Opis hotelu

Kategoria

Region

Czechy/Czechy Wsch./Karkonosze/Špindlerſv Mlýn

Lokalizacja

Leżące na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego miasteczko należy do najważniejszych kurortów narciarskich Republiki Czeskiej. Ośrodek Špindlerſv Mlýn, lub inaczej"Perła Karkonoszy", położony jest pośród najwyższych szczytów tego masywu górskiego. W okolicy panują najlepsze warunki do uprawiania narciarstwa, śnieg leży tu najdłużej i jest go najwięcej. Świeże powietrze, wspaniałe warunki narciarskie oraz piękne widoki przyciągają tu turystów już od ponad 100 lat.

Atrybuty położenia

- w pobliżu gór - w pobliżu zabytków historii - w pobliżu atrakcji przyrodniczych - w pobliżu tras narciarskich - w uzdrowisku - przy trasie tranzytowej - wśród pól i lasów - nad jeziorem - na wsi - w miasteczku - w mieście - w niewielkim kompleksie hotelowym - w dużym kompleksie hotelowym - na dużej wyspie - na małej wyspie - bezpośrednio przy plaży - niedaleko do plaży - daleko do plaży  

Położenie obiektu

  Pensjonat jest położony na wysokości 735 m.n.p.m. w atrakcyjnej części Szpindlerowa Młynu, Bedřichowie. Przed pensjonatem znajduje sie przystanek skibusu (w zimie) oraz przystanek autobusowy.  

Opis obiektu

  Na terenie obiektu mieści się parking. W pensjonacie obowiązuje zakaz palenia. Pensjonat jest idealny na wczasy rodzinne. Możliwość 9 dostawek. Zwierzęta domowe nie są akceptowane.  

Pokoje

  Pensjonat oferuje zakwaterowanie w 10 pokojach dla 2 lub 3 osób z możliwością dostawki oraz w apartamencie rodzinnym dla 7 osób. Pokoje są wyposażone w łazienkę z prysznicem, WC oraz TV.  

Gdzie jeść

  W pensjonacie serwowane są śniadania. Do dyspozycji gości jest kompletnie wyposażona kuchnia, w której można przygotowywać posiłki we własnym zakresie.  

Sport i rozrywka

  Do dyspozycji gości jest sauna, taras letni oraz pokój gier. W niedalekiej odległości znajdują się trasy zjazdowe Hromovka i Svatý Petr. Do kolejki linowej na Hromovkę mozna dojść pieszo, jedt oddalona zaledwie o 500 metrów. W okolicy znajdują się doskonałe trasy do turystyki pieszej i rowerowej.  

Atrakcje dla dzieci

  Specjalnie dla dzieci przygotowano kącik zabaw oraz pokój gier. Dostępne są łóżeczka dla dzieci, krzesełka do karmienia, wózek terenowy oraz opieka nad dzieckiem. 50 metrów od hotelu znajduje się nowoczesne boisko.  

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu