Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Maritim Jolie Ville Golf & Resort

Egipt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh

Przestronne (min. 50 m²) i zadbane pokoje Zaplecze rekreacyjne z 18-dołkowym polem golfowym Zjeżdżalnie wodne, plac zabaw i miniklub Wyśmienita kuchnia w 10 restauracjach do wyboru

Więcej o hotelu

od 1 399 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 24 574

POŁOŻENIE

na klifie, ok. 7 km od centrum NAAMA BAY; ok. 5 km od lotniska w Sharm el Sheikh; 

PLAŻA

hotelowa, piaszczysto-żwirowa, sztucznie usypana, zejście do morza z 3 pomostów, zalecane obuwie ochronne,
ok. 400 m od hotelu, bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki.

HOTEL

Malowniczo położony na klifie, ze wspaniałym widokiem na morze zaprasza na aktywne, rodzinne wakacje. Na miejscu są fantazyjnie zaprojektowane baseny,  korty tenisowe i boisko do siatkówki,  na amatorów golfa czeka 18-dołkowe pole golfowe. 
oficjalna kategoria 5*
Elegancki hotel, odnowiony w 2015 r., składa się z kilku budynków (do 2 pięter) 

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Przestronne lobby, winda, całodobowa recepcja, restauracja główna - dania w formie bufetu, restauracja Pool BBQ,
7 restauracji la carte, m.in. Jolie Bistro - kuchnia międzynarodowa, Zaman - libańska, Mandarin - chińska, Mikado - japońska, Jolie Noodles House - azjatycka, Dolphin - owoce morza, w restauracjach dostępne foteliki dla dzieci, 6 barów,
w tym w lobby, przy basenie i na plaży; sklepy z biżuterią i pamiątkami, kantor; ogród;
za opłatą: room-service, fryzjer. 

INTERNET

bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby; za opłatą: punkt internetowy, 

KONFERENCJE/INCENTIVE

-

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

3 baseny, w tym basen z 2 zjeżdżalniami, nieregularny kształt, 2 baseny dla dzieci, leniwa rzeka, przy basenach bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki; tenis stołowy, boisko do siatkówki, siłownia, rzutki; miniklub (4-12 lat), plac zabaw, animacje dla dorosłych i dla dzieci, dyskoteka; za opłatą: 4 korty tenisowe z oświetleniem, bilard, minigolf, centrum spa: jacuzzi, sauna, masaże, 18-dołkowe pole golfowe; sport wodne na plaży (oferta zewnętrzna).

DLA DZIECI

-

ZAKWATEROWANIE

418 pokoi
standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla os. dorosłej lub 2 dostawek dla dzieci), ok. 50 m, elegancki i zadbany, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, zestaw do kawy/herbaty, minibar (bezpłatnie uzupełniany raz na pobyt; każde kolejne uzupełnienie płatne), sejf; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras; widok na morze za dopłatą.

WYŻYWIENIE

wczesne śniadanie, śniadanie, obiad  i kolacja w formie bufetu w restauracji głównej; późna kolacja (22.00-23.00) w restauracji Jolie Bistro; przekąski (14.30-16.30) w restauracji Pool BBQ; lody (12.30-13.30, 15.30-16.30) w wybranych barach; napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe (10.00-24.00) w wybranych barach; 
KOLACJA SYLWESTROWA (31.12) W CENIE!

INFORMACJE DODATKOWE

0020/693603200, www.maritim.com
akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

CENA

Cena oferty z przelotem zawiera: bilet lotniczy, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta,  ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.
Cena oferty z dojazdem własnym zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG, NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.opłaty za wizę egipską ok. 25 USD płatnej na lotnisku w Egipcie.

COVID- 19

AKTUALNA SYTUACJA EPIDEMICZNA W EGIPCIE W ZWIĄZKU Z COVID- 19
AKTUALIZACJA 15.10.2020
Podróżni lecący do Egiptu do regionu Marsa Alam, którzy wykonują test PCR na Covid-19 na lotnisku, proszeni są o zabranie ze sobą kopii strony ze zdjęciem z paszportu (wymaganej przez Wydział Medycyny Prewencyjnej w celu przyśpieszenia zakończenia procedury testów).
Informujemy, że z dniem 01 września 2020 r. władze Egiptu wprowadziły obowiązek okazywania negatywnych wyników testów PCR na COVID-19 przez podróżnych wjeżdżających na teren Egiptu. Test powinien być przeprowadzony w okresie 72 godzin przed wjazdem na teren Egiptu. Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci do 6 lat. 
Władze Egiptu umożliwiły także wykonanie testu w kierunku COVID - 19 na lotnisku po przylocie do Egiptu. Koszt badania wynosi 30 USD za osobę, dzieci do 6 lat nie maja obowiązku wykonani testu. Po wykonaniu testu Klienci udają się transferem do wykupionego hotelu gdzie do 24 h otrzymują wyniki. Do tego czasu Klienci zobligowani są do pozostania w pokoju hotelowym. 
W przypadku pozytywnego wyniku testu Klienci zostaną poddani 14-dniowej kwarantannie w hotelu. Koszt dodatkowych noclegów (poza wykupionym pakietem) zostanie pokryty przez hotel. Koszt dodatkowego przelotu z Egiptu do Polski pokrywa Klient. 
Jednocześnie informujemy, że w przypadku Klientów z wykupionymi tylko biletami czarterowymi, władze Egiptu wymagają okazania potwierdzenie rezerwacji hotelu lub rejsu (w przypadku wypraw nurkowych). 
Klienci z wykupionymi biletami czarterowymi bez dodatkowych świadczeń noclegowych nie mogą podróżować samolotem czarterowym.AKTUALIZACJA NA DZIEN 12.08.2020
Od 12.08 turyści wylatujący z Polski mogą podróżować do Egiptu bez odbywania 14 dniowej kwarantanny po powrocie do kraju. * Turyści przybywający do kurortów Hurghada, Sharm el Sheikh, Marsa Alam są zwolnieni z opłat wizowych do30 kwietnia 2021 r.
* Należy wypełnić obowiązkową deklarację, a następnie przekazać przedstawicielowi Ministerstwa Zdrowia i Ludności na lotnisku po przybyciu do Egiptu.
* Każdy hotel posiada rządowy Certyfikat bezpieczeństwa higieny" potwierdzający spełnienie wymagań sanitarnych, naruszenie któregokolwiek z ustalonych przepisów spowoduje zawieszenie licencji obiektu i karę finansową.
WYTYCZNE SANITARNE
* Transfer - W pojazdach służących do transferu tylko 50% miejsc może być zajętych, miejsce obok każdego pasażera musi być wolne. Zakaz zajmowania pierwszych siedzeń pojazdu. Wszystkie pojazdy transportowe są dokładnie dezynfekowane i czyszczone przed i po każdej podróży. Obowiązuje nakaz noszenia maseczek przez obsługę podczas całego transferu.
* Recepcja i zameldowanie - Check-in będzie poprzedzony obowiązkowym badaniem temperatury ciała. Dezynfekcja bagaży przed zameldowaniem. Zachowanie właściwego dystansu dzięki specjalnym oznaczeniom na podłodze
* Pokój hotelowy i sprzątanie - Pomieszczenia są dezynfekowane i odpowiednio wentylowane przez 12 godzin od wymeldowania Gościa do zakwaterowania kolejnego. Dla każdego Gościa - zestaw ochrony osobistej zawierający wyposażenie ochronne, takie jak maski, rękawiczki oraz środki dezynfekujące do rąk. Meble i tkaniny są dezynfekowane za pomocą maszyn parowych. Pojemność pokoju to max. 2 osoby dorosłe + 2 dzieci (poniżej 12 lat)
* Wyżywienie - Przed wejściem do restauracji Gościom spawdzana jest temperatura. Posiłki będę serwowane przez personel restauracji (brak bufetu). Stoły są rozmieszczone w odległości 2 metrów od siebie, przy jednym stole (maksymalnie do 6 osób). Zalecane jest jak najczęstsze używanie jednorazowych sztućców. Dostępność środków dezynfekujących do rąk na stołach. Obrusy z tkaniny są wymieniane i dokładnie prane po każdym użyciu. Shisha jest zabroniona. Zakaz spotkań i imprez towarzyskich. Strefy dla dzieci zostały zamknięte.
* Basen i plaża - Regularna dezynfekcja basenów. Czyszczenie obszaru wokół plaży i basenu (w tym stoły, leżaki, leżaki itp.) po każdym użyciu, a także przed i po godzinach użytkowania. Zachowanie 2 m odległości między leżakami. Ręczniki plażowe i basenowe dostarczane są do pokoi. Ograniczenie zajęć rekreacyjnych
* Wycieczki fakultatywne - Grupy nie mogą przekraczać 25 osób (do odwołania). Przewodnicy są zobowiązani do noszenia maseczek. Słuchawki są sterylizowane po każdym użyciu. Organizatorzy wycieczek powinny zapewnić maseczki dla turystów. Obowiązuje zachowanie dystansu fizycznego.
* Siłownie i kluby fitness - Punkty dotykowe i powierzchnie są regularnie czyszczone i dezynfekowane. Sprzęty i wyposażenie są odpowiednio rozstawione. Zakaz korzystania ze strefy wellness oraz prysznica na siłowni lub w klubie fitness,
* Inne - Regularna dezynfekcja części wspólnych, toalet, wind oraz wszystkich punktów styku, regularne czyszczenie mebli i tkanin w hotelach i obiektach turystycznych. Dostępność środków do dezynfekcji rąk. Zachowanie i przestrzeganie dystansu w windach (specjalne oznaczenia). Nakaz noszenia masek w windzie. Personel jest zobowiązany do noszenia maseczek przez cały czas pracy. Dyskoteki, imprezy i spotkania towarzyskie nie są dozwolone. Każdy hotel ma współpracującego lekarza na wezwanie i klinikę

