Rewaya Majestic Resort Ocena: 5/5
od 1 484 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 484 zł za osobę
od 1 619 zł za osobę
od 1 394 zł za osobę
od 1 497 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 59 opinii)
Zablokowane opinie: 8
Gabriela Tankova
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje były niesamowite, doskonała organizacja wycieczek, super!!!
Wakacje były niesamowite, doskonała organizacja wycieczek, super!!!
Plaża była niesamowita, wejście do morza - piaszczysta plaża tuż za pokojem - byłam bardzo zadowolona
WyżywienieJedzenie było różnorodne, kolorowe, bardzo smaczne!!! Owoców było mniej, ale zostało to zrekompensowane wszystkim innym, super!!!!
ZakwaterowanieNie zawsze liczy się liczba gwiazdek - właśnie to poczułam na własnej skórze. Meble co prawda nie były pierwszej klasy, ale obsługa i zaangażowanie pracowników były perfekcyjne!!!
UsługiUsługi hotelu były bardzo dobre - nie mam nic do zarzucenia!!!
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)
Naďa Vinická
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Niesamowicie czysto i przede wszystkim możliwość snorkelingu tuż przy plaży „A”, dlatego wybrałam ten hotel
WyżywienieJa, która kocham zapiekane bakłażany, pomidory i papryki oraz doskonałe ryby
ZakwaterowanieNa 3 gwiazdki doskonałe
UsługiOgólnie w porządku
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Filtruj opinie
Markéta B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
CK pokazuje na zdjęciach zupełnie inne obrazy hotelu i basenu niż jest w rzeczywistości. Biały budynek hotelu, który jest na większości zdjęć CK, to sąsiedni 4-gwiazdkowy hotel SMARTLINE (to budynki nr 6,7,8,9,10), do którego goście z hotelu Festival Shedwan (budynki 1-5) nie mają dostępu, ani nie mogą korzystać z ich basenu. Nie mogą też korzystać z barów i barów z przekąskami.
Prawidłowa nazwa hotelu to Festival Shedwan Golden Beach Resort. All inclusive kończy się o 23:00, a nie o 24:00, jak podaje CK.
CK pokazuje na zdjęciach zupełnie inne obrazy hotelu i basenu niż jest w rzeczywistości. Biały budynek hotelu, który jest na większości zdjęć CK, to sąsiedni 4-gwiazdkowy hotel SMARTLINE (to budynki nr 6,7,8,9,10), do którego goście z hotelu Festival Shedwan (budynki 1-5) nie mają dostępu, ani nie mogą korzystać z ich basenu. Nie mogą też korzystać z barów i barów z przekąskami.
Prawidłowa nazwa hotelu to Festival Shedwan Golden Beach Resort. All inclusive kończy się o 23:00, a nie o 24:00, jak podaje CK.
Plaże były chyba najlepszą częścią hotelu Festival Shedvan Golden Beach Resort..
WyżywienieWyżywienie było najgorsze w Egipcie, ciągle te same potrawy. Na obiad tylko ryby i wołowina, kurczak wcale. Ryba zawsze przygotowywana w ten sam sposób. Desery również ciągle te same i niesmaczne. W jadalni ciągle brakowało łyżek, talerzy, szklanek, małych łyżeczek w ogóle nie było. Bardzo długo trwało, zanim uzupełnili jakieś jedzenie. Ogólne wrażenie katastrofalne. Z przekąsek hotel oferuje tylko pizzę, nic więcej. Jeśli chcielibyśmy po południu napić się kawy, cappuccino... musimy za to zapłacić, nie obejmuje tego all inclusive, z czym jeszcze się nie spotkałam.
ZakwaterowaniePokój otrzymaliśmy z widokiem na morze i całkiem ładny.
UsługiOdwiedziłam także inne hotele trzygwiazdkowe w Egipcie, ale ten należy do najgorszych. Jeśli chodziło o kompleks kilku hoteli, zawsze można było korzystać z barów i snack barów wszystkich hoteli, ale tutaj w sąsiednim hotelu Smartline wcale nie chcieli nam podać żadnego napoju.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (6) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólnie zadowolenie.
Ogólnie zadowolenie.
Jedzenie nam smakowało, z wyjątkiem kultury stołowania się niektórych klientów hotelu. Personel nie zawsze zdążył dokładnie posprzątać.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (4) (2)
Bronislav Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel Festival Shedwan składa się z „dwóch” hoteli: jeden trzygwiazdkowy i jeden czterogwiazdkowy. Na zdjęciach biura podróży zazwyczaj są zdjęcia obu hoteli razem. Hotele nie są od siebie oddzielone, więc w zasadzie jest to jeden duży kompleks, w którym każdy może swobodnie się poruszać. Jedynym minusem jest to, że jeśli wykupisz nocleg w hotelu trzygwiazdkowym, nie możesz korzystać z basenu należącego do hotelu czterogwiazdkowego - to oczywiście najlepszy basen. Poza tym nie zauważyłem żadnej różnicy między hotelem trzy- a czterogwiazdkowym.
Hotel Festival Shedwan składa się z „dwóch” hoteli: jeden trzygwiazdkowy i jeden czterogwiazdkowy. Na zdjęciach biura podróży zazwyczaj są zdjęcia obu hoteli razem. Hotele nie są od siebie oddzielone, więc w zasadzie jest to jeden duży kompleks, w którym każdy może swobodnie się poruszać. Jedynym minusem jest to, że jeśli wykupisz nocleg w hotelu trzygwiazdkowym, nie możesz korzystać z basenu należącego do hotelu czterogwiazdkowego - to oczywiście najlepszy basen. Poza tym nie zauważyłem żadnej różnicy między hotelem trzy- a czterogwiazdkowym.
Plaża jest prawdopodobnie jedną z największych, jakie oferują hotele położone bezpośrednio w mieście. Są tam trzy plaże. Jedna plaża jest bardzo płytka, ale pozostałe dwie są w porządku - pływanie bez problemów. To nie jest zbyt dobre miejsce do nurkowania z rurką, ponieważ koralowce są zakurzone itp. Ale mimo to można zobaczyć wiele interesujących rzeczy - głównie kolorowe rybki. Gdybym wybierał plażę ze względu na nurkowanie z rurką, to na pewno poza miastem.
WyżywienieJedzenie smakuje dobrze, ale po czterech, pięciu dniach człowiek ma wrażenie, że się powtarza, mimo że wybór jest dość szeroki.
ZakwaterowanieZakwaterowanie czyste i ładne, nie było żadnych problemów z zakwaterowaniem. Mieliśmy zapłacone za trzy gwiazdki, ale dostaliśmy pokoje w czterogwiazdkowym standardzie, ponieważ było mało pokoi. Łazienka bez problemów. Klimatyzacja działała bez zarzutu przez cały pobyt. Pokoje sprzątane codziennie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)
Mária Nováková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje w Egipcie, które odbyłam, działały na mnie bardzo uspokajająco i relaksująco, byłam zadowolona z oferowanych usług, a przede wszystkim personel miał bardzo miłe podejście do turystów, co bardzo mnie zainteresowało. Trochę jednak jestem rozczarowana tym, jak tam znikają rzeczy. Miejscowi są dość uciążliwi, przeszkadzało mi, że wieczorem nie można było wyjść poza hotel. Ogólnie mogę ocenić to na 10.
Wakacje w Egipcie, które odbyłam, działały na mnie bardzo uspokajająco i relaksująco, byłam zadowolona z oferowanych usług, a przede wszystkim personel miał bardzo miłe podejście do turystów, co bardzo mnie zainteresowało. Trochę jednak jestem rozczarowana tym, jak tam znikają rzeczy. Miejscowi są dość uciążliwi, przeszkadzało mi, że wieczorem nie można było wyjść poza hotel. Ogólnie mogę ocenić to na 10.
dostępność na plażę kilka metrów od hotelu, ładna i czysta.
WyżywienieJedzenie było również dobre, ale osobiście nie zjadłam dużo, głównie dlatego, że człowiek cały dzień pije wodę i słodkie lemoniady, a do tego dochodzi upał, więc organizm nie potrzebuje dużo spożywać, ale ogólnie jedzenie na dobrym poziomie.
ZakwaterowaniePokój mi się podobał, był prosty i przede wszystkim zawierał wszystko, co jest potrzebne do życia.
Usługiogólne wrażenie 8 punktów
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (5) (2)
Mariann T.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel nie był zbyt nowoczesny, można powiedzieć, że był trochę zaniedbany. W drzwiach były takie szczeliny, że prawie można było przez nie zajrzeć :) Jedzenie było bardzo smaczne, chociaż prawie codziennie to samo, z wyjątkiem mięs, które zmieniały się co drugi dzień. Kelner w barze był nieuprzejmy, natomiast w restauracji byli mili. Najgorszy nastrój wywołało to, że o południu trzeba było opuścić pokój, a za 20 euro można było go przedłużyć, ale my zapłaciliśmy za przejazd, który nie był tani, więc nie daliśmy rady zostać do 18:00 i nie zapłaciliśmy tych 20 euro, czekaliśmy na recepcji przez 8 godzin. Dobrze było to, że z opóźnieniem około kwadransa pojawił się przewodnik mówiący po węgiersku, który powiedział, gdzie co można robić, kupować, dokąd iść. Jedna część plaży była całkowicie zaniedbana, zaśmiecona i opuszczona, co psuło ogólne wrażenie, natomiast druga część była ładna. Aha, nie było przekąsek między posiłkami. Plaża nie była piaszczysta, lecz pokryta drobnym żwirem.
Hotel nie był zbyt nowoczesny, można powiedzieć, że był trochę zaniedbany. W drzwiach były takie szczeliny, że prawie można było przez nie zajrzeć :) Jedzenie było bardzo smaczne, chociaż prawie codziennie to samo, z wyjątkiem mięs, które zmieniały się co drugi dzień. Kelner w barze był nieuprzejmy, natomiast w restauracji byli mili. Najgorszy nastrój wywołało to, że o południu trzeba było opuścić pokój, a za 20 euro można było go przedłużyć, ale my zapłaciliśmy za przejazd, który nie był tani, więc nie daliśmy rady zostać do 18:00 i nie zapłaciliśmy tych 20 euro, czekaliśmy na recepcji przez 8 godzin. Dobrze było to, że z opóźnieniem około kwadransa pojawił się przewodnik mówiący po węgiersku, który powiedział, gdzie co można robić, kupować, dokąd iść. Jedna część plaży była całkowicie zaniedbana, zaśmiecona i opuszczona, co psuło ogólne wrażenie, natomiast druga część była ładna. Aha, nie było przekąsek między posiłkami. Plaża nie była piaszczysta, lecz pokryta drobnym żwirem.
Czy ta recenzja była pomocna? (4) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...