Rewaya Majestic Resort Ocena: 5/5
od 1 484 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 484 zł za osobę
od 1 619 zł za osobę
od 1 394 zł za osobę
od 1 497 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 12 opinii)
Zablokowane opinie: 1
Éva Júlia Holovits-Bach
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękny, nowy hotel, pięciogwiazdkowy nawet jak na europejskie standardy. Z całego serca polecam!
Piękny, nowy hotel, pięciogwiazdkowy nawet jak na europejskie standardy. Z całego serca polecam!
Plaża przeciętna, piaszczysta, leżaki, parasole w cenie. Ogród i baseny są piękne, ale w styczniu nie były podgrzewane. (powiedzmy, że nie wybierasz się tam specjalnie na kąpiel w styczniu...)
WyżywienieNiezwykle urozmaicone (od europejskich po bliskowschodnie), smaczne dania. Wiele rodzajów owoców (truskawki, melony, mango też!). Wyciskana pomarańcza, "prawdziwa" kawa, koktajle w cenie all inclusive! Wiele restauracji a'la carte jest również wliczonych w cenę! (Włoska, hiszpańska, indochińska, steakhouse itp.).
ZakwaterowanieCzyste, gustownie urządzone pokoje (z kamienną podłogą, co jest dla mnie najbardziej higieniczne). Ogromny taras, na którym słońce świeci prawie przez cały dzień. Klimatyzacja chłodząco-ogrzewająca, codzienne sprzątanie, bezpłatny minibar.
UsługiUprzejma, fachowa obsługa zarówno w punktach gastronomicznych jak iw ogródku itp.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Jaroslav C.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel niesamowity, jak z bajki z 1001 nocy. Piękna orientalna architektura, uczta dla oczu.
Byłam rozczarowana tylko wycieczką na Orange Bay i snorkelingiem, gdzie zapłaciłam 44 euro, a nie dali mi wodoodpornych okularów ani nie mieli zapasowych. Polecam zabrać własny sprzęt.
Chętnie wrócę do hotelu.
Hotel niesamowity, jak z bajki z 1001 nocy. Piękna orientalna architektura, uczta dla oczu.
Byłam rozczarowana tylko wycieczką na Orange Bay i snorkelingiem, gdzie zapłaciłam 44 euro, a nie dali mi wodoodpornych okularów ani nie mieli zapasowych. Polecam zabrać własny sprzęt.
Chętnie wrócę do hotelu.
Plaża ogrodzona dla kurortu, czysta, trochę czuć było statki kotwiczące w pobliżu. Szkoda, że nie można było spacerować po plaży, ponieważ była ogrodzona.
WyżywienieJedzenie było prawdziwym przeżyciem. Duży wybór wszystkiego.
ZakwaterowaniePierwsze dni klimatyzacja nie działała, ale ją uruchomili. Pokój przytulny, łazienka ogromna z wanną i prysznicem. Wszystko czyste, łóżko ogromne i wygodne.
UsługiPersonel miły i uprzejmy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (1)
Filtruj opinie
Tomasz Jaworski
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogolnie nie polecam ani hotelu ani Egiptu.Hotel niby 5 a zaden basen nie podgrzewany .
Ogolnie nie polecam ani hotelu ani Egiptu.Hotel niby 5 a zaden basen nie podgrzewany .
Bylem w styczniu wiec tloku nie bylo za to byla zimna woda w morzu i w basenie
WyżywienieTragedia gdyby nie la carte to nie byloby co jesc tylko na napiwki licza.
ZakwaterowaniePokoje sa na zdecydowany plus i chyba jedyny
UsługiHotel niby 5 ale obsluga fatalna
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)
Éva Júlia Holovits-Bach
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękny, nowy hotel, pięciogwiazdkowy nawet jak na europejskie standardy. Z całego serca polecam!
Piękny, nowy hotel, pięciogwiazdkowy nawet jak na europejskie standardy. Z całego serca polecam!
Plaża przeciętna, piaszczysta, leżaki, parasole w cenie. Ogród i baseny są piękne, ale w styczniu nie były podgrzewane. (powiedzmy, że nie wybierasz się tam specjalnie na kąpiel w styczniu...)
WyżywienieNiezwykle urozmaicone (od europejskich po bliskowschodnie), smaczne dania. Wiele rodzajów owoców (truskawki, melony, mango też!). Wyciskana pomarańcza, "prawdziwa" kawa, koktajle w cenie all inclusive! Wiele restauracji a'la carte jest również wliczonych w cenę! (Włoska, hiszpańska, indochińska, steakhouse itp.).
ZakwaterowanieCzyste, gustownie urządzone pokoje (z kamienną podłogą, co jest dla mnie najbardziej higieniczne). Ogromny taras, na którym słońce świeci prawie przez cały dzień. Klimatyzacja chłodząco-ogrzewająca, codzienne sprzątanie, bezpłatny minibar.
UsługiUprzejma, fachowa obsługa zarówno w punktach gastronomicznych jak iw ogródku itp.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Klaudia R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólnie hotel jest bardzo ładny, z własną plażą i restauracjami. Grand Marina nie posiada własnej recepcji i restauracji, ale mogliśmy skorzystać z usług w Grand Palace. Nie można odpoczywać na plaży, wszystko chcą ludziom posolić. To zupełnie inna kultura. Ludzie nie lubią wychodzić na ulicę, jest brudna i zaśmiecona. Polecam Egipt tym, którzy chcą tylko programów bez jedzenia i ćwiczeń, bez podniecenia.
Ogólnie hotel jest bardzo ładny, z własną plażą i restauracjami. Grand Marina nie posiada własnej recepcji i restauracji, ale mogliśmy skorzystać z usług w Grand Palace. Nie można odpoczywać na plaży, wszystko chcą ludziom posolić. To zupełnie inna kultura. Ludzie nie lubią wychodzić na ulicę, jest brudna i zaśmiecona. Polecam Egipt tym, którzy chcą tylko programów bez jedzenia i ćwiczeń, bez podniecenia.
Morze tutaj było najbardziej ekscytujące, jeśli lubisz pływać lub nurkować na powierzchni. Zawsze znajdowaliśmy miejsce, było ich bardzo mało. Widać, że dużo się napracowali na plaży, ale wciąż jest trochę żwirowo.
WyżywieniePosiłki rewelacyjne, duży wybór, zawsze świeże.
ZakwaterowaniePokój był przestronny, a łóżko było wygodne. Był tylko szampon, bez balsamu do ciała, bez żelu pod prysznic, czego oczekiwałbym w hotelu 5 *.
UsługiPracuję w hotelu, zawsze chcieli w nas czymś rzucić, przez co nie mogliśmy odpocząć na plaży, bo co chwilę znajdował nas sprzedawca.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Jozef Ševcech MUDr.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Było dobrze, a właściwie bardzo dobrze, bez większych zakłóceń, oba loty trochę się opóźniły, na plaży więcej kamyków, ale dało się to znieść, usługi raczej ponadstandardowe, z minimalnymi brakami. Polecam szczególnie w tym okresie z bardzo przyjemną pogodą – zwłaszcza dla tych, którzy nie przepadają za temperaturami około 40 stopni.
Było dobrze, a właściwie bardzo dobrze, bez większych zakłóceń, oba loty trochę się opóźniły, na plaży więcej kamyków, ale dało się to znieść, usługi raczej ponadstandardowe, z minimalnymi brakami. Polecam szczególnie w tym okresie z bardzo przyjemną pogodą – zwłaszcza dla tych, którzy nie przepadają za temperaturami około 40 stopni.
może mniej kamyków, ale poza tym bardzo dobra, bezpieczna, ta sama strefa basenów
Wyżywienieróżnorodna, wysokiej jakości, wysoki standard, może nawet więcej
Zakwaterowaniebez komentarza, może poza wrażeniem, że napiwek powinien być codzienny
Usługiwysoki standard - może nawet więcej
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)
Jaroslav C.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel niesamowity, jak z bajki z 1001 nocy. Piękna orientalna architektura, uczta dla oczu.
Byłam rozczarowana tylko wycieczką na Orange Bay i snorkelingiem, gdzie zapłaciłam 44 euro, a nie dali mi wodoodpornych okularów ani nie mieli zapasowych. Polecam zabrać własny sprzęt.
Chętnie wrócę do hotelu.
Hotel niesamowity, jak z bajki z 1001 nocy. Piękna orientalna architektura, uczta dla oczu.
Byłam rozczarowana tylko wycieczką na Orange Bay i snorkelingiem, gdzie zapłaciłam 44 euro, a nie dali mi wodoodpornych okularów ani nie mieli zapasowych. Polecam zabrać własny sprzęt.
Chętnie wrócę do hotelu.
Plaża ogrodzona dla kurortu, czysta, trochę czuć było statki kotwiczące w pobliżu. Szkoda, że nie można było spacerować po plaży, ponieważ była ogrodzona.
WyżywienieJedzenie było prawdziwym przeżyciem. Duży wybór wszystkiego.
ZakwaterowaniePierwsze dni klimatyzacja nie działała, ale ją uruchomili. Pokój przytulny, łazienka ogromna z wanną i prysznicem. Wszystko czyste, łóżko ogromne i wygodne.
UsługiPersonel miły i uprzejmy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (1)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...