WARUNKI WJAZDOWE

Między Polską a Egiptem obowiązuje ruch wizowy. Obywatel RP może przed przyjazdem do Egiptu ubiegać się o wizę w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym, na lotnisku w Egipcie lub drogą elektroniczną poprzez złożenie wniosku na stronie internetowej: www.visa2egypt.gov.eg Opłaty za wizę do Egiptu wynoszą 25 USD (wiza jednokrotna) i 60 USD (wiza wielokrotna). Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Paszport powinien posiadać co najmniej 6-miesięczną ważność po dacie zakończenia planowanej podróży. 
Klienci podróżujący do Sharm el Sheikh i nie korzystający z wycieczek fakultatywnych na miejscu nie mają obowiązku wykupienia wizy. Wystarczy wówczas podbić pieczątkę w paszporcie "Sinai Only", która uprawnia do 14-dniowego pobytu na półwyspie Synaj. 
Instrukacja: Po utworzeniu konta na portalu visa2egypt.gov.eg, należy potwierdzić rejestrację, a następnie zalogować się i wybrać polecenie aplikuj teraz". Kolejny etap to wybór rodzaju dokumentu. Trzeba też wypełnić formularz i uiścić opłatę za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, internauta otrzyma link do finalnego dokumentu, który należy wydrukować, by pokazać go na granicy. Egipt zaleca, by o e-wizę występować najpóźniej na 7 dni przed planowaną podróżą.
Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
Z powodu możliwych zmian dotyczących pobytu w Egipcie proponujemy sprawdzić wcześniej czy warunki wjazdu i pobytu nie uległy zmianie. Aktualne informacje na temat wizy można uzyskać w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Osoby nie będące obywatelami Polski, prosimy o sprawdzenie w ambasadzie egipskiej w Warszawie warunków wjazdu i pobytu. 
Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/egipt

DOKUMENTY PODRÓŻY

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

Informacje o hotelu

 • Odległość od centrum miasta 5 km
 • Odległość od lotniska 7 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • TV tak
 • Tenis tak
 • Golf tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,1/5
Travelplanet

Doskonałe (45 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,1/5

Wyżywienie 4,1/5

Okolica 4,0/5

Cena 4,1/5

89. najwyższa ocena z 400 hoteli w Sharm El Sheikh

Adam Styczeń 2015

Data pobytu: 3.1. - 10.1.2015

Ocena 5,0/5
Bardzo dobry hotel, prawdziwe 5 gwiazdek
Całkowita ocena

Bardzo dobry hotel, prawdziwe 5 gwiazdek

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Monika Wrzesień 2012

Data pobytu: 5.12. - 12.12.2009

Ocena 5,0/5
Hotel jest nowoczesny i z pewnością spełni oczekiwanie każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Czyste i zadbane pokoje oraz sympatyczna obsługa...
Całkowita ocena

Hotel jest nowoczesny i z pewnością spełni oczekiwanie każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Czyste i zadbane pokoje oraz sympatyczna obsługa umilą wyjazd. Polecam!

Zakwaterowanie 5,0/5

Filtruj opinie

Małgorzata Grudzień 2019

Data pobytu: 2.11. - 9.11.2019

Ocena 4,0/5
Bardzo dużo ludzi z Ukrainy prawie 95% i niestety nie do końca się potrafili zachowywać. Na stołówkę gnali jakby miało im zabraknąć jedzenia, słabo! Łazienka prawie ok. oprócz prysznica.
Całkowita ocena

Bardzo dużo ludzi z Ukrainy prawie 95% i niestety nie do końca się potrafili zachowywać. Na stołówkę gnali jakby miało im zabraknąć jedzenia, słabo! Łazienka prawie ok. oprócz prysznica.

Zakwaterowanie 3,7/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Wojciech Październik 2019

Data pobytu: 5.10. - 12.10.2019

Ocena 4,1/5
Hotel oki, jedzenie również oki, nie ma co narzekać, jest z czego wybierać. Jesteśmy zadowoleni. Naprawdę polecam. Animatorzy wspaniali, barmani też oki.
Całkowita ocena

Hotel oki, jedzenie również oki, nie ma co narzekać, jest z czego wybierać. Jesteśmy zadowoleni. Naprawdę polecam. Animatorzy wspaniali, barmani też oki.

Zakwaterowanie 4,2/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

Sisa Styczeń 2019

Data pobytu: 5.1. - 12.1.2019

Ocena 4,2/5
Pobyt pary ocenimy na dobry jeśli chodzi o wartości hotelu, obsługa pomocna jak zawsze ale cały obiekt i otoczka niezbyt gornolotna, napewno nie jest to 5* hotel, rafa przy hotelu jedna z gorszych jak można zobaczyć w Egipcie, jedzenie monotonne i wszystko robione pod jedną modłe, codziennie jedliśmy kolacje na mieście
Całkowita ocena

Pobyt pary ocenimy na dobry jeśli chodzi o wartości hotelu, obsługa pomocna jak zawsze ale cały obiekt i otoczka niezbyt gornolotna, napewno nie jest to 5* hotel, rafa przy hotelu jedna z gorszych jak można zobaczyć w Egipcie, jedzenie monotonne i wszystko robione pod jedną modłe, codziennie jedliśmy kolacje na mieście

Zakwaterowanie 4,4/5

Wyżywienie 3,0/5

Okolica 5,0/5

Kate Styczeń 2019

Data pobytu: 1.9. - 8.9.2018

Ocena 2,7/5
Jesli ktos zdecyduje sie na ten hotel musi wiedziec ze 5 * spadlo na 3* najgorszy hotel w jakim bylam brudno!!! Brak przekasek w ciagu dnia! Brak muzyki i animacji wieczorami! Duzo... rodzin arabskich. Jeden basen gdzie w miare mozna plywac bo o plazy juz nie wspomne -wysypisko ze starymi lezakami!
Całkowita ocena

Jesli ktos zdecyduje sie na ten hotel musi wiedziec ze 5 * spadlo na 3* najgorszy hotel w jakim bylam brudno!!! Brak przekasek w ciagu dnia! Brak muzyki i animacji wieczorami! Duzo... rodzin arabskich. Jeden basen gdzie w miare mozna plywac bo o plazy juz nie wspomne -wysypisko ze starymi lezakami!

Zakwaterowanie 2,5/5

Wyżywienie 3,0/5

Okolica 3,0/5

Asia Październik 2018

Data pobytu: 1.9. - 8.9.2018

Ocena 4,1/5
Hotel do najmłodszych już nie należy ale nam to akurat nie przeszkadzało...Bardzo fajny basen od strony bungalowów z biczami wodnymi i jacuzzi,również basen główny bardzo duży i każdy znajdzie miejsce dla siebie...jedzenie smaczne i dobrze przyprawione lecz nie było bardzo dużego wyboru...drinki Ok,napoje butelkowe .Super miasteczko pirackie tuż przy plaży dodaje niesamowitego uroku,prze piękna rafa...
Całkowita ocena

Hotel do najmłodszych już nie należy ale nam to akurat nie przeszkadzało...Bardzo fajny basen od strony bungalowów z biczami wodnymi i jacuzzi,również basen główny bardzo duży i każdy znajdzie miejsce dla siebie...jedzenie smaczne i dobrze przyprawione lecz nie było bardzo dużego wyboru...drinki Ok,napoje butelkowe .Super miasteczko pirackie tuż przy plaży dodaje niesamowitego uroku,prze piękna rafa koralowa,3 pomosty...ogrom rybek,tego się nie da opisać...warto wybrać ten hotel jeżeli jest ktoś miłośnikiem snurkowania,natomiast jeśli ktoś oczekuje luksusów to polecam wybrać inny hotel.Ogólnie pobyt uważam za bardzo udany ale zasługuje On tak naprawdę na Max 4 gwiazdki.

Zakwaterowanie 4,2/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

Ładuję

Ładowanie mapy i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 21 °C temperatura w nocy 10 °C

 • Temperatura wody 23 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 18 °C temperatura w nocy 11 °C

 • Czw 20 °C temperatura w nocy 9 °C

 • Pt 22 °C temperatura w nocy 9 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień