Aktualne do Egiptu

Hotel The Grand Marina

Ocena: 5/5

Egipt, Hurghada, Hurghada - południe

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

W centrum Hurghady Hotel tylko dla dorosłych Własna prywatna plaża Bez jednorazowych plastików

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 0 m
  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 10 km
  • Odległość od lotniska Lotnisko 3 km
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
  • Tenis Tenis tak
  • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
  • Bar Bar tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia Kawiarnia tak
  • Ograniczenia wiekowe Ograniczenia wiekowe tak

Opinie o hotelu

Nie oceniony (Na podstawie 12 opinii)

Zablokowane opinie: 1

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

Éva Júlia Holovits-Bach

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Piękny, nowy hotel, pięciogwiazdkowy nawet jak na europejskie standardy. Z całego serca polecam!

Piękny, nowy hotel, pięciogwiazdkowy nawet jak na europejskie standardy. Z całego serca polecam!

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża przeciętna, piaszczysta, leżaki, parasole w cenie. Ogród i baseny są piękne, ale w styczniu nie były podgrzewane. (powiedzmy, że nie wybierasz się tam specjalnie na kąpiel w styczniu...)

Wyżywienie

Niezwykle urozmaicone (od europejskich po bliskowschodnie), smaczne dania. Wiele rodzajów owoców (truskawki, melony, mango też!). Wyciskana pomarańcza, "prawdziwa" kawa, koktajle w cenie all inclusive! Wiele restauracji a'la carte jest również wliczonych w cenę! (Włoska, hiszpańska, indochińska, steakhouse itp.).

Zakwaterowanie

Czyste, gustownie urządzone pokoje (z kamienną podłogą, co jest dla mnie najbardziej higieniczne). Ogromny taras, na którym słońce świeci prawie przez cały dzień. Klimatyzacja chłodząco-ogrzewająca, codzienne sprzątanie, bezpłatny minibar.

Usługi

Uprzejma, fachowa obsługa zarówno w punktach gastronomicznych jak iw ogródku itp.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Jaroslav C.

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotel niesamowity, jak z bajki z 1001 nocy. Piękna orientalna architektura, uczta dla oczu.
Byłam rozczarowana tylko wycieczką na Orange Bay i snorkelingiem, gdzie zapłaciłam 44 euro, a nie dali mi wodoodpornych okularów ani nie mieli zapasowych. Polecam zabrać własny sprzęt.
Chętnie wrócę do hotelu.

Hotel niesamowity, jak z bajki z 1001 nocy. Piękna orientalna architektura, uczta dla oczu.
Byłam rozczarowana tylko wycieczką na Orange Bay i snorkelingiem, gdzie zapłaciłam 44 euro, a nie dali mi wodoodpornych okularów ani nie mieli zapasowych. Polecam zabrać własny sprzęt.
Chętnie wrócę do hotelu.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża ogrodzona dla kurortu, czysta, trochę czuć było statki kotwiczące w pobliżu. Szkoda, że nie można było spacerować po plaży, ponieważ była ogrodzona.

Wyżywienie

Jedzenie było prawdziwym przeżyciem. Duży wybór wszystkiego.

Zakwaterowanie

Pierwsze dni klimatyzacja nie działała, ale ją uruchomili. Pokój przytulny, łazienka ogromna z wanną i prysznicem. Wszystko czyste, łóżko ogromne i wygodne.

Usługi

Personel miły i uprzejmy.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (1)

Filtruj opinie

Tomasz Jaworski

Ocena 2,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogolnie nie polecam ani hotelu ani Egiptu.Hotel niby 5 a zaden basen nie podgrzewany .

Ogolnie nie polecam ani hotelu ani Egiptu.Hotel niby 5 a zaden basen nie podgrzewany .

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Bylem w styczniu wiec tloku nie bylo za to byla zimna woda w morzu i w basenie

Wyżywienie

Tragedia gdyby nie la carte to nie byloby co jesc tylko na napiwki licza.

Zakwaterowanie

Pokoje sa na zdecydowany plus i chyba jedyny

Usługi

Hotel niby 5 ale obsluga fatalna

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Éva Júlia Holovits-Bach

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Piękny, nowy hotel, pięciogwiazdkowy nawet jak na europejskie standardy. Z całego serca polecam!

Piękny, nowy hotel, pięciogwiazdkowy nawet jak na europejskie standardy. Z całego serca polecam!

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża przeciętna, piaszczysta, leżaki, parasole w cenie. Ogród i baseny są piękne, ale w styczniu nie były podgrzewane. (powiedzmy, że nie wybierasz się tam specjalnie na kąpiel w styczniu...)

Wyżywienie

Niezwykle urozmaicone (od europejskich po bliskowschodnie), smaczne dania. Wiele rodzajów owoców (truskawki, melony, mango też!). Wyciskana pomarańcza, "prawdziwa" kawa, koktajle w cenie all inclusive! Wiele restauracji a'la carte jest również wliczonych w cenę! (Włoska, hiszpańska, indochińska, steakhouse itp.).

Zakwaterowanie

Czyste, gustownie urządzone pokoje (z kamienną podłogą, co jest dla mnie najbardziej higieniczne). Ogromny taras, na którym słońce świeci prawie przez cały dzień. Klimatyzacja chłodząco-ogrzewająca, codzienne sprzątanie, bezpłatny minibar.

Usługi

Uprzejma, fachowa obsługa zarówno w punktach gastronomicznych jak iw ogródku itp.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Klaudia R.

Ocena 2,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólnie hotel jest bardzo ładny, z własną plażą i restauracjami. Grand Marina nie posiada własnej recepcji i restauracji, ale mogliśmy skorzystać z usług w Grand Palace. Nie można odpoczywać na plaży, wszystko chcą ludziom posolić. To zupełnie inna kultura. Ludzie nie lubią wychodzić na ulicę, jest brudna i zaśmiecona. Polecam Egipt tym, którzy chcą tylko programów bez jedzenia i ćwiczeń, bez podniecenia.

Ogólnie hotel jest bardzo ładny, z własną plażą i restauracjami. Grand Marina nie posiada własnej recepcji i restauracji, ale mogliśmy skorzystać z usług w Grand Palace. Nie można odpoczywać na plaży, wszystko chcą ludziom posolić. To zupełnie inna kultura. Ludzie nie lubią wychodzić na ulicę, jest brudna i zaśmiecona. Polecam Egipt tym, którzy chcą tylko programów bez jedzenia i ćwiczeń, bez podniecenia.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Morze tutaj było najbardziej ekscytujące, jeśli lubisz pływać lub nurkować na powierzchni. Zawsze znajdowaliśmy miejsce, było ich bardzo mało. Widać, że dużo się napracowali na plaży, ale wciąż jest trochę żwirowo.

Wyżywienie

Posiłki rewelacyjne, duży wybór, zawsze świeże.

Zakwaterowanie

Pokój był przestronny, a łóżko było wygodne. Był tylko szampon, bez balsamu do ciała, bez żelu pod prysznic, czego oczekiwałbym w hotelu 5 *.

Usługi

Pracuję w hotelu, zawsze chcieli w nas czymś rzucić, przez co nie mogliśmy odpocząć na plaży, bo co chwilę znajdował nas sprzedawca.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jozef Ševcech MUDr.

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Było dobrze, a właściwie bardzo dobrze, bez większych zakłóceń, oba loty trochę się opóźniły, na plaży więcej kamyków, ale dało się to znieść, usługi raczej ponadstandardowe, z minimalnymi brakami. Polecam szczególnie w tym okresie z bardzo przyjemną pogodą – zwłaszcza dla tych, którzy nie przepadają za temperaturami około 40 stopni.

Było dobrze, a właściwie bardzo dobrze, bez większych zakłóceń, oba loty trochę się opóźniły, na plaży więcej kamyków, ale dało się to znieść, usługi raczej ponadstandardowe, z minimalnymi brakami. Polecam szczególnie w tym okresie z bardzo przyjemną pogodą – zwłaszcza dla tych, którzy nie przepadają za temperaturami około 40 stopni.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

może mniej kamyków, ale poza tym bardzo dobra, bezpieczna, ta sama strefa basenów

Wyżywienie

różnorodna, wysokiej jakości, wysoki standard, może nawet więcej

Zakwaterowanie

bez komentarza, może poza wrażeniem, że napiwek powinien być codzienny

Usługi

wysoki standard - może nawet więcej

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Jaroslav C.

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotel niesamowity, jak z bajki z 1001 nocy. Piękna orientalna architektura, uczta dla oczu.
Byłam rozczarowana tylko wycieczką na Orange Bay i snorkelingiem, gdzie zapłaciłam 44 euro, a nie dali mi wodoodpornych okularów ani nie mieli zapasowych. Polecam zabrać własny sprzęt.
Chętnie wrócę do hotelu.

Hotel niesamowity, jak z bajki z 1001 nocy. Piękna orientalna architektura, uczta dla oczu.
Byłam rozczarowana tylko wycieczką na Orange Bay i snorkelingiem, gdzie zapłaciłam 44 euro, a nie dali mi wodoodpornych okularów ani nie mieli zapasowych. Polecam zabrać własny sprzęt.
Chętnie wrócę do hotelu.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża ogrodzona dla kurortu, czysta, trochę czuć było statki kotwiczące w pobliżu. Szkoda, że nie można było spacerować po plaży, ponieważ była ogrodzona.

Wyżywienie

Jedzenie było prawdziwym przeżyciem. Duży wybór wszystkiego.

Zakwaterowanie

Pierwsze dni klimatyzacja nie działała, ale ją uruchomili. Pokój przytulny, łazienka ogromna z wanną i prysznicem. Wszystko czyste, łóżko ogromne i wygodne.

Usługi

Personel miły i uprzejmy.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (1)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...