Hotel Festiwal Światła

Opis hotelu

K

-1

R

Praga

O

Wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem. Przejazd przez Polskę, Czechy. Przyjazd do Pragi około południa, rozpoczęcie zwiedzania miasta. W programie m.in. Most Karola, Stare Miasto. Na staromiejskim rynku zobaczymy: ratusz z Orlojem, pomnik Jana Husa, kościół Matki Bożej przed Tynem. Dla chętnych zwiedzanie kompleksu Zamku Królewskiego na Hradczanach (dodatkowo płatne). Po zakończeniu zwiedzania czas wolny na SIGNAL LIGHT FESTIVAL. Zbiórka w późnych godzinach wieczornych i wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd do poszczególnych miast w Polsce w godzinach porannych następnego dnia. PRAGA LIGHT FESTIVAL SIGNAL: W tym roku po raz trzeci w Pradze zagości festiwal światła. Prague Light Festival Signal odbędzie się w dniach od 12 do 15 października 2017. Podczas imprezy zabytkowe budowle praskie rozświetlą prezentacje audiowizualne, zostanie zastosowany tzw. mapping. Na gości czekają również niezwykłe  koncerty i przedstawienia na Rynku Starego Miasta. Festiwal będzie obfitował prawdziwie zachwycjące spektaklem świetlne, które będzie można podziwiać przez cztery dni w godzinach od 19:30 do 23:30. Oficjalna strona festivalu: http://www.signalfestival.com/en/

U

rezerwacja miejsca w autokarze - 20 PLN/os., Kup Sobie Spokój: 20 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi.

C

przejazd autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, WC, DVD) zwiedzanie według programu, opiekę pilota, zestawy słuchawkowe.

C

opłata administracyjna i parkingowa 10 EUR/os. - płatne obowiązkowo w autokarze (opłata nie podlega rozliczeniu), ubezpieczenie KL/NNW - 10 PLN/os. 

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY