Hotel Sylwester Studencki Praga

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Stolica naszych południowych sąsiadów, nie bez przyczyny nazywana jest Złotą Pragą. Wspaniały klimat tego miasta to efekt harmonii między Pragą romańską, gotycką, barokową, a współczesną, a także zamiłowanie jej mieszkańców i tych, którzy do niej przybywają, do najlepszego napoju o barwie bursztynu. Stare Miasto, Praski Gród - Hradczany, Mala Strana - to tylko nieliczne miejsca, które będą tłem dla niezapomnianej Nocy Sylwestrowej

ZAKWATEROWANIE

Hostel w Pradze wchodzący w skład resortu Pramen - Pokoje o standardzie turystycznym typu studio 2+2, 2+1, 2+3 ze wspólną łazienką na 2 pokoje. Na wyposażeniu pokoi znajdują się łóżka, biurka, szafka, bielizna pościelowa, ręczniki i mydło
Obiekt Pramen i posiada parking oraz położony jest niedaleko stacji merta - linia B - Rajska zahradad
Strona obiektu - www.hotelpramen.cz

DYSKOTEKA

Dyskotek HANYBANY
Jedna z największych imprezowni w Pradze
Sprawdź na stronie http//www.clubhanybany.cz/

PLAN DZIAłANIA

0/1 Dzień 29/30.12.2013
Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd do Pragi. Zwiedzanie Starego Miasta - Kościół św. Mikołaja, Pałac Golz-Kińskych, Gotycki Kościół Marii Panny, Pomnik Jana Husa,Karolinum - pierwszy Uniwersytet w Europie Środ. Przejście Drogą Królewską pod Bramę Prochową. Czas wolny, nocleg.
2 Dzień 31.12.2013 Śniadanie. Zwiedzanie Pragi - przejście na plac Hradczański - uroczysta odprawa warty przed Pałacem Prezydenckim. Zwiedzanie Katedry św. Wita i Zamku Królewskiego. Spacer Złotą Uliczką do wieży Dalibora. Loreta z kopią domu Marii Panny i Kościołem Narodzenia Chrystusa oraz bogatym skarbcem, Klasztor na Strachowie. Zwiedzanie Kościoła św. Mikołaja, spacer po moście Karola. Zabawa Sylwestrowa w dyskotece ( za dopłatą ),na Starym Mieście lub w restauracji na Małej Stranie ( za dopłatą ). Nocleg.
3 Dzień 01.01.2014 Śniadanie. Spacer po dzielnicy żydowskiej - cmentarz, Ratusz i Synagoga. Zwiedzanie Nowego Miasta, spacer po Placu Wacława, Muzeum Narodowe, opcjonalnie U Fleku, czas wolny. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.
4 Dzień 02.01.2014 Przyjazd do Polski w godzinach nocnych/porannych.

DOPłATY FAKULTATYWNE

+ 2 obiadokolacje - 80 zł.
Zabawa Sylwestrowa w dyskotece - 70 zł http//www.clubhanybany.cz/
Zabawa Sylwestrowa w Restauracji +210 zł
www.zlatecasy.cz

KOSZTY BILETóW WSTęPU

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
Zamek Praski, Złota Uliczka, Bazylika św. Jerzego - 250 CZK
Kościół Św.Mikołaja - 100 CZK
Wieża Ratusza Staromiejskiego - 100 CZK
Loretta - 100 CZK
Rejs Statkiem po Wełtawie - 200 CZK

ZABAWA W RESTAURACJI

ZABAWA W RESTAURACJI ZŁOTE CZASY www.zlatecasy.cz
Sylwestrowy powitalny drink
PRZEKĄSKI
Roastbeef z cognacem, wędzony łosoś z sosem miodowym
GŁOWNE DANIA
Beefsteak z orzechami pieczony na pieprzu zielonym, sherry pomidorki z grilla i pieczarki, ziemniakiz parmiggiano
LUB
poledwica wieprzowa, piersa z indyka, sliwa w sloninie, pomidory suszene/ Sos z owoca z karamelem i sherry, croquettes
Desery
Muffin czokoladowy z kremem i malinami
ciasto miodowe, Salatka owocna z orzechami i sherry
BUFET
Zupa czosnkowa z chlebem smazonym Szynka z chrzanem jablkowym Gulasch wedliny, ryby wedzone i marynowane Bar salatkowy Sylwestrowa salatka z soczewicy
O polnoci kieliszek Czeskiego Szampana
Dyskoteka sylwestrowa to najlepsze utwory od 60. lat
Bawimy się od 21 godz. do rana

UWAGA !!

Zapytaj o ofertę dla Singla !
W zależności od wybranego miasta wyjazdowego, impreza może rozpoczynać się 29.12.2013 w godzinach wieczornych/nocnych lub 30.12.2013 w godzinach porannych. O szczegóły zapytaj w biurze.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY