Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Apartamenty Bonaca

Chorwacja, Dalmacja południowa, Klek

Plaża żwirowa 180 m Stopniowe wejście do morza Apartamenty dla 2-5 osób Spokojny ośrodek Krystalicznie czyste morze

Więcej o hotelu

od 282 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 32 872

Region

Chorwacja

Country

Dalmacja Południowa

Położenie

kompleks apartamentów w miejscowości Klek, położonych wśród śródziemnomorskiej roślinności, przy pięknej żwirowej zatoce, na południe od Gradac.

Wyposażenie i usługi

restauracja, restauracja plażowa, letni taras z grillem i barem - możliwość grillowania we własnym zakresie-BEZPŁATNIE, kantor, sejf, Wi-Fi BEZPŁATNE.

Zakwaterowanie

klimatyzowane apartamenty w parterowych domkach: Apt. 2+2(+1) - sypialnia 2-osobowa, pokój dzienny z rozkładaną sofą dla 2 osób, z możliwością dostawki. Apt. 4(+0)- dwie sypialnie 2-osobowe, mini kuchnia. W każdym apartamencie wyposażony aneks kuchenny, prysznic/wanna, WC, TV-SAT, balkon lub taras. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwość zakwaterowania w apartamencie 2+2(+1) w Villi Bonaca, w której znajdują się 2 apartamenty na parterze i 2 na piętrze. We wszystkich apartamentach możliwość dostępu do Wi-Fi BEZPŁATNIE.

Sport i rozrywka

betonowe korty tenisowe, tenis stołowy, minigolf, boisko do gier zespołowych BEZPŁATNE, plac zabaw przy letnim tarasie, sporty wodne zgodnie z lokalną ofertą.

Wyżywienie

własne, z możliwością dokupienia na miejscu śniadań, obiadów lub kolacji - śniadania w formie bufetu, obiady i kolacje wybór z 4 menu.
Śniadanie 5 EUR, obiad 11 EUR, kolacja 11 EUR. Dzieci do 10 lat mają 20% zniżki.

Plaża

żwirowa, około 300-350 m. 

Informacje dopełniające

w terminie od 26.6 do 11.9. klimatyzacja za opłatą około 4 EUR/dzień, parking w bezpośrednim sąsiedztwie apartamentów za opłatą około 3 EUR/dzień - płatne na miejscu. Na wyposażeniu apartamentów nie ma ręczników. Opłata klimatyczna około 1,5 EUR/osoba/dzień - płatna na miejscu. Sprzątnie końcowe za dodatkową opłatą około 10 EUR/apartament/pobyt - płatne na miejscu. Zakwaterowanie możliwe od godziny 16:00, wykwaterowanie do godziny 10:00. Rezydent nie dojeżdża do obiektu - kontakt telefoniczny. 

Zniżki dla dzieci

dziecko do 2 lat bez łóżka - BEZPŁATNIE. Dziecko do 12 lat na dostawce - BEZPŁATNIE. O ceny osób od 12 lat na dostawce pytajcie w BPTF.

Korzyści

przy zakupie pobytu na 7 nocy w terminie do 5.6 i od 11.9 oferujemy zniżkę 20%, w terminie od 5.6 do 26.6 i od 28.8 do 11.9 oferujemy zniżkę 15%. Zniżki te nie łączą się ze zniżką za wczesny zakup.

Cena zawiera

nocleg, zużycie wody i energii, korzystanie z wyposażenia kuchni, pościel 1x tydzień, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

Opcjonalne dodatki

możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Na zapytanie możliwy pobyt z psem za dodatkowa opłatą około 7 EUR/dzień - płatne na miejscu.
aktualizacja: 13.10.2020.

Indywidualne warunki rezygnacii

Klientom, którym zezwolono na zmianę pobytu na kolejny sezon, w przypadku odstąpienia od umowy zostaną naliczone koszty rezygnacji w wysokości co najmniej takiej, jak w przypadku odstąpienia od umowy na oryginalny termin pobytu, w dniu wpłynięcia wniosku o zmianę pobytu na kolejny sezon. W przypadku zaistnienia sytuacji, w której klienci dokonają zmiany rezerwacji pobytu w danym roku i zrezygnują z pobytu zarezerwowanego na kolejny rok, procedura będzie przebiegać jak wyżej. W przypadku wykorzystania vouchera na zaliczkę i późniejszego odstąpienia klienta od umowy, różnica jest zwracana na kolejny voucher TRAVEL FAMILY po potrąceniu opłat za anulowanie.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 180 m
 • Odległość od centrum miasta 100 m
 • Klimatyzacja tak
 • Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Lódowka tak
 • Surfing tak
 • Hotel przy ulicy tak
 • Spokojna okolica tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 15 °C temperatura w nocy 2 °C

 • Temperatura wody 14 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 11 °C temperatura w nocy 4 °C

 • Wt 13 °C temperatura w nocy 4 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień