Opis hotelu

K

***

R

Czechy, Czechy

P

spokojne, w pobliżu dolnej stacji kolejki kabinowej na szczyt Černá Hora, do centrum ok. 700 m. Brak możliwości dojazdu samochodem bezpośrednio pod hotel, należy przejść pieszo z parkingu ok. 150 m.

W

przytulny obiekt z 20 pokojami, recepcja, restauracja, WiFi gratis, bar dzienny, pomieszczenie klubowe.

W

śniadanie lub 2 posiłki. Bufet śniadaniowy z kącikiem zdrowej żywności. Wieczorem wybór menu. Do kolacji kieliszek wina, woda, piwo lub napój bezalkoholowy. 

Z

z prysznicem, WC, TV sat., lodówką. Suszarka w recepcji. WiFi gratis. A2A/A3A: pokój 2-os. A2B/A3B/A4B: pokój rodzinny dla 2-4 os. 

S

24.12 menu świąteczne. 31.12. Menu sylwestrowe, przekąska o północy, mała butelka wina musującego. 26.12.-01.01 rezerwacja tylko dwóch posiłków. 

W

za opłatą: sauna (ok. 4 EUR/godz., 1 x na pobyt gratis), masaże (na zapytanie).

P

centralny parking strzeżony ok. 150 m (ok. 3 EUR/dzień). 

Z

ok. 8 EUR/dzień. Na zapytanie. 

S

Wyciąg: ok. 200 mSkibus: ok. 200 mTrasa biegowa: ok. 100 mSzkółka narciarska: ok. 100 mWypoż. sprzętu: ok. 100 mNarciarnia: w hotelu

D

10% w wypoż. sprzętu i szkółce narciarskiej.10% zniżki na skipass. 

Z

1-2 dzieci (do 4 lat): pobyt gratis, (od 5 lat): zniżki procentowe.

K

3 gwiazdki.

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Opinie o hotelu: Lucni Dum

3.5

Ocena klientów
na podstawie 2 dodanych opinii

Lokalizacja
4,0
Pokój
3,5
Posiłki
5,0
Czystość
5,0
Obsługa
5,0
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • aktywnych
 • ceniących spokój i ciszę
 • seniorów
 • miłośników życia nocnego
 • 5.0
  marzec 2009

  Fantastyczne miejsce

  <strong>Ogólnie:</strong> Fantastyczne miejsce<br><strong>Pokoje:</strong> czyste, ciepłe, funkcjonalne<br><strong>Posiłki:</strong> Fantazja, a desery.... hmm...<br><strong>Czystość i obsługa:</strong> wyjątkowe<br><strong>Lokalizacja:</strong> Bardzo blisko stacja kolejki gondolowej, na schodach hotelu zapinasz narty i zabawa się zaczyna.<br>
  Ogólnie: Fantastyczne miejsce
  Pokoje: czyste, ciepłe, funkcjonalne
  Posiłki: Fantazja, a desery.... hmm...

  Czystość i obsługa: wyjątkowe
  Lokalizacja: Bardzo blisko stacja kolejki gondolowej, na schodach hotelu zapinasz narty i zabawa się zaczyna.
 • 2.0
  luty 2008

  Refleksje po zimowym pobycie w Hotelu Lucni Dum

  <strong>Ogólnie:</strong> Hotel nie odpowiada 3 gwiazdkom, braki w wyposażeniu pokoi, oświetlenie nie pozwalające na normalne funkcjonowanie ( żarówki 25-max40W) wieczorami wieczny półmrok, łazienka żle wentylowana ( zapach wilgoci trudny do usunięcia), brak zainteresowania gośćmi. Kuchnia bardzo przecietna, posiłki w większości bez smaku co nie odpowiada przecietnym restauracjom na terenie Czech- pewnie brak szefa kuchni z odpowiednimi kwalifikacjami. Zbyt długi czas oczekiwania na posiłki, jedna osoba obsługuje wszystkich gości podczas obiadu.<br><strong>Jakość/cena:</strong> Słabe wyposażenie pokoi, brak czajnika, szklanek itp., meble nie funcjonalne ( stoliki, krzesła itp). Słaba kuchnia. Brak zainteresowania gośćmi.<br><strong>Infrastruktura:</strong> Pomieszczenie sauny zawilgocone, nieprzyjemne zapache w piwnicy, bilard nie oświtlony, nikt nie monitoruje stanu pomieszczeń.<br><strong>Pokoje:</strong> Bardzo przeciętne wyposażenie, pokoje niedoświetlone.<br><strong>Lokalizacja:</strong> Logalizacja bardzo dogodna ze względu na bliskość dolnej stacji gondoli na Cerną Horę, niemniej zejście w dół z hoteli w ekipunku narciarskim nastręcza sporo kłopotu. Brak dobrego podjazdu i parkingu też nie jest mocną strona tego Hotelu<br>
  Ogólnie: Hotel nie odpowiada 3 gwiazdkom, braki w wyposażeniu pokoi, oświetlenie nie pozwalające na normalne funkcjonowanie ( żarówki 25-max40W) wieczorami wieczny półmrok, łazienka żle wentylowana ( zapach wilgoci trudny do usunięcia), brak zainteresowania gośćmi. Kuchnia bardzo przecietna,
  posiłki w większości bez smaku co nie odpowiada przecietnym restauracjom na terenie Czech- pewnie brak szefa kuchni z odpowiednimi kwalifikacjami. Zbyt długi czas oczekiwania na posiłki, jedna osoba obsługuje wszystkich gości podczas obiadu.
  Jakość/cena: Słabe wyposażenie pokoi, brak czajnika, szklanek itp., meble nie funcjonalne ( stoliki, krzesła itp). Słaba kuchnia. Brak zainteresowania gośćmi.
  Infrastruktura: Pomieszczenie sauny zawilgocone, nieprzyjemne zapache w piwnicy, bilard nie oświtlony, nikt nie monitoruje stanu pomieszczeń.
  Pokoje: Bardzo przeciętne wyposażenie, pokoje niedoświetlone.
  Lokalizacja: Logalizacja bardzo dogodna ze względu na bliskość dolnej stacji gondoli na Cerną Horę, niemniej zejście w dół z hoteli w ekipunku narciarskim nastręcza sporo kłopotu. Brak dobrego podjazdu i parkingu też nie jest mocną strona tego Hotelu
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu