Jadranka
od 2 011 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 2 011 zł za osobę
od 1 128 zł za osobę
od 1 719 zł za osobę
od 1 417 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 1 opinii)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Dla nas świetnie spędzony tydzień w duchu sportowym. Właściciel użyczył nam na cały pobyt rowery górskie do użytku, więc mogliśmy łatwo poruszać się po okolicy i zwiedzać lokalne plaże oraz ciekawe miejsca. W Rogoznicy jest doskonała okazja do jazdy na rolkach, ponieważ mają ładnie utrzymane drogi. Miejsce ma wszystko, czego turysta potrzebuje - wiele restauracji, gdzie spróbowaliśmy wyśmienitego jedzenia; kilka sklepów z podstawowymi artykułami spożywczymi; skutery do wypożyczenia, możliwość rejsu łodzią po morzu itp.
Dla nas świetnie spędzony tydzień w duchu sportowym. Właściciel użyczył nam na cały pobyt rowery górskie do użytku, więc mogliśmy łatwo poruszać się po okolicy i zwiedzać lokalne plaże oraz ciekawe miejsca. W Rogoznicy jest doskonała okazja do jazdy na rolkach, ponieważ mają ładnie utrzymane drogi. Miejsce ma wszystko, czego turysta potrzebuje - wiele restauracji, gdzie spróbowaliśmy wyśmienitego jedzenia; kilka sklepów z podstawowymi artykułami spożywczymi; skutery do wypożyczenia, możliwość rejsu łodzią po morzu itp.
Tuż przy studiu, gdzie w ciągu dnia zbierało się wielu turystów. My codziennie korzystaliśmy z innego miejsca.
WyżywienieNie korzystaliśmy z możliwości wyżywienia.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było ładne, mieliśmy osobno stojący domek (studio) dla dwóch osób. Przestrzeni było wystarczająco dla dwóch osób, był również odpowiednio wyposażony.
UsługiWłaściciele są bardzo mili - pani Jakica i pan Mirko są starsi, bardzo komunikatywni i ładnie się nami opiekowali w miarę możliwości.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (3)
Filtruj opinie
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Dla nas świetnie spędzony tydzień w duchu sportowym. Właściciel użyczył nam na cały pobyt rowery górskie do użytku, więc mogliśmy łatwo poruszać się po okolicy i zwiedzać lokalne plaże oraz ciekawe miejsca. W Rogoznicy jest doskonała okazja do jazdy na rolkach, ponieważ mają ładnie utrzymane drogi. Miejsce ma wszystko, czego turysta potrzebuje - wiele restauracji, gdzie spróbowaliśmy wyśmienitego jedzenia; kilka sklepów z podstawowymi artykułami spożywczymi; skutery do wypożyczenia, możliwość rejsu łodzią po morzu itp.
Dla nas świetnie spędzony tydzień w duchu sportowym. Właściciel użyczył nam na cały pobyt rowery górskie do użytku, więc mogliśmy łatwo poruszać się po okolicy i zwiedzać lokalne plaże oraz ciekawe miejsca. W Rogoznicy jest doskonała okazja do jazdy na rolkach, ponieważ mają ładnie utrzymane drogi. Miejsce ma wszystko, czego turysta potrzebuje - wiele restauracji, gdzie spróbowaliśmy wyśmienitego jedzenia; kilka sklepów z podstawowymi artykułami spożywczymi; skutery do wypożyczenia, możliwość rejsu łodzią po morzu itp.
Tuż przy studiu, gdzie w ciągu dnia zbierało się wielu turystów. My codziennie korzystaliśmy z innego miejsca.
WyżywienieNie korzystaliśmy z możliwości wyżywienia.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było ładne, mieliśmy osobno stojący domek (studio) dla dwóch osób. Przestrzeni było wystarczająco dla dwóch osób, był również odpowiednio wyposażony.
UsługiWłaściciele są bardzo mili - pani Jakica i pan Mirko są starsi, bardzo komunikatywni i ładnie się nami opiekowali w miarę możliwości.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (3)