Hotel Westend

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Kategoria

***

Miasto

Spindleruv Mlýn (Szpindlerowy Młyn)

Kraj

Czechy

Cel podróży

Szpindlerowy Młyn (740 m) to popularne centrum sportów zimowych o międzynarodowym charakterze. Oryginalna architektura z lat 20-tych oraz wiele imprez kulturalnych z zachowaniem starych zwyczajów nadają tej miejscowości niezapomnianego uroku. Na terenie narciarskim, rozciągającym się po obydwu stronach miejscowości (Medvedín i Svaty Petr), znajdują się trasy o różnym stopniu trudności. Bogata infrastruktura turystyczna zapewnia rozrywkę również poza trasami narciarskimi. Ok. 50 restauracji, barów i dyskotek zapewnia atrakcje na każdy wieczór. Na tych, którzy chcą wypróbować czegoś nowego czeka 4 km tor saneczkowy, tor łyżwiarski oraz - dla najodważniejszych - loty paralotnią.

Teren narciarski

Karnet narciarski "Skiareal Spindlermühle" obejmuje cały teren narciarski Szpindlerowy Młyn. Teren ten znajduje się na wysokości 700-1.235 m i oferuje 25 km tras narciarskich, połączonych ze sobą 17 wyciągami. Składają się na niego znajdujące się po dwóch stronach miejscowości i połączone ze sobą linią autobusową, tereny: Medvedín i Svaty Petr. Przy nowoczesnych wyciągach nie trzeba długo czekać w kolejce. W Medvedín przeważają łatwe, dostosowane do potrzeb rodzin trasy, a wspaniałe, liczące do 4 km trasy zjazdowe biegnące poprzez las przypadną każdemu do gustu. Zwolennicy jazdy relaksacyjnej najbardziej upodobali sobie słoneczne pagórki Horní Mísecky, gdzie przy trasach czekają przytulne bary. Snowboardziści mogą natomiast wyszaleć się w tamtejszym snowparku. Natomiast na terenie Svaty Petr czekają na Państwa karkołomne czerwone i czarne trasy, m.in. trasa slalomowa. Największy w Czechach system armatek śnieżnych gwarantuje dobre warunki śniegowe. Snowboardziści znajdą również w tej części terenu coś dla siebie. Na stokach Svaty Petr czeka na nich funpark z halfpipe! Uwaga: Podczas procesu rezerwacji uzyskają Państwo informację, jakie świadczenia zawarte są w cenie .

Położenie/wyposażenie

Komfortowy, 3,5-gwiazdkowy Hotel Westend wyremontowany został w roku 2008 i leży w centrum Szpindlerowego Młyna, bezpośrednio nad brzegiem łaby. Teren narciarski Medvedín i Svatý Petr oddalony jest o ok. 1 lub 1,5 km, a park wodny Aquapark jedynie o 400 m. Do wyposażenia hotelu zaliczamy: recepcję, restaurację, bar, bezpłatny WLAN, bilard i strefę wellness (za opłatą) z sauną, łaźnią parową, whirlpoolem i możliwość skorzystania z masaży. Bezpłatne miejsca parkingowe są dostępne.Wyposażenie/wyżywieniePrzestronne pokoje z prysznicem/WC, TV sat., lodówką i telefonem. Wyżywienie obejmuje bufet śniadaniowy. Na miejscu w hotelowej restauracji można za opłatą zamówić kolację.

Zniżki

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, BB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:
do skończonych 5 lat 100%
6 do 11 lat 40%
12 do 12 lat 25%
13 do 16 lat 15%
17 do 62 lat 10%
od 63 lat 15%

Pokój 2-osob. prysznic/WC, BB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 5 lat 35%
6 do 12 lat 10%
13 do 16 lat 5%
od 63 lat 5%

Pokój 1-osob. prysznic/WC, BB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 5 lat 35%
6 do 12 lat 10%
13 do 16 lat 5%
od 63 lat 5%

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, BB

przestronne pokoje z TV sat.

Pokój 2-osob. prysznic/WC, BB

przestronny pokój z TV sat.

Pokój 1-osob. prysznic/WC, BB

przestronny pokój z TV sat.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY