Sibenik: hotele z opiniami, znaleziono 41 hoteli

Informacje dotyczące weryfikacji opinii
Sortuj według

Amadria Park Hotel Niko Ocena: 3/5 Chorwacja, Sibenik

Ocena 3,2 / 5

Amadria Park Hotel Niko opinie

Dobry (oceniony przez 10 osób)

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Wyżywienie 3,2 / 5

Okolica 3,9 / 5

Cena 2,8 / 5

Dostęp do świetnie wyposażonego kompleksu Bliskość zabytkowej starówki Sibenika Smaczne i urozmaicone posiłki Otoczenie pachnącym lasem piniowym

Mária R.

Ocena 3,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu 25.8. - 31.8.2025 Oceniono: Wrzesień 2025

Od ostatniej wizyty poziom wody znacznie się obniżył, w toalecie śmierdzi - z odpływu kapała woda.

Od ostatniej wizyty poziom wody znacznie się obniżył, w toalecie śmierdzi - z odpływu kapała woda.

Zakwaterowanie 2,5 / 5

Wyżywienie 2,5 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Zakwaterowanie
Najpierw umieszczono nas w małej dziurze, gdzie czułam się klaustrofobicznie, a po złożeniu skargi zmieniono nam pokój.

Wyżywienie
Jedzenie było odpowiednie, przez cały tydzień to samo.

Obsługa w hotelu
Ku mojemu pewnemu zadowoleniu, personel w recepcji i jadalni był bardzo miły.

Plaża
Ku mojemu zadowoleniu, tylko leżaki były drogie. Basen był bardzo przyjemny.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Anonim

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu 24.8. - 28.8.2025 Oceniono: Wrzesień 2025

Dobra lokalizacja, piękny dostęp do morza, byliśmy zadowoleni. Polecam.

Dobra lokalizacja, piękny dostęp do morza, byliśmy zadowoleni. Polecam.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

od 621 za os.

Amadria Park Ivan Ocena: 4/5 Chorwacja, Sibenik, Szybenik

Ocena 4,3 / 5

Amadria Park Ivan opinie

Świetny (oceniony przez 0 osób)

Zakwaterowanie 4,1 / 5

Wyżywienie 3,8 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,3 / 5

Luksusowe warunki zakwaterowania i obsługi Doskonałe posiłki z różnorodnym wyborem dań Znakomite zaplecze rekreacyjno-sportowe

Anonim

Ocena 3,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu 16.8. - 20.8.2024 Oceniono: Sierpień 2024

Hotel jest bardzo ładny i stosunkowo nowy, ale jednocześnie wykazuje już oznaki zużycia. W wielu przypadkach nie są one przygotowane na potrzeby i prośby gości, a w wielu przypadkach otrzymane opisy wprowadzają w błąd. Nie jest to złe miejsce, ale można je jeszcze sporo ulepszyć.

Hotel jest bardzo ładny i stosunkowo nowy, ale jednocześnie wykazuje już oznaki zużycia. W wielu przypadkach nie są one przygotowane na potrzeby i prośby gości, a w wielu przypadkach otrzymane opisy wprowadzają w błąd. Nie jest to złe miejsce, ale można je jeszcze sporo ulepszyć.

Zakwaterowanie 3,3 / 5

Wyżywienie 2,5 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie jest dobrze zlokalizowane, znajduje się w ładnym miejscu i stanowi ogromny kompleks. Pokoje są ładne, chociaż łazienka oddzielona przeszkleniem i zasłoną jest dość ciekawa, zwłaszcza, że zasłona jest na zewnątrz i można ją w każdej chwili zaciągnąć. Dodatkowo "widok na ogród" teoretycznie wychodzi tylko na ogród, kilka pokoi na parterze ma widok na sąsiedni budynek oddalony o około 3 metry. Łóżko jest bardzo wysokie i miękkie (my jesteśmy wysocy, ale było wysokie nawet dla nas), a w reklamach zawsze jest napisane „łóżko podwójne”, więc jest to łóżko podwójne, ale we wszystkich przypadkach są oddzielne łóżka, które są złączone i które rozsuwają się podczas snu. Poza tym w pokoju jest bardzo mało wieszaków i nie ma też gdzie suszyć kostiumów kąpielowych...

Wyżywienie
Nie prosiliśmy o jedzenie, ale jedliśmy w kilku restauracjach, które były bardzo ładne i miały normalne ceny.

Obsługa w hotelu
Nie korzystaliśmy z usługi.

Plaża
Plaża jest bardzo piękna i bardzo sztuczna: wydaje się, że hotel ma wbudowaną zatokę. Plaża jest żwirkowa, a dalej w morze jest już bardziej kamienista, dlatego na pewno potrzebne będą buty do wody. Czego brakuje: wokół plaży nie ma pryszniców i umywalni, aby skorzystać z toalety, trzeba udać się do osobnej restauracji, a prysznic można wziąć tylko w pokoju hotelowym.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Edita Z.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu 12.7. - 18.7.2024 Oceniono: Lipiec 2024

Bardzo przyjemne otoczenie i ludzie

Bardzo przyjemne otoczenie i ludzie

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Sugerowałabym zmianę małych szamponów na zastąpienie ich pojemnikami dozującymi na szampon i mydło. Byłaby to oszczędność środowiska, bo ilość odpadów podczas tak krótkiego pobytu jest naprawdę ogromna.

Wyżywienie
Jedzenie było doskonałe i wysokiej jakości. Jedyna uwaga dotyczy lodów, mają jednego rodzaju dostawcę lodów w całym kompleksie. Zauważyłem w naszym hotelu, że spożycie było minimalne, spróbowaliśmy i wcale nie smakowało dobrze, nie mówiąc już o cenie 3 euro.

Obsługa w hotelu
Doskonałe usługi hotelowe. Zapłaciliśmy za samochód parkingowy, o czym nie wspomniano w opisie wycieczki, cena 12 euro/dzień

Plaża
Plaża była przeciętna, jest sztuczna, można dobrze pływać, woda szybko robi się głęboka, a nurkowanie z rurką nie jest interesujące, ponieważ jest to ukończenie odcinka tej plaży

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 632 za os.

Amadria Park Andrija Ocena: 4/5 Chorwacja, Sibenik, Szybenik

Ocena 4,9 / 5

Amadria Park Andrija opinie

Fantastyczny (oceniony przez 0 osób)

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Część dużego kompleksu Pierwszy chorwacki hotel dla dzieci W pobliżu parku wodnego Plaża piaszczysto-żwirowa 50 m

Andrea Dostalikova

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotel bardzo nam się podobał, choć zdziwiło nas, że za wszystko trzeba było zapłacić - miejsca parkingowe, leżaki nad morzem, wejście do mniejszego wodnego świata, który przedstawiano jako należący do hotelu. Nabidka też mało jadła. W zasadzie nie można było iść do hotelowej restauracji bez obiadokolacji - jadło się tylko jeden posiłek. Możliwym powodem jest al

Hotel bardzo nam się podobał, choć zdziwiło nas, że za wszystko trzeba było zapłacić - miejsca parkingowe, leżaki nad morzem, wejście do mniejszego wodnego świata, który przedstawiano jako należący do hotelu. Nabidka też mało jadła. W zasadzie nie można było iść do hotelowej restauracji bez obiadokolacji - jadło się tylko jeden posiłek. Możliwym powodem jest al

Zakwaterowanie 3,8 / 5

Wyżywienie 3,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
pokój był w porządku.

Wyżywienie
mało przekąski przy basenie, kilka rodzajów lodów, 1 kanapka, muffin i pączek. - to wszystko

Plaża
kaminkova - jak wszędzie w Chorwacji, z dużą ilością slangu.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Zuzana K.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

ten hotel jest naprawdę świetny i jesteśmy z niego zadowoleni pod każdym względem, byliśmy tam kilka razy, hotel ciągle się poprawia i rozwija, co nie jest nawet konieczne, ale każdy rok jest inny i ładniejszy, naprawdę dostosowany do rodzin z dziećmi, uprzejmy personel i wszyscy pracownicy, zakwaterowanie, wyżywienie i wszystko perfekcyjne

ten hotel jest naprawdę świetny i jesteśmy z niego zadowoleni pod każdym względem, byliśmy tam kilka razy, hotel ciągle się poprawia i rozwija, co nie jest nawet konieczne, ale każdy rok jest inny i ładniejszy, naprawdę dostosowany do rodzin z dziećmi, uprzejmy personel i wszyscy pracownicy, zakwaterowanie, wyżywienie i wszystko perfekcyjne

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

od 579 za os.

Amadria Park Apartments Šibenik Ocena: 4/5 Chorwacja, Sibenik, Szybenik

Amadria Park Apartments Šibenik opinie

Nie oceniony (oceniony przez 0 osób)

Miroslav M.

Ocena 3,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu 19.8. - 29.8.2025 Oceniono: Wrzesień 2025

Opinia tekstowa w trakcie moderacji.

Opinia tekstowa w trakcie moderacji.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 0,5 / 5

od 296 za os.

Amadria Park Camping Sibenik (ex. Solaris Camp) Ocena: 4/5 Chorwacja, Sibenik, Szybenik

Ocena 4,5 / 5

Amadria Park Camping Sibenik (ex. Solaris Camp) opinie

Fantastyczny (oceniony przez 0 osób)

Zakwaterowanie 4,1 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,8 / 5

Cena 5,0 / 5

Różne rodzaje plaż od 50 m Park wodny Domki mobilne dla maksymalnie 6 osób Odpowiedni dla rodzin z dziećmi

Dana B.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu 26.8. - 1.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Wakacje rewelacyjne, bez ani jednej pomyłki, byliśmy już 4 raz i zawsze bardzo zadowoleni. Droga dobra, kwatera czysta, miła dla rodziny z dziećmi, jedzenie z lokalnych źródeł wyśmienite, pizza, lody i piwo są bezkonkurencyjne.

Wakacje rewelacyjne, bez ani jednej pomyłki, byliśmy już 4 raz i zawsze bardzo zadowoleni. Droga dobra, kwatera czysta, miła dla rodziny z dziećmi, jedzenie z lokalnych źródeł wyśmienite, pizza, lody i piwo są bezkonkurencyjne.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Domek mobilny z klimatyzacją, nadal ją wyłączyliśmy, wystarczyło, wyposażona kuchnia, czyste, ładne pokoje, taras, jestem bardzo zadowolony.

Wyżywienie
Lokalne surowce, bardzo popularna pizzeria i doskonałe śniadanie na tarasie, bardzo lubimy lokalne pieczywo. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Obsługa w hotelu
Jak już wspomniałem, znam domek mobilny, już czwarty raz na wakacjach w Chorwacji, bardzo dobry, piękny i przytulny.

Plaża
Piękna plaża ze stopniowym wejściem do morza. Morze jest czyste i ciepłe, gorące.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Petra J.

Ocena 4,9 / 5

Zweryfikowana opinia Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Powyżej oczekiwań

Powyżej oczekiwań

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Super zakwaterowanie, ale wąskie łóżka.

Wyżywienie
Własny

Plaża
Piękne plaże, czyste morze.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 296 za os.

Amadria Park Jakov Ocena: 4/5 Chorwacja, Sibenik

Ocena 4,3 / 5

Amadria Park Jakov opinie

Świetny (oceniony przez 0 osób)

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 3,8 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zuzana V.

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu 12.8. - 16.8.2024 Oceniono: Sierpień 2024

Piękny ośrodek dla rodzin z dziećmi. Plaża żwirowa, parasol i leżak za dodatkową opłatą. Okolica jest pięknie zabudowana. Różne opcje zajęć w ciągu dnia i wieczorem.

Piękny ośrodek dla rodzin z dziećmi. Plaża żwirowa, parasol i leżak za dodatkową opłatą. Okolica jest pięknie zabudowana. Różne opcje zajęć w ciągu dnia i wieczorem.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 3,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Aneta Paksi

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

W sumie jesteśmy zadowoleni, jest to środowisko przyjazne dzieciom.

W sumie jesteśmy zadowoleni, jest to środowisko przyjazne dzieciom.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokój był tym, czego oczekiwaliśmy na podstawie zdjęć! Niestety woda w basenie była za zimna!

Wyżywienie
Jedzenie było odpowiednie, potrzeby wszystkich zostały spełnione! Mili, uprzejmi kelnerzy, kelnerzy. . .

Plaża
Plaża była blisko hotelu...niestety woda w środku była zimna. Nie było zbyt tłoczno, piękny widok, mleko! Musieliśmy zapłacić za leżak, którego oczekujemy od takiego hotelu, aby był wliczony w cenę!

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 809 za os.

Amadria Park Jure Ocena: 4/5 Chorwacja, Sibenik, Szybenik

Ocena 4,3 / 5

Amadria Park Jure opinie

Świetny (oceniony przez 0 osób)

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Petra S.

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Fajny hotel, na pewno tu wrócimy.

Fajny hotel, na pewno tu wrócimy.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Monika Habrmanová

Ocena 4,9 / 5

Zweryfikowana opinia Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Piękny nowy hotel, nowoczesny pokój, uprzejmy personel, doskonała lokalizacja. Ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni, mieliśmy też ładną pogodę, w okolicy możliwość wycieczek (Szybenik, forty, Primošten...), piękna wycieczka łodzią na Kornaty. Te pieniądze były tego warte.

Piękny nowy hotel, nowoczesny pokój, uprzejmy personel, doskonała lokalizacja. Ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni, mieliśmy też ładną pogodę, w okolicy możliwość wycieczek (Szybenik, forty, Primošten...), piękna wycieczka łodzią na Kornaty. Te pieniądze były tego warte.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
pokój nowoczesny, czysty, przestronny, jedyną rzeczą, której mi tam brakowało, była wentylacja toalety.

Wyżywienie
Mieliśmy półpensję, wybór był bogaty, na śniadanie zawsze naleśniki, racuchy, gofry, owoce, warzywa, jajka na różne sposoby, parówki, wędliny, sery, sałatki... na kolację zawsze do wyboru mięso (różne steki, bifteki, kotlety), ryba, makaron na różne sposoby, dodatki frytki, ryż, warzywa, sałatki, owoce, około 6 rodzajów deserów. Nasz kelner był bardzo miły, pomocny i wdzięczny za każdy napiwek.

Obsługa w hotelu
bezpośrednio w hotelu bar z kilkoma strefami do siedzenia, kelnerzy super, na recepcji również wszyscy pomocni, mają też ofertę zorganizowanych wycieczek, jedną skorzystaliśmy i wszystko było całkowicie w porządku, sklep z pamiątkami otwarty tylko w czasie śniadania i kolacji, przy hotelu 3 baseny (1 dla dzieci), dużo leżaków (w czasie naszego pobytu hotel był pełny i mimo to zawsze mieliśmy gdzie się położyć), bar także przy basenie, wellness nie wypróbowaliśmy, parking bezpośrednio przy hotelu, cenowo przystępne, sprzątanie pokoju często aż za często

Plaża
plaża w zasięgu wzroku z hotelu, naprawdę blisko, dużo leżaków (do wynajęcia w recepcji po obniżonej cenie), powierzchnia kamienista i piaszczysta, stopniowe zejście do wody, odpowiednie także dla osób nieumiejących pływać, polecam tylko buty do wody, na plaży restauracja (jedzenie dobre) i bar (tego nie testowaliśmy), piękne spacery wzdłuż morza, wieczorem na plaży pokazy kreskówek

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 593 za os.

Solaris Villas Kornati Ocena: 4/5 Chorwacja, Sibenik, Szybenik

Solaris Villas Kornati opinie

Nie oceniony (oceniony przez 0 osób)

Milan Fojtík

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Kemp Solaris w porównaniu do poprzednich lat zmniejsza wyposażenie (zjeżdżalnie), baseny plażowe przekształca w obiekt z obowiązkową opłatą w formie konsumpcji dla osób powyżej 18 lat, programy animacyjne w naszym terminie już się nie odbywały

Kemp Solaris w porównaniu do poprzednich lat zmniejsza wyposażenie (zjeżdżalnie), baseny plażowe przekształca w obiekt z obowiązkową opłatą w formie konsumpcji dla osób powyżej 18 lat, programy animacyjne w naszym terminie już się nie odbywały

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie w apartamentach willi Kornati bardzo przyjemne, czyste i spokojne

Wyżywienie
Mieliśmy własne wyżywienie, ale oczywiście korzystaliśmy też z lokalnych restauracji, gdzie ceny i oferta różnią się ponownie. Ogólnie rzecz biorąc, Chorwacja podrożała, byłem tam od 2010 roku i cena piwa wzrosła o 100%, a jedzenia o 30%, prawdopodobnie z powodu EET.

Plaża
Jakość wody super, baseny plażowe już opisałem, woda chlorowana została zastąpiona wodą morską, prawdopodobnie mniejsze koszty utrzymania, zjeżdżalnie, tory wodne zniknęły, są już tylko w aquaparku z wejściówką, zajętość plaży w naszym terminie była średnio dobra, ani za dużo, ani za mało

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Simona Wagnerová

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Byliśmy bardzo zadowoleni i chętnie poszlibyśmy również za rok.

Byliśmy bardzo zadowoleni i chętnie poszlibyśmy również za rok.

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Było bardzo dobrze, dwa pokoje, aneks kuchenny. Bardzo dobrze wyposażona kuchnia, nowe talerze, garnki, filiżanki. Wszystko jak w domu, lodówka, mała zamrażarka, mikrofalówka i kuchenka. Była tam też klimatyzacja, ładny taras w ładnym otoczeniu, same drzewa, trawnik był podlewany dwa razy dziennie.

Wyżywienie
Nie mieliśmy wyżywienia. Zapewnialiśmy je sobie sami. W okolicy, około 2 minuty, był duży supermarket ze wszystkimi produktami, których ceny prawie odpowiadały cenom na Słowacji.

Obsługa w hotelu
Codziennie wymieniano ręczniki, a gdy chcieliśmy, podłogę wycierano. Łazienka była ładna, zawsze czysta, papier toaletowy nigdy nie brakowało.

Plaża
Plaża była piękna, z drobnymi kamykami, czysta, nigdy nie była zatłoczona. Mieliśmy ją dwie minuty spacerem od apartamentu. Morze ciepłe i czyste.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Apartmány Chorwacja, Sibenik

Ocena 5,0 / 5

Apartmány opinie

Fantastyczny (oceniony przez 0 osób)

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Dušana M.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu 26.8. - 2.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

brak opinii opisowej

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Apartmány Andro Chorwacja, Sibenik

Apartmány Andro opinie

Nie oceniony (oceniony przez 0 osób)

David G.

Ocena 4,9 / 5

Zweryfikowana opinia Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Byłem w Chorwacji wiele razy, ale z tak miłym podejściem gospodarzy chyba jeszcze się nie spotkałem. To były bardzo przyjemne wakacje. Zakwaterowanie było bez zarzutu, a droga na plażę zajmowała nam około 5 minut. Miasta w okolicy są doskonałym miejscem na wycieczkę. Parki narodowe w okolicy są zachwycające i również warto wybrać się na wycieczkę do Parku Narodowego Krka lub Parku Narodowego Kornati.

Byłem w Chorwacji wiele razy, ale z tak miłym podejściem gospodarzy chyba jeszcze się nie spotkałem. To były bardzo przyjemne wakacje. Zakwaterowanie było bez zarzutu, a droga na plażę zajmowała nam około 5 minut. Miasta w okolicy są doskonałym miejscem na wycieczkę. Parki narodowe w okolicy są zachwycające i również warto wybrać się na wycieczkę do Parku Narodowego Krka lub Parku Narodowego Kornati.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie jest czyste, klimatyzowane z dużym tarasem. Wyposażenie jest nowsze, a jedyną wadą mniejszego apartamentu jest to, że jest tam mniej miejsca na swobodne poruszanie się. Kuchnia była wyposażona we wszystko, czego potrzebujesz na wakacjach. Mniejszym problemem jest znalezienie miejsca, ale po wprowadzeniu współrzędnych nie powinno być problemu. Na bramie jest tabliczka z napisem Apartmani Komadina. Parkuje się w uliczce przed zakwaterowaniem, więc jeśli chcesz jeździć na wycieczki, musisz się dogadać z innymi oraz z gospodarzem i stanąć pierwszy. Wi-fi działa dobrze.

Wyżywienie
Mieliśmy własne wyżywienie. W okolicy są ładne restauracje i pizzerie około 50 metrów. W drodze powrotnej w kierunku portu są doskonałe piekarnie, a przy głównej drodze znajduje się duży sklep TOMMY, gdzie warto zrobić większe zakupy.

Obsługa w hotelu
Już po przyjeździe zostaliśmy miło powitani. Zaproponowano nam coś małego do jedzenia i picia oraz mogliśmy się zameldować wcześniej. Zaletą było to, że na miejscu była córka pana gospodarza, która znała angielski, więc mogliśmy się porozumieć. Gospodarz nie zna angielskiego, ale mimo to można się z nimi dogadać. Pani gospodyni podczas wakacji około 3 razy przyniosła nam jakąś własnoręcznie przygotowaną przekąskę (naleśniki,...) a na początku otrzymaliśmy miskę owoców.

Plaża
Do wyboru jest plaża z drobnymi kamykami, która była czysta i po kilku dniach również zgrabiona i wyrównana. W okolicy plaży znajdują się betonowe wejścia oraz wejścia po drabinie między kamieniami. Morze było czyste, a na plaży z kamykami niewiele było do zobaczenia, poza kilkoma rybkami. Na plażach w okolicy, gdzie są kamienie, można spotkać jeżowce, rozgwiazdy i większe ławice ryb. Tak więc miejsce do snorkelingu z pewnością jest. Do plaży prowadzą uliczki, a na plażę publiczną idzie się około 5 minut. Plaża publiczna jest wyposażona w prysznic, przebieralnię, bar z przekąskami oraz toaletę.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Vladimír Krejčí

Ocena 4,1 / 5

Zweryfikowana opinia Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólne wrażenie z wakacji było dobre. Co prawda nie ma tu wielu miejsc do odwiedzenia, ale organizowaliśmy wycieczki samochodem, na przykład do Šibenika. Obiecano darmowe leżaki i parasol, co akurat się nie potwierdziło. Jednak na przykład WIFI czy klimatyzacja naprawdę działały i nikt nie żądał od nas żadnych opłat. Problem był tylko z adresem. Do Rogoznicy dojedzie każdy nawet bez nawigacji, ale znalezienie konkretnego miejsca było już trudniejsze. Ani nawigacja, ani mapy nie znalazły adresu. Jechałem więc według współrzędnych podanych w prospektach. Powinny być co do metra dokładne, jednak dojechałem według nich do centrum. Ponad godzinne krążenie i szukanie trochę nas zirytowało, ale jak już wspomniałem, ogólne wrażenie było naprawdę dobre. Dodatkowo zapłaciliśmy bardzo korzystną cenę.

Ogólne wrażenie z wakacji było dobre. Co prawda nie ma tu wielu miejsc do odwiedzenia, ale organizowaliśmy wycieczki samochodem, na przykład do Šibenika. Obiecano darmowe leżaki i parasol, co akurat się nie potwierdziło. Jednak na przykład WIFI czy klimatyzacja naprawdę działały i nikt nie żądał od nas żadnych opłat. Problem był tylko z adresem. Do Rogoznicy dojedzie każdy nawet bez nawigacji, ale znalezienie konkretnego miejsca było już trudniejsze. Ani nawigacja, ani mapy nie znalazły adresu. Jechałem więc według współrzędnych podanych w prospektach. Powinny być co do metra dokładne, jednak dojechałem według nich do centrum. Ponad godzinne krążenie i szukanie trochę nas zirytowało, ale jak już wspomniałem, ogólne wrażenie było naprawdę dobre. Dodatkowo zapłaciliśmy bardzo korzystną cenę.

Zakwaterowanie 3,3 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Całkowicie mała przestrzeń noclegowa, ale wszystko wynagrodził bardziej przestronny taras.

Wyżywienie
Karmiliśmy się sami, ale przy dużej pomocy gospodarzy. Trochę alkoholu i owoców, a także ciasta, naleśniki itp.

Obsługa w hotelu
Po przyjeździe nie mieliśmy ciepłej wody, a ścianki w dostawce wypadały. Wszystko zostało naprawdę szybko rozwiązane ku naszej satysfakcji. Właściciele naprawdę wspaniali!

Plaża
Jest tu kilka plaż, każdy może wybrać. Do dyspozycji jest dmuchany zamek, różne atrakcje.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Apartmány Anita Chorwacja, Sibenik

Apartmány Anita opinie

Nie oceniony (oceniony przez 0 osób)

Adam M.

Ocena 4,9 / 5

Zweryfikowana opinia Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Świetnie, apartament bardzo ładny, łazienka całkowicie nowa i przepiękny widok na morze, które jest dosłownie 100 m od apartamentu.

Świetnie, apartament bardzo ładny, łazienka całkowicie nowa i przepiękny widok na morze, które jest dosłownie 100 m od apartamentu.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Wyżywienie
Zakwaterowanie bez wyżywienia, jednak na każdym rogu znajduje się jakiś sklep, restauracja lub fast food.

Plaża
Plaża znajduje się w odległości od 100 do 1,5 km od apartamentu... można tu również wypożyczyć leżak, a na plaży znajduje się również punkt gastronomiczny. Morze jest przepięknie czyste.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Vendula Vojtěchová

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Miejsce na przyjemne rodzinne wakacje.

Miejsce na przyjemne rodzinne wakacje.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Apartament był czysty, wyposażony w dwie ładne sypialnie. Do dyspozycji była sieć Wi-Fi. Balkon z miejscem do siedzenia i suszarką na pranie. Salon z klimatyzacją, miejscem do jedzenia, kanapą i telewizorem. Aneks kuchenny z mikrofalówką, kuchenką elektryczną, czajnikiem elektrycznym, lodówką z zamrażarką oraz podstawowymi naczyniami do gotowania i pieczenia. Łazienka z prysznicem.

Plaża
Plaża jest naprawdę około 50 m od apartamentu. Można tam wypożyczyć parasol przeciwsłoneczny. Atrakcje dla dzieci. Dwa place zabaw z karuzelą i huśtawkami. Nadmuchiwany zamek z przeszkodami, możliwość wypożyczenia rowerka wodnego lub innych atrakcji.....

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Apartmány Arleta Chorwacja, Sibenik

Apartmány Arleta opinie

Nie oceniony (oceniony przez 0 osób)

Václava Prouzová

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

CK reklamowała dwa pokoje i w wyposażeniu mikrofalówkę, niestety to nie była prawda. To jest 1 pokój i dostawka spartak, leżanka. Papier toaletowy dostaliśmy tylko 2 sztuki na 10 dni, ale poza tym wszystko czyste, a gospodyni pomocna.

CK reklamowała dwa pokoje i w wyposażeniu mikrofalówkę, niestety to nie była prawda. To jest 1 pokój i dostawka spartak, leżanka. Papier toaletowy dostaliśmy tylko 2 sztuki na 10 dni, ale poza tym wszystko czyste, a gospodyni pomocna.

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Wyżywienie
Na wybrzeżu jest wiele świetnych restauracji. Doskonała jest Fortuna... pizza jak nigdzie indziej :-)

Plaża
Plaża blisko, kamienista, dużo jeżyków, ale to tutaj całkiem normalne.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Apartmány Bugenvila Chorwacja, Sibenik

Apartmány Bugenvila opinie

Nie oceniony (oceniony przez 0 osób)

Sylva Košnarová

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólnie super

Ogólnie super

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Przyjemne zakwaterowanie

Obsługa w hotelu
Doskonała

Plaża
Perfekcyjny

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Eva R.

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wspaniałe wakacje. Miejsce z niesamowitym widokiem z plaży na morze. Morze naprawdę czyste, brak popołudniowych zanieczyszczeń. W tej okolicy panował spokój.

Wspaniałe wakacje. Miejsce z niesamowitym widokiem z plaży na morze. Morze naprawdę czyste, brak popołudniowych zanieczyszczeń. W tej okolicy panował spokój.

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Czysty apartament. Duża, dobrze wyposażona kuchnia. Właścicielka bardzo miła.

Plaża
Plaża była oczywiście pełna ludzi, ale zawsze czysta. Ten niesamowity widok na morze jest niezapomniany.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Apartmány Džapo Chorwacja, Sibenik

Apartmány Džapo opinie

Nie oceniony (oceniony przez 0 osób)

Dana Mandelíková

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Jeśli chodzi o zakwaterowanie, to było w porządku, ale był duży problem z zapachem ścieków zarówno w łazience, jak i w aneksie kuchennym. Poprosiliśmy delegata, aby właściciele coś z tym zrobili, ale przez cały tydzień nikt się nie pojawił. Na własny koszt musieliśmy kupić środek dezynfekujący, który musieliśmy tam wlać, ale to też nie pomogło. Kolejną rzeczą, która nam się nie podobała, było to, że przed domem, w którym byliśmy zakwaterowani, nie mogliśmy usiąść w cieniu pod drzewami, gdzie były miejsca do siedzenia, ponieważ właściciele tego nie chcieli, twierdząc, że każdy apartament ma swój balkon, ale niestety przy tak wysokich temperaturach nie można tam usiąść z małymi dziećmi, nie było żadnej parasolki ani markizy. Kolejnym problemem było to, że kiedy wieczorem wróciliśmy z dziećmi z morza, nie leciała ciepła woda, a dzieci potrzebują się wykąpać po słonym morzu. Rano również nie było ciepłej wody.

Jeśli chodzi o zakwaterowanie, to było w porządku, ale był duży problem z zapachem ścieków zarówno w łazience, jak i w aneksie kuchennym. Poprosiliśmy delegata, aby właściciele coś z tym zrobili, ale przez cały tydzień nikt się nie pojawił. Na własny koszt musieliśmy kupić środek dezynfekujący, który musieliśmy tam wlać, ale to też nie pomogło. Kolejną rzeczą, która nam się nie podobała, było to, że przed domem, w którym byliśmy zakwaterowani, nie mogliśmy usiąść w cieniu pod drzewami, gdzie były miejsca do siedzenia, ponieważ właściciele tego nie chcieli, twierdząc, że każdy apartament ma swój balkon, ale niestety przy tak wysokich temperaturach nie można tam usiąść z małymi dziećmi, nie było żadnej parasolki ani markizy. Kolejnym problemem było to, że kiedy wieczorem wróciliśmy z dziećmi z morza, nie leciała ciepła woda, a dzieci potrzebują się wykąpać po słonym morzu. Rano również nie było ciepłej wody.

Zakwaterowanie 1,5 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża
Bez problemów.

Ogólne wrażenie
Jeśli myślisz o wakacjach, to poza apartamentem super.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Apartmány Jakica Chorwacja, Sibenik

Apartmány Jakica opinie

Nie oceniony (oceniony przez 0 osób)

Anonim

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Dla nas świetnie spędzony tydzień w duchu sportowym. Właściciel użyczył nam na cały pobyt rowery górskie do użytku, więc mogliśmy łatwo poruszać się po okolicy i zwiedzać lokalne plaże oraz ciekawe miejsca. W Rogoznicy jest doskonała okazja do jazdy na rolkach, ponieważ mają ładnie utrzymane drogi. Miejsce ma wszystko, czego turysta potrzebuje - wiele restauracji, gdzie spróbowaliśmy wyśmienitego jedzenia; kilka sklepów z podstawowymi artykułami spożywczymi; skutery do wypożyczenia, możliwość rejsu łodzią po morzu itp.

Dla nas świetnie spędzony tydzień w duchu sportowym. Właściciel użyczył nam na cały pobyt rowery górskie do użytku, więc mogliśmy łatwo poruszać się po okolicy i zwiedzać lokalne plaże oraz ciekawe miejsca. W Rogoznicy jest doskonała okazja do jazdy na rolkach, ponieważ mają ładnie utrzymane drogi. Miejsce ma wszystko, czego turysta potrzebuje - wiele restauracji, gdzie spróbowaliśmy wyśmienitego jedzenia; kilka sklepów z podstawowymi artykułami spożywczymi; skutery do wypożyczenia, możliwość rejsu łodzią po morzu itp.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie było ładne, mieliśmy osobno stojący domek (studio) dla dwóch osób. Przestrzeni było wystarczająco dla dwóch osób, był również odpowiednio wyposażony.

Wyżywienie
Nie korzystaliśmy z możliwości wyżywienia.

Obsługa w hotelu
Właściciele są bardzo mili - pani Jakica i pan Mirko są starsi, bardzo komunikatywni i ładnie się nami opiekowali w miarę możliwości.

Plaża
Tuż przy studiu, gdzie w ciągu dnia zbierało się wielu turystów. My codziennie korzystaliśmy z innego miejsca.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate