• Podróżujący do Chorwacji są zwolnieni z obowiązku wykonywania testu na Covid-19 przed wylotem. Zniesiony został również obowiązek posiadania zaświadczenia o szczepieniu, oraz obowiązek noszenia maseczek (z wyjątkiem instytucji medycznych i społecznych).
 • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
 • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl
 • Hotel Palma

  Chorwacja, Riwiera Makarska, Makarska

  Świeżo po remoncie 100 m od kamienistej plaży Ruchliwe wakacje z nocnym życiem

  Więcej o hotelu

  od 2 445 za osobę

  Wybierz termin

  Wybraliśmy dla was

  Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

  Wybierz termin

  Nieoficjalny opis hotelu

  Numer hotelu: 73 980

  Region

  Makarska

  Country

  Chorwacja

  Program ramowy


  1 dzień: wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Słowację.


  2 dzień: przejazd przez Węgry i Chorwację. Przyjazd do miejscowości Makarska w godzinach porannych. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.


  3 - 11 dzień: wczasy w Chorwacji w miejscowości Makarska Istnieje możliwości wykupienia ciekawych wycieczek obejmujących zwiedzanie Chorwacji


  W ofercie: zwiedzanie Splitu, zwiedzanie Trogiru, zwiedzanie Dubrovnika, wycieczka na Wodospady rzeki Krka oraz rejs łodzią i wycieczka do Medjugorje. Szczegółowy program zwiedzania Chorwacji znajduje się w opisie wycieczek fakultatywnych.


  11 dzień: wykwaterowanie do godziny 10:00, czas wolny. Zakończenie wczasów w Chorwacji. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.


  12 dzień: przejazd przez Chorwację, Węgry, Słowację, Czechy. Przekroczenie granicy polskiej w okolicach godzin południowych.

  Zakwaterowanie


  Hotel Palma*** - dwupiętrowy budynek,  położony w drugiej linii brzegowej, 100 metrów od plaży i głównego deptaku Makarskiej oraz około 500 metrów od Starówki. Lokalizacja jest ogromną zaletą hotelu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się wszystkie atrakcje. W obiekcie dostępne są pokoje 2 oraz 3 osobowe z: łazienką, TV, lodówką, w-fi (bezpłatnie) i klimatyzacją, która jest wliczona w cenę. Hotel Palma był w ubiegłych latach najczęściej rezerwowanym hotelem w naszej ofercie.

  W cenie  • zakwaterowanie w Hotelu Palma w Makarskiej,

  • 9 noclegów,

  • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),

  • opieka rezydenta na miejscu.

  Dodatkowo płatne obowiązkowo  • ubezpieczenie KL, NNW: 90 PLN/os. ,

  • deklaracja HB oraz opłata klimatyczna i kwaterunkowa: 100 EUR/ os.(płatne w autokarze),

  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.,

  Dodatkowo płatne opcjonalnie  • pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 170 PLN,

  • Kup Sobie Spokój: 100 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),

  • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,

  • bezpieczny bagaż: 50 PLN/os.,

  • rezerwacja miejsc w autokarze: 75 PLN/os.,

  • wycieczki fakultatywne,

  • dojazd własny - zniżka 150 PLN/os.

  Wyżywienie  • obowiązkowo należy wykupić wyżywienie w opcji HB: 9 śniadań i 9 obiadokolacji. Śniadania w formie bufetu, obiadokolacje do wyboru z dwóch propozycji dań. Płatność za wyżywienie dokonywana jest w autokarze.

  Lokalizacja


  Makarskato największe miasto Riwiery Makarskiej, od dawna pełniące funkcję centrum kulturalnego i gospodarczego regionu. Nazywany nawet chorwackim Saint Tropez, miastem młodości, sportu i rozrywki. Położona malowniczo pomiędzy majestatycznym masywem górskim Biokovo i szmaragdowymi wodami Adriatyku, Makarska ma do zaoferowania wszystko, co w tej części Chorwacji najlepsze. Znajdziemy tu tętniące życiem do wczesnych godzin rannych dyskoteki, starówkę z zabytkowymi wąskimi uliczkami, rozległą plażę oraz bogatą ofertę aktywnego wypoczynku, od wycieczek górskich do kursów nurkowania i windsurfingu. W sezonie niemal codziennie w przestrzeni miasta odbywają się koncerty muzyki ludowej i rozrywkowej, seanse kina na wolnym powietrzu i przedstawienia teatralne.

  Ważne


  Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.


  Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.


  Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

  Transport  • transport autokarem trwa około 18 godzin od momentu przekroczenia granicy polskiej,

  • przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry

  • przyjazd do Makarskiej

  • wyjazd do Polski w godzinach wieczornych

  • do miejsc zakwaterowania Turyści rozwożeni są mikrobusami.

  • na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami.

  • ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podany harmonogram może ulec zmianie.

  Pozostałe informacje


  Wczasy w Chorwacji to doskonała okazja, by zobaczyć najciekawsze zabytki tego przepięknego kraju. Zwiedzanie Chorwacji podczas wakacji na Riwierze Makarskiej jest łatwe, ze względu na doskonałe położenie Riwiery, pomiędzy Splitem a Dubrovnikiem. Najczęściej wybierane wycieczki to: Dubrovnik oraz Medjugorje - jednodniowa wycieczka do Perły Adriatyku, zwiedzanie Splitu oraz Trogiru oraz wycieczka na wodospady rzeki Krka.

  Ubezpieczenie


  PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ
  ubezpieczenie KUP SOBIE SPOKÓJ daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi.
  ubezpieczenie od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)Uwaga: Bez ubezpieczenia od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.
  ubezpieczenie BAGAŻU pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.
  szczegóły: https://www.funclub.pl/dokumenty


  Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

  Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 100 m
  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 0 m
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • TV TV tak
  • Minibar, Bar Minibar tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Wifi Wifi tak

  Opinie o hotelu

  Ocena 3,9 / 5
  Travelplanet

  Doskonałe (419 ocena hotelu)

  Zakwaterowanie 3,9 / 5

  Wyżywienie 3,5 / 5

  Okolica 4,3 / 5

  Cena 4,0 / 5

  Informacje dotyczące weryfikacji opinii

  418. najwyższa ocena z 1795 hoteli w Riwiera Makarska

  Zdeněk Zapletal

  Ocena 4,4 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 19.8. - 26.8.2022 Oceniono: Wrzesień 2022

  Palma Chorwacja, Riwiera Makarska

  Miejscowość Makarska jest przeznaczona dla osób, które chcą spędzić wakacje w pięknym otoczeniu, a jednocześnie mają do dyspozycji inne usługi i rozrywkę wszelkiego rodzaju. Mimo, że hotel znajduje się w centrum miasta, jego okolice są ciche, a morze znajduje się w niewielkiej odległości.

  Miejscowość Makarska jest przeznaczona dla osób, które chcą spędzić wakacje w pięknym otoczeniu, a jednocześnie mają do dyspozycji inne usługi i rozrywkę wszelkiego rodzaju. Mimo, że hotel znajduje się w centrum miasta, jego okolice są ciche, a morze znajduje się w niewielkiej odległości.

  Zakwaterowanie 4,0 / 5

  Wyżywienie 4,5 / 5

  Okolica 4,5 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Zakwaterowanie jest bardzo dobre jak na cenę wycieczki, przestronne pokoje ze standardowym wyposażeniem, codzienne sprzątanie z wymianą ręczników.

  Wyżywienie
  Jedzenie jest dość zróżnicowane z wyborem 3 dań, obsługa jest dobra.

  Obsługa w hotelu
  Nie korzystałem z usług hotelu, więc nie mogę go ocenić

  Plaża
  Ze względu na dużą liczbę turystów plaża jest dość gęsto zaludniona, dostęp do morza jest dość dobry, na plażach są małe kamyki, więc nie ma potrzeby używania butów do pływania. Nie spotkałem tu też jeżowców.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Kamila Stuchlíková

  Ocena 3,0 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 12.8. - 19.8.2022 Oceniono: Sierpień 2022

  Palma Chorwacja, Riwiera Makarska

  Świetne wakacje z kilkoma wadami :)

  Świetne wakacje z kilkoma wadami :)

  Zakwaterowanie 2,8 / 5

  Wyżywienie 2,5 / 5

  Okolica 3,5 / 5

  Cena 3,5 / 5

  Zakwaterowanie
  Jest dobry dla niewymagających.

  Wyżywienie
  Śniadania były świetne, nie mam na co narzekać. Obiady były już gorsze. Zupy z torebki lub po prostu biała woda z 2 kawałkami kalafiora. Najlepsza była zupa rybna. Danie główne było w porządku. Codziennie był wybór ryb i zawsze było doskonałe.

  Plaża
  Plaże zatłoczone. Szliśmy około 3 km od hotelu, gdzie było spokojniej.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

  Filtruj opinie

  Zdeněk Zapletal

  Ocena 4,4 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 19.8. - 26.8.2022 Oceniono: Wrzesień 2022

  Palma Chorwacja, Riwiera Makarska

  Miejscowość Makarska jest przeznaczona dla osób, które chcą spędzić wakacje w pięknym otoczeniu, a jednocześnie mają do dyspozycji inne usługi i rozrywkę wszelkiego rodzaju. Mimo, że hotel znajduje się w centrum miasta, jego okolice są ciche, a morze znajduje się w niewielkiej odległości.

  Miejscowość Makarska jest przeznaczona dla osób, które chcą spędzić wakacje w pięknym otoczeniu, a jednocześnie mają do dyspozycji inne usługi i rozrywkę wszelkiego rodzaju. Mimo, że hotel znajduje się w centrum miasta, jego okolice są ciche, a morze znajduje się w niewielkiej odległości.

  Zakwaterowanie 4,0 / 5

  Wyżywienie 4,5 / 5

  Okolica 4,5 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Zakwaterowanie jest bardzo dobre jak na cenę wycieczki, przestronne pokoje ze standardowym wyposażeniem, codzienne sprzątanie z wymianą ręczników.

  Wyżywienie
  Jedzenie jest dość zróżnicowane z wyborem 3 dań, obsługa jest dobra.

  Obsługa w hotelu
  Nie korzystałem z usług hotelu, więc nie mogę go ocenić

  Plaża
  Ze względu na dużą liczbę turystów plaża jest dość gęsto zaludniona, dostęp do morza jest dość dobry, na plażach są małe kamyki, więc nie ma potrzeby używania butów do pływania. Nie spotkałem tu też jeżowców.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Kamila Stuchlíková

  Ocena 3,0 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 12.8. - 19.8.2022 Oceniono: Sierpień 2022

  Palma Chorwacja, Riwiera Makarska

  Świetne wakacje z kilkoma wadami :)

  Świetne wakacje z kilkoma wadami :)

  Zakwaterowanie 2,8 / 5

  Wyżywienie 2,5 / 5

  Okolica 3,5 / 5

  Cena 3,5 / 5

  Zakwaterowanie
  Jest dobry dla niewymagających.

  Wyżywienie
  Śniadania były świetne, nie mam na co narzekać. Obiady były już gorsze. Zupy z torebki lub po prostu biała woda z 2 kawałkami kalafiora. Najlepsza była zupa rybna. Danie główne było w porządku. Codziennie był wybór ryb i zawsze było doskonałe.

  Plaża
  Plaże zatłoczone. Szliśmy około 3 km od hotelu, gdzie było spokojniej.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

  Markéta P.

  Ocena 4,1 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 4.8. - 13.8.2022 Oceniono: Sierpień 2022

  Palma Chorwacja, Riwiera Makarska

  Super wakacje.Plaża w niewielkiej odległości od hotelu.Czyste morze.

  Super wakacje.Plaża w niewielkiej odległości od hotelu.Czyste morze.

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 2,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 3,5 / 5

  Zakwaterowanie
  Codzienne sprzątanie, zmiana ręczników. Lodówka w pokoju, klimatyzacja. Świetne dla mnie

  Wyżywienie
  Śniadanie było dobre, salami, kiełbaski, jajka, oczy wołowe, paszteciki, sery, marmolada, chipsy, jogurt, owoce, kawa, herbata. Kolacja, do wyboru trzy posiłki, zawsze dzień wcześniej.

  Obsługa w hotelu
  Sprzątanie codziennie, zmiana ręczników codziennie.

  Plaża
  Doskonała lokalizacja hotelu kilka metrów od plaży. Mnóstwo atrakcji wodnych.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Jindřiška B.

  Ocena 4,5 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 4.8. - 13.8.2022 Oceniono: Sierpień 2022

  Palma Chorwacja, Riwiera Makarska

  Hotel Palma to hotel rodzinny. Kilka minut spacerem od plaży, co jest dużym plusem

  Hotel Palma to hotel rodzinny. Kilka minut spacerem od plaży, co jest dużym plusem

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 2,5 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Super, codziennie zmieniane ręczniki. Klimatyzacja działała, lodówka w pokoju

  Wyżywienie
  Śniadania doskonałe, kolacje gorsze.

  Obsługa w hotelu
  Nie mam zastrzeżeń do usług hotelu, ale delegat był totalnie rozczarowujący. Cokolwiek potrzebujesz, możesz do niej napisać, ale ona nie wie, czy w ogóle ci odpowie. Nie można do niej nawet zadzwonić, nie odbiera telefonu. I jaki to był totalny bałagan. W dniu wyjazdu w ogóle nas nie poinformowała, kiedy wyjeżdżamy. Żadnej gazety na tablicy ogłoszeń, żadnego SMS-a. Sami musieliśmy wezwać dyspozytornię.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Jitka Vasková

  Ocena 1,5 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 21.7. - 30.7.2022 Oceniono: Sierpień 2022

  Palma Chorwacja, Riwiera Makarska

  Niewiele za te pieniądze. Zamiast 3-gwiazdkowego hotelu, wraz ze współlokatorami zdecydowaliśmy się na 2-gwiazdkowy.

  Niewiele za te pieniądze. Zamiast 3-gwiazdkowego hotelu, wraz ze współlokatorami zdecydowaliśmy się na 2-gwiazdkowy.

  Zakwaterowanie 0,5 / 5

  Wyżywienie 2,5 / 5

  Okolica 2,5 / 5

  Cena 1,5 / 5

  Zakwaterowanie
  Łazienka - niezbyt czysta, zepsuta i zablokowana umywalka. Włosy poprzednich gości na podłodze. Sypialnia - zepsuta lampa przy łóżku, wisząca tylko na drucie, a druga zaklejona taśmą. Telewizja tylko jeden program i bez dźwięku. A Wi-Fi nie działało w pokoju, tylko w hotelowej części wypoczynkowej na świeżym powietrzu.

  Wyżywienie
  Przeciętny

  Obsługa w hotelu
  + zmiana ręczników codziennie. + codzienne wynoszenie śmieci.

  Plaża
  Przeciętny. Toalety na plaży horror, horror. Brud, brak papieru toaletowego i woda nie spływały po rękach. I za opłatą 2 kun. Coś jak tam na Węgrzech, wspólna toaleta za 1 euro, bez toalety. papier. A w drodze powrotnej toalety w ogóle nie działały, więc wszyscy poszli w krzaki.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)

  Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

  Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

  Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00.

  +48 71 771 76 55

  Ładuję

  Ładowanie położenia hotelu i opisu...

  Pogoda

  Aktualna pogoda

  • Temperatura 27 °C temperatura w nocy 15 °C

  • Temperatura wody 22 °C

  Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 27 °C temperatura w nocy 15 °C

  • day_1 26 °C temperatura w nocy 15 °C

  • day_2 27 °C temperatura w nocy 14 °C

  • day_3 29 °C temperatura w nocy 15 °C

  Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

  • Najlepszy
  • Dobry
  • Niski sezon
  1. Styczeń
  2. Luty
  3. Marzec
  4. Kwiecień
  5. Maj
  6. Czerwiec
  7. Lipiec
  8. Sierpień
  9. Wrzesień
  10. Październik
  11. Listopad
  12. Grudzień