Hotel Reva

Czechy, Karkonosze, Jańskie Łaźnie

Ciche miejsce w pobliżu lasu Okolice odpowiednie do uprawiania turystyki pieszej

Więcej o hotelu

od 1 896 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 16 491

Miejscowość

JANSKE LAZNE

COVID INFO!

wszystkie atrakcje na miejscu oraz udogodnienia w obiekcie i skorzystanie z nich jest uzależnione od aktualnych obostrzeń pandemicznych i przepisów dotyczacych Covid-19 - sprawdź aktualne wymogi w biurze lub u Agenta

Opis obiektu

położony ok. 500 m od centrum uzdrowiska i basenu termalnego przy H. Terra, ok. 1 km do nart - kolejka gondolowa na Czarna Górę. Przy hotelu znajduje się parking niestrzeżony.

Zakwaterowanie

96 miejsc w pokojach 2 osobowych przed remontem oraz Superior po renowacji, TV, telefonem, lodówką, podręcznym sejfem, z możliwością 1 dostawki dla dzieci do 12 lat.

Wyżywienie

Śniadania w restauracji centralnej uzdrowiska (w centrum, ok. 600 m od H. Reva).
W cenie pakietu SYLWESTER - 6=7 nocy (ostatnia noc GRATIS), 2 posiłki dziennie (bez napojów) śniadania w formie bufetu, obiadokolacje wybór z 3 menu, zabawa sylwestrowa w secesyjnej zdrojowej Kolumnadzie z muzyką na żywo i bogatym programem i fajerwerkami, menu - ciepły i zimny bufet, gulasz o północy, wino 0,3l/os. (pozostałe napoje płatne dodatkowo), 1 x częściowy masaż klasyczny, okład borowinowy, okład parafinowy, 2 x kąpiel perełkowa, Wi-Fi, 2 godziny dziennie wstęp do AQUACENTRUM, 2 godziny dziennie wstęp do fitness centrum, 10% zniżki na zabiegi, voucher na kawę w Zdrojowej Kolumnadzie. Pobyt na 3 noce bez zabiegów.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe: Taksa klimatyczna płatna dodatkowo - ok. 20,-Kc/os./noc. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja za elektroniczny klucz do pokoju, chip na wstępy na basen, kluczyk do miejsca parkingowego oraz taksa klimatyczna - 20,-Czk/os./dzień. Parking płatny dodatkowo - 50,-Czk/noc/auto, ilość miejsc ograniczona, nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsca parkingowego. Dzieci do 3 lat bez świadczeń gratis. Dzieci 3-12 lat ze zniżką - bez zabiegów. Pobyty hotelowe min. 2 noce, ferie 3 noce. Wyżywienie w restauracji centralnej uzdrowiska (w centrum, ok. 600 m.
Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy (KR) - 3% ceny imprezy.
Możliwość wykupienia ubezpieczenia od ryzyk związanych z amatorskim/rekreacyjnym uprawianiem sportów (np. jazda na rowerze, turystyka górska, aktywny wypoczynek, pływanie, jazda na nartach (SKI), jazda konna, itp.) - 5,-zł/os./dzień (ubezpieczenie dla dzieci - bez zniżek).
Możliwość dokupienia ubezpieczeń 'covidovych' - informacja w biurze.

Opis miejscowości

JANSKE LAZNE - centrum sportów letnich, znana miejscowość turystyczna i uzdrowiskowa. Dwa źródła wód termalnych (Czarne i Januv) o temperaturze ok. 32-36°C (3 baseny termalne - w tym 2 rehabilitacyjne, woda ok. 28°C) wykorzystywane do leczenia narządów ruchu (stawy, kręgosłup, stany pourazowe), układu nerwowego; stosowane zabiegi z zakresu fizykoterapii, balneoterapii. Miejscowość położona we wschodniej części czeskich Karkonoszy, na stoku Czarnej Góry (1299m n.p.m.). W miejscowości Kolumnada Zdrojowa, kolejka gondolowa (kabinowa, 8-miejscowa) na Czarną Górę - taras widokowy ‘panorama', rowerowy szlak dydaktyczny, szlaki turystyczne, wypożyczalnia rowerów, park linowy, trasy rowerowe, cernohorsky bus - połączenie autobusowe z Pecem pod Śnieżką. Pole golfowe - ok. 5 km w Mladych Bukach.

NARTY

W miejscowości - 12 wyciągów narciarskich, 6 narciarskich tras biegowych, 12 tras zjazdowych, wyciąg gondolowy na Czarną Górę (Cerna Hora), SKI ARENA (połączone 2 centra narciarskie w Janskich Lazniach i Pecu pod Snieżką, gratisowy skibus pomiędzy tymi miejscowościami).

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • TV tak
 • Lódowka tak
 • Fitness tak
 • Wifi tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura -5 °C temperatura w nocy -8 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro -1 °C temperatura w nocy -5 °C

 • Pon -5 °C temperatura w nocy -8 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień