Hotel Boruvka - Pensjonat

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Region

Czechy/Czechy Wsch./Karkonosze/Špindlerſv Mlýn

Lokalizacja

Leżące na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego miasteczko należy do najważniejszych kurortów narciarskich Republiki Czeskiej. Ośrodek Špindlerſv Mlýn, lub inaczej"Perła Karkonoszy", położony jest pośród najwyższych szczytów tego masywu górskiego. W okolicy panują najlepsze warunki do uprawiania narciarstwa, śnieg leży tu najdłużej i jest go najwięcej. Świeże powietrze, wspaniałe warunki narciarskie oraz piękne widoki przyciągają tu turystów już od ponad 100 lat.

Atrybuty położenia

- w pobliĹĽu gĂłr
- w pobliĹĽu zabytkĂłw historii
- w pobliĹĽu atrakcji przyrodniczych
- w pobliĹĽu tras narciarskich
- w uzdrowisku
- przy trasie tranzytowej
- wśród pól i lasów
- nad jeziorem
- na wsi
- w miasteczku
- w mieście
- w niewielkim kompleksie hotelowym
- w duĹĽym kompleksie hotelowym
- na duĹĽej wyspie
- na małej wyspie
- bezpośrednio przy plaży
- niedaleko do plaĹĽy
- daleko do plaĹĽy
Â

Położenie obiektu

 
Pensjonat jest położony na wysokości 735 m.n.p.m. w atrakcyjnej części Szpindlerowa Młynu, Bedřichowie. Przed pensjonatem znajduje sie przystanek skibusu (w zimie) oraz przystanek autobusowy.
Â

Opis obiektu

 
Na terenie obiektu mieści się parking. W pensjonacie obowiązuje zakaz palenia. Pensjonat jest idealny na wczasy rodzinne. Możliwość 9 dostawek. Zwierzęta domowe nie są akceptowane.
Â

Pokoje

 
Pensjonat oferuje zakwaterowanie w 10 pokojach dla 2 lub 3 osób z możliwością dostawki oraz w apartamencie rodzinnym dla 7 osób. Pokoje są wyposażone w łazienkę z prysznicem, WC oraz TV.
Â

Gdzie jeść

 
W pensjonacie serwowane są śniadania. Do dyspozycji gości jest kompletnie wyposażona kuchnia, w której można przygotowywać posiłki we własnym zakresie.
Â

Sport i rozrywka

 
Do dyspozycji gości jest sauna, taras letni oraz pokój gier. W niedalekiej odległości znajdują się trasy zjazdowe Hromovka i Svatý Petr. Do kolejki linowej na Hromovkę mozna dojść pieszo, jedt oddalona zaledwie o 500 metrów. W okolicy znajdują się doskonałe trasy do turystyki pieszej i rowerowej.
Â

Atrakcje dla dzieci

 
Specjalnie dla dzieci przygotowano kącik zabaw oraz pokój gier. Dostępne są łóżeczka dla dzieci, krzesełka do karmienia, wózek terenowy oraz opieka nad dzieckiem. 50 metrów od hotelu znajduje się nowoczesne boisko.
Â

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY