Pical Sunny
od 1 939 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 939 zł za osobę
od 2 444 zł za osobę
od 2 172 zł za osobę
od 2 302 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Doskonały (Na podstawie 1 opinii)
7. najwyższa ocena z 208 hoteli w Istria
Lenka K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2024
Wakacje były doskonałe, zarówno pod względem zakwaterowania, jedzenia, plaży, jak i okolic. Świetnie
Wakacje były doskonałe, zarówno pod względem zakwaterowania, jedzenia, plaży, jak i okolic. Świetnie
Do plaży musieliśmy zejść łagodnym zboczem ponad 500 metrów, ale spokojnymi uliczkami. Plaża z piaskiem była świetna, ale może warto byłoby pomyśleć o oczyszczeniu jej trochę z glonów wyrzuconych przez morze, bo widzieliśmy, że robią to na innych plażach podczas spacerów. Poza tym świetnie, woda była doskonale ciepła. Nawet z mniejszym dzieckiem można było przejść przynajmniej 100 metrów. W każdym razie byłoby to 8,5/10, ponieważ było mnóstwo bałaganu pozostawionego głównie przez innych urlopowiczów.
WyżywienieJako że nocleg mieliśmy bez wyżywienia, nie ma za bardzo co oceniać. Jednak wokół obiektu było wystarczająco dużo restauracji i straganów. Polecam restaurację Antonio-Toni. Bardzo miła obsługa, świetne jedzenie, nawet po każdym posiłku na konto firmy częstowali nas domowym kruskovacem, a na deser dla wszystkich naleśniki przy wyjściu. To była przyjemność, zwłaszcza dla małego ????
ZakwaterowanieZakwaterowanie miło nas zaskoczyło. Mieszkanie było wystarczająco duże i dobrze wyposażone, sprzątane. Gospodyni była bardzo miłą panią, wszystko nam pokazała, a podczas pobytu u nas zawsze zamieniła parę słów. Kwatera posiadała klimatyzację, co doceniam, ponieważ w zeszłym roku byliśmy w innej części Istrii bez klimatyzacji i absolutnie nie polecam. Do plaży daleko, ale kto by tak daleko przeszedł na zdrowych nogach, a dla nas było to wygodniejsze, bo było tam ciszej. Chcielibyśmy tu wrócić za rok.
UsługiDla wszystkich przygotowaliśmy ręczniki, pokój był posprzątany, kuchnia wyposażona. Być może to, co poprawiłbym w przyszłości, to większy zapas papieru toaletowego, ponieważ musieliśmy kupić więcej i przydałoby się trochę mydła do zlewu w łazience. W przeciwnym razie nie mam na co narzekać.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Lenka K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2024
Wakacje były doskonałe, zarówno pod względem zakwaterowania, jedzenia, plaży, jak i okolic. Świetnie
Wakacje były doskonałe, zarówno pod względem zakwaterowania, jedzenia, plaży, jak i okolic. Świetnie
Do plaży musieliśmy zejść łagodnym zboczem ponad 500 metrów, ale spokojnymi uliczkami. Plaża z piaskiem była świetna, ale może warto byłoby pomyśleć o oczyszczeniu jej trochę z glonów wyrzuconych przez morze, bo widzieliśmy, że robią to na innych plażach podczas spacerów. Poza tym świetnie, woda była doskonale ciepła. Nawet z mniejszym dzieckiem można było przejść przynajmniej 100 metrów. W każdym razie byłoby to 8,5/10, ponieważ było mnóstwo bałaganu pozostawionego głównie przez innych urlopowiczów.
WyżywienieJako że nocleg mieliśmy bez wyżywienia, nie ma za bardzo co oceniać. Jednak wokół obiektu było wystarczająco dużo restauracji i straganów. Polecam restaurację Antonio-Toni. Bardzo miła obsługa, świetne jedzenie, nawet po każdym posiłku na konto firmy częstowali nas domowym kruskovacem, a na deser dla wszystkich naleśniki przy wyjściu. To była przyjemność, zwłaszcza dla małego ????
ZakwaterowanieZakwaterowanie miło nas zaskoczyło. Mieszkanie było wystarczająco duże i dobrze wyposażone, sprzątane. Gospodyni była bardzo miłą panią, wszystko nam pokazała, a podczas pobytu u nas zawsze zamieniła parę słów. Kwatera posiadała klimatyzację, co doceniam, ponieważ w zeszłym roku byliśmy w innej części Istrii bez klimatyzacji i absolutnie nie polecam. Do plaży daleko, ale kto by tak daleko przeszedł na zdrowych nogach, a dla nas było to wygodniejsze, bo było tam ciszej. Chcielibyśmy tu wrócić za rok.
UsługiDla wszystkich przygotowaliśmy ręczniki, pokój był posprzątany, kuchnia wyposażona. Być może to, co poprawiłbym w przyszłości, to większy zapas papieru toaletowego, ponieważ musieliśmy kupić więcej i przydałoby się trochę mydła do zlewu w łazience. W przeciwnym razie nie mam na co narzekać.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)