Hotel OM - Szpidlerowy Młyn

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

Obozy narciarskie

R

Obozy narciarsko - snowboardowe za granicÄ

W

14 - 18

H

Hotel Hromovka/Pensjonat Horalka

T

13-20.01.2018 r. G& oacute rski Hotel Hromovka. Położony na stoku, z kt& oacute rego rozciąga się przepiękna panorama na dolinę, około 20 minut piechotą od centrum Szpindlerowego Młyna. Dookoła tylko las, śnieg i cisza.& nbsp Jego unikalne położenie daje wyjątkowy komfort. Na nartach wracamy podjeżdżając & bdquo pod drzwi& rdquo hotelu. Hotel rodzinny z bogatą tradycją i historią, znane miejsce wypoczynku artyst& oacute w.& nbsp Pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami i tv oraz 2-osobowe ze wsp& oacute lną łazienką na korytarzu. Na miejscu świetlica i stoł& oacute wka.

T

27.01-03.02.2018 r.& nbsp Pensjonat Horalka w Szpindlerowym Młynie.& nbsp Odnowiony pensjonat& nbsp położony na stoku, z kt& oacute rego rozciąga się przepiękna panorama na dolinę. Do naszej dyspozycji: pokoje 3-, 4-, 5-, 6-osobowe z łazienkami oraz miejsca do przeprowadzenia zajęć wieczornych. Pensjonat jest oddalony od centrum miasteczka 20 min. pieszo.
& nbsp

W

HB (śniadanie i obiadokolacja). Ob& oacute z zaczyna się obiadokolacją i kończy śniadaniem. Ostatniego dnia Uczestnicy otrzymują także suchy prowiant na drogę powrotną.& nbsp Na stok Uczestnicy otrzymują każdego dnia batonika oraz nap& oacute j w kartoniku.
& nbsp

O

Ob& oacute z przeznaczony jest dla młodzieży mającej już za sobą sw& oacute j pierwszy kontakt z nartami lub snowboardem, jak i dla bardziej zaawansowanej.
Mieszkać będziemy na stoku w klimatycznym hotelu Hromovka (I turnus) oraz pensjonacie Horalka (II turnus). Po przeciągnięciu się rano i rozruszaniu zakwas& oacute w z dnia poprzedniego, przypinamy sprzęt i zjeżdżamy pod wyciąg, nie zapominając oczywiście o delektowaniu się piękną panoramą rozciągającą się wok& oacute ł. Takie miejsce to marzenie każdego pasjonata białego szaleństwa!& nbsp Szczeg& oacute lnie, że standardem tras Szpindlerowy Młyn w niczym nie ustępuje alpejskim kurortom, a jego dodatkowym atutem jest nieduża odległość od polskiej granicy, dlatego dojazd jest mało uciążliwy.
Pensjonat położony jest na uboczu miejscowości, spacer do centrum zajmuje około 20 minut& nbsp (oczywiście zjeżdżając np. na jabłuszku jesteśmy w stanie znaleźć się na dole duuużo szybciej!).
& nbsp

C

obowiązkowo KASK!
korony czeskie na skipass i ewentualne wypożyczenie sprzętu
ważny dow& oacute d osobisty lub paszport& nbsp oraz kartę EKUZ
ważną legitymację szkolną z numerem PESEL
poprawnie wypełnioną kartę kolonijną z numerem PESEL
czapkę, szalik, dwie pary rękawiczek
odzieĹź na r& oacute Ĺźne temperatury oraz odpowiednie obuwie zimowe
przybory do mycia i ręcznik
mały plecak na wyjścia
sprzęt narciarski lub snowboardowy
Jeżeli Państwa dziecko nie ma legitymacji szkolnej, prosimy o wiadomość przy rezerwacji.

P

rękawiczki narciarskie, ortalionowe,& nbsp goretex, sk& oacute rzane - LUŹNE (nigdy wełniane)
skarpety narciarskie długie, do kolan
bielizna narciarska, termoaktywna
sprzęt narciarski - sprawdzony i dobrany przez fachowca, koniecznie kijki narciarskie odpowiedniej długości
spodnie narciarskie dobrze osłaniające plecy
dobrze dobrane gogle z jasnoż& oacute łtą szybką
& nbsp

C

Zakwaterowanie (7 nocleg& oacute w), wyżywienie 2 razy dziennie + prowiant na stok, program, opiekę kadry i medyczną, ubezpieczenie NNW i KL AXA, szkolenie narciarskie lub& nbsp snowboardowe.
& nbsp

C

Skipass& oacute w, dojazdu, kosztu wypożyczenia sprzętu.

C

& nbsp http://www.skiareal.cz/pl/cenik-ski-arealu-2017-2018-desktop
dzieci do 12 lat & ndash 3120 CZK
dzieci powyĹźej 12 lat & ndash 3570 CZK& nbsp

K

& nbsp ok. 2500 CZK
& nbsp

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY