróżować samolotem czarterowym.AKTUALIZACJA NA DZIEN 12.08.2020
Od 12.08 turyści wylatujący z Polski mogą podróżować do Egiptu bez odbywania 14 dniowej kwarantanny po powrocie do kraju. * Turyści przybywający do kurortów Hurghada, Sharm el Sheikh, Marsa Alam są zwolnieni z opłat wizowych do30 kwietnia 2021 r.
* Należy wypełnić obowiązkową deklarację, a następnie przekazać przedstawicielowi Ministerstwa Zdrowia i Ludności na lotnisku po przybyciu do Egiptu.
* Każdy hotel posiada rządowy Certyfikat bezpieczeństwa higieny" potwierdzający spełnienie wymagań sanitarnych, naruszenie któregokolwiek z ustalonych przepisów spowoduje zawieszenie licencji obiektu i karę finansową.
WYTYCZNE SANITARNE
* Transfer - W pojazdach służących do transferu tylko 50% miejsc może być zajętych, miejsce obok każdego pasażera musi być wolne. Zakaz zajmowania pierwszych siedzeń pojazdu. Wszystkie pojazdy transportowe są dokładnie dezynfekowane i czyszczone przed i po każdej podróży. Obowiązuje nakaz noszenia maseczek przez obsługę podczas całego transferu.
* Recepcja i zameldowanie - Check-in będzie poprzedzony obowiązkowym badaniem temperatury ciała. Dezynfekcja bagaży przed zameldowaniem. Zachowanie właściwego dystansu dzięki specjalnym oznaczeniom na podłodze
* Pokój hotelowy i sprzątanie - Pomieszczenia są dezynfekowane i odpowiednio wentylowane przez 12 godzin od wymeldowania Gościa do zakwaterowania kolejnego. Dla każdego Gościa - zestaw ochrony osobistej zawierający wyposażenie ochronne, takie jak maski, rękawiczki oraz środki dezynfekujące do rąk. Meble i tkaniny są dezynfekowane za pomocą maszyn parowych. Pojemność pokoju to max. 2 osoby dorosłe + 2 dzieci (poniżej 12 lat)
* Wyżywienie - Przed wejściem do restauracji Gościom spawdzana jest temperatura. Posiłki będę serwowane przez personel restauracji (brak bufetu). Stoły są rozmieszczone w odległości 2 metrów od siebie, przy jednym stole (maksymalnie do 6 osób). Zalecane jest jak najczęstsze używanie jednorazowych sztućców. Dostępność środków dezynfekujących do rąk na stołach. Obrusy z tkaniny są wymieniane i dokładnie prane po każdym użyciu. Shisha jest zabroniona. Zakaz spotkań i imprez towarzyskich. Strefy dla dzieci zostały zamknięte.
* Basen i plaża - Regularna dezynfekcja basenów. Czyszczenie obszaru wokół plaży i basenu (w tym stoły, leżaki, leżaki itp.) po każdym użyciu, a także przed i po godzinach użytkowania. Zachowanie 2 m odległości między leżakami. Ręczniki plażowe i basenowe dostarczane są do pokoi. Ograniczenie zajęć rekreacyjnych
* Wycieczki fakultatywne - Grupy nie mogą przekraczać 25 osób (do odwołania). Przewodnicy są zobowiązani do noszenia maseczek. Słuchawki są sterylizowane po każdym użyciu. Organizatorzy wycieczek powinny zapewnić maseczki dla turystów. Obowiązuje zachowanie dystansu fizycznego.
* Siłownie i kluby fitness - Punkty dotykowe i powierzchnie są regularnie czyszczone i dezynfekowane. Sprzęty i wyposażenie są odpowiednio rozstawione. Zakaz korzystania ze strefy wellness oraz prysznica na siłowni lub w klubie fitness,
* Inne - Regularna dezynfekcja części wspólnych, toalet, wind oraz wszystkich punktów styku, regularne czyszczenie mebli i tkanin w hotelach i obiektach turystycznych. Dostępność środków do dezynfekcji rąk. Zachowanie i przestrzeganie dystansu w windach (specjalne oznaczenia). Nakaz noszenia masek w windzie. Personel jest zobowiązany do noszenia maseczek przez cały czas pracy. Dyskoteki, imprezy i spotkania towarzyskie nie są dozwolone. Każdy hotel ma współpracującego lekarza na wezwanie i klinikę

WARUNKI WJAZDOWE

Między Polską a Egiptem obowiązuje ruch wizowy. Obywatel RP może przed przyjazdem do Egiptu ubiegać się o wizę w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym, na lotnisku w Egipcie lub drogą elektroniczną poprzez złożenie wniosku na stronie internetowej: www.visa2egypt.gov.eg Opłaty za wizę do Egiptu wynoszą 25 USD (wiza jednokrotna) i 60 USD (wiza wielokrotna). Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Paszport powinien posiadać co najmniej 6-miesięczną ważność po dacie zakończenia planowanej podróży. 
Klienci podróżujący do Sharm el Sheikh i nie korzystający z wycieczek fakultatywnych na miejscu nie mają obowiązku wykupienia wizy. Wystarczy wówczas podbić pieczątkę w paszporcie "Sinai Only", która uprawnia do 14-dniowego pobytu na półwyspie Synaj. 
Instrukacja: Po utworzeniu konta na portalu visa2egypt.gov.eg, należy potwierdzić rejestrację, a następnie zalogować się i wybrać polecenie aplikuj teraz". Kolejny etap to wybór rodzaju dokumentu. Trzeba też wypełnić formularz i uiścić opłatę za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, internauta otrzyma link do finalnego dokumentu, który należy wydrukować, by pokazać go na granicy. Egipt zaleca, by o e-wizę występować najpóźniej na 7 dni przed planowaną podróżą.
Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
Z powodu możliwych zmian dotyczących pobytu w Egipcie proponujemy sprawdzić wcześniej czy warunki wjazdu i pobytu nie uległy zmianie. Aktualne informacje na temat wizy można uzyskać w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Osoby nie będące obywatelami Polski, prosimy o sprawdzenie w ambasadzie egipskiej w Warszawie warunków wjazdu i pobytu. 
Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/egipt

DOKUMENTY PODRÓŻY

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 100 m
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Recepcja 24h tak
 • Siatkówka tak

Opinie o hotelu

Ocena 2,9/5
Travelplanet

Dobre (2 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 2,8/5

Wyżywienie 3,0/5

Okolica 3,0/5

175. najwyższa ocena z 402 hoteli w Sharm El Sheikh

Martyna Kwiecień 2014

Data pobytu: 1.3. - 8.3.2014

Ocena 4,7/5
Kompleks składający się z dwóch hoteli: część Palm w drugiej linii brzegowej, część Beach przy plaży. Tą drugą polecam bardziej dla par oraz dorosłych....
Całkowita ocena

Kompleks składający się z dwóch hoteli: część Palm w drugiej linii brzegowej, część Beach przy plaży. Tą drugą polecam bardziej dla par oraz dorosłych. Przy plaży znajduje się promenada, którą można dojść do samego centrum Naama Bay oraz centrum nurkowego. Palmowy ogród jest zielony i ukwiecony. Hotel swoim gościom codziennie oferuje inne show.

Zakwaterowanie 4,5/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Jakub Listopad 2017

Data pobytu: 4.11. - 11.11.2017

Ocena 1,0/5
Ten hotel zasługuje na 2 gwiazdki a nie na 5 , słabe pokoje , niestarannie sprzątane , pajęczyny w szafach , stołówki ( bo restauracją tego nie można nazwać...
Całkowita ocena

Ten hotel zasługuje na 2 gwiazdki a nie na 5 , słabe pokoje , niestarannie sprzątane , pajęczyny w szafach , stołówki ( bo restauracją tego nie można nazwać ) i ich poziom , brudno, syficznie i klejąca podłoga , jedzenie a wzasadzie jego brak mega słabe . Basen z lodowatą wodą tylko do patrzenia ( zapewnienie biura ze basen z podgrzewaną wodą ) Lokalizacja fatalna pokój od strony ruchliwej ulicy , zero bezpieczeństwa w hotelu każdy może wejść bokiem omijając recepcje . Stracilismy 3 dni zanim udało sie nas przenieść do hotelu Monte carlo a tam za te same pieniądze inna bajka

Zakwaterowanie 1,0/5

Wyżywienie 1,0/5

Okolica 1,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Filtruj opinie

Jakub Listopad 2017

Data pobytu: 4.11. - 11.11.2017

Ocena 1,0/5
Ten hotel zasługuje na 2 gwiazdki a nie na 5 , słabe pokoje , niestarannie sprzątane , pajęczyny w szafach , stołówki ( bo restauracją tego nie można nazwać ) i ich poziom , brudno, syficznie i klejąca podłoga , jedzenie a wzasadzie jego brak mega słabe . Basen z lodowatą wodą tylko do patrzenia ( zapewnienie biura ze basen z podgrzewaną wodą ) Lokalizacja fatalna pokój od strony ruchliwej ulicy ,...
Całkowita ocena

Ten hotel zasługuje na 2 gwiazdki a nie na 5 , słabe pokoje , niestarannie sprzątane , pajęczyny w szafach , stołówki ( bo restauracją tego nie można nazwać ) i ich poziom , brudno, syficznie i klejąca podłoga , jedzenie a wzasadzie jego brak mega słabe . Basen z lodowatą wodą tylko do patrzenia ( zapewnienie biura ze basen z podgrzewaną wodą ) Lokalizacja fatalna pokój od strony ruchliwej ulicy , zero bezpieczeństwa w hotelu każdy może wejść bokiem omijając recepcje . Stracilismy 3 dni zanim udało sie nas przenieść do hotelu Monte carlo a tam za te same pieniądze inna bajka

Zakwaterowanie 1,0/5

Wyżywienie 1,0/5

Okolica 1,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Martyna Kwiecień 2014

Data pobytu: 1.3. - 8.3.2014

Ocena 4,7/5
Kompleks składający się z dwóch hoteli: część Palm w drugiej linii brzegowej, część Beach przy plaży. Tą drugą polecam bardziej dla par oraz dorosłych. Przy plaży znajduje się promenada, którą można dojść do samego centrum Naama Bay oraz centrum nurkowego. Palmowy ogród jest zielony i ukwiecony. Hotel swoim gościom codziennie oferuje inne show.
Całkowita ocena

Kompleks składający się z dwóch hoteli: część Palm w drugiej linii brzegowej, część Beach przy plaży. Tą drugą polecam bardziej dla par oraz dorosłych. Przy plaży znajduje się promenada, którą można dojść do samego centrum Naama Bay oraz centrum nurkowego. Palmowy ogród jest zielony i ukwiecony. Hotel swoim gościom codziennie oferuje inne show.

Zakwaterowanie 4,5/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Ładuję

Ładowanie mapy i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 22 °C temperatura w nocy 9 °C

 • Temperatura wody 23 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 23 °C temperatura w nocy 10 °C

 • Ndz 24 °C temperatura w nocy 11 °C

 • Pon 24 °C temperatura w nocy 12 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień