Hotel Cook's Club El Gouna

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

****

R

Hurghada, Egipt

W

Ze śniadaniem lub z dwoma posiłkami: śniadanie i kolacja w formie bufetu. Przy rezerwacji 2 posiłków obowiązuje karta pre-paid na każdy dzień na indywidualnie wybrane dania i napoje (nie przechodzi na kolejny dzień).

Z

w sumie hotel posiada 144 pokoje. Pokoje dwuosobowe (A1-2A): ok 20 m2, klimatyzacja, mini lodówka, sejf, TV-Sat, telefon, łazienka z prysznicem, WC, balkon lub taras. Pokoje od strony laguny (A1-2B): widok na basen, wyposażone jak pokoje dwuosobowe. Miejsce w pokoju dwuosobowym (A1M, A1W): A1M tylko dla mężczyzn. A1W tylko dla kobiet. Uwaga: w pokoju zostanie dokwaterowana inna osoba tej samej płci z dowolnego kraju.

D

Hotel wyłącznie dla osób dorosłych. Rezerwacja możliwa dla Gości powyżej 16 lat.

R

Witamy w nowoczesnym i modnym Cooks Club - nowej marce wciąż rosnącej grupy hoteli Thomas Cook. Cooks Club został stworzony dla nowej generacji turystów, kochających styl życia bohemy. Zanurz się i zrelaksuj w najlepszej propozycji wypoczynku nad Morzem Czerwonym.UCIECZKA OD CODZIENNOŚCI nowoczesny i charyzmatyczny hotel znajduje się w miejscowości El Gouna. Umiejscowiony przy lagunie ze słoną wodą oddzielającą wyspę Kafr El Gouna od lądu. W niedalekiej odległości od hotelu znajdują się restauracje, sklepy i supermarket. W pobliżu najlepsze miejsca do nurkowania. Dzięki dużemu wyborowi typów pokoi spełnia wszystkie potrzeby nowej generacji podróżników.KOCHAMY JEŚĆ W sercu hotelu znajduje się Cantina - mekka pulsująca kulinarnymi lokalnymi i międzynarodowymi przysmakami serwowanymi non stop. Od wegańskich smakołyków do tradycyjnych potraw - Cantina zadowoli urozmaiconą kuchnią najbardziej wymagających smakoszy.ZATRZYMAJ CHWILĘ Przy basenie zrelaksujesz się przy rytmach granych przez wyselekcjonowanych DJów. W barze Captains Cook napijesz się świeżych soków i wybranych koktajli, które wykreował berliński barman - David Wiedemann.

Z

do 31.10.2019 10% zniżki.

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY