Hotel Lebed

Opis hotelu

Opinia Doradcy Travelplanet.pl
Paulina

Miłe zaskoczenie

Podobnie jak wszystkie hotele z kompleksu Grand Hotel Varna Resort i Spa, Lebed zlokalizowany jest w pięknej, cichej, spokojnej okolicy na dużej przestrzeni. To utrzymany w czystości, prosty architektonicznie obiekt z atrakcjami dla mniejszych dzieci. Najbardziej kameralna część z całego kompleksu, dlatego będzie też idealny na wakacje we dwoje. Na uwagę zasługuje bliskości pięknej, prywatnej plaży.

Polecam dla: dla rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia, dla rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia, dla par, dla aktywnych, dla ceniących spokój i ciszę

Lokalizacja
4.0
Pokój
4.0
Basen
4.0

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY