Hotel Meritum

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Kategoria

***

Miejscowość

Praga

Opis obiektu

nowy, położony w pobliżu lotniska Ruzyne (4,5 km), do centrum ok. 30 min. samochodem, posiada przystosowania dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Do dyspozycji gości - monitorowany parking, 2 windy, szybki Internet - GRATIS, sala konferencyjna dla 50 osób, restauracja, recepcja całodobowa - kantor, wynajem samochodów, lobby bar, taxi servis, przechowalnia bagażu. Integralną częścią kompleksu jest zabytkowy budynek z XVI w. w którym mieści się stylowa restauracja U RYCHTARE. W sezonie letnim do dyspozycji ogródek z możliwością grillowania.

Zakwaterowanie

Pokoje z łazienkami, lodówką, telefonem i TV sat, z możliwością dostawki.

Wyżywienie

śniadania - bufet. (pobyt FAM - 2 posiłki dziennie). Dopłata do obiadokolacji; 38,-zł/os./ dzień.

W cenie

Taksa klimatyczna. Ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w Signal Iduna. Możliwość wykupienia kosztów rezygnacji (KR) - 3% ceny imprezy.

Informacje dodatkowe

Możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dziecka. Dzieci do 6 lat bez świadczeń - GRATIS.

ZIMA

W cenie pobytu rodzinny wypoczynek(FAM) słodka niespodzianka dla dzieci w dniu przyjazdu, czajnik bezprzewodowy w pokoju. Parking monitorowany - 100,-czk/doba. Opłata za psa 150-250,-czk/noc.

Opis miejscowości

PRAGA - stolica Czech, siedziba władz czeskich, miasto będące ważnym węzłem komunikacyjnym Europy (port śródlądowy na Veltavie, lotniczy port międzynarodowy), ważny ośrodek przemysłowy oraz kulturalno-oświatowy w Europie. Praga słynie z zabytków takich jak - zamek na Hradczanach z katedrą Św. Vita., Złota Uliczka, praska Loreta, Mala Strana - dzielnica bogatych kupców niemieckich, Josefov - zabytkowa dzielnica żydowska, Rynek Starego Miasta z Ratuszem (zegar astronomiczny), Uniwersytet Karola, Wieża Prochowa, Pl. Wacława - będący centralnym punktem miasta.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY