Topola: Znaleźliśmy dla Ciebie 1 hotel

Informacje dotyczące weryfikacji opinii
Sortuj według

Topola Skies Golf & Spa Resort Ocena: 4/5 Bułgaria, Złote Piaski, Topola

Ocena 4,4 / 5

Topola Skies Golf & Spa Resort opinie

Świetny (oceniony przez 33 osób)

Zakwaterowanie 4,7 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 3,7 / 5

Cena 4,6 / 5

Ogromne (ok 70 m²) i zadbane apartamenty Rewelacyjne zaplecze sportowo-rekreacyjne Zachwycający, panoramiczny widok na morze Liczne udogodnienia dla rodzin z dziećmi

Nikola I.

Ocena 2,3 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 12.9. - 19.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Odwiedziliśmy hotel drugi i ostatni raz. Pierwszy raz 4 lata temu byliśmy podekscytowani, teraz średnia jest słabsza. Nie odwiedzę hotelu ponownie.

Odwiedziliśmy hotel drugi i ostatni raz. Pierwszy raz 4 lata temu byliśmy podekscytowani, teraz średnia jest słabsza. Nie odwiedzę hotelu ponownie.

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Wyżywienie 2,5 / 5

Okolica 2,0 / 5

Cena 2,5 / 5

Zakwaterowanie
Mieliśmy apartament rodzinny, który był naprawdę niczym wielkim. Meble już coś pamiętają. Pokój znajdował się w sąsiednim budynku, więc nie wiem, czy są tu inne pokoje rodzinne, innej opcji nie mieliśmy do wyboru. Dużym plusem jest klimatyzacja w pokojach.

Wyżywienie
Wszystko na tym samym stosie. Jedzenie jest albo niedoprawione, albo przesolone. Powtarzały się te same posiłki, ale najbardziej przeszkadzało mi to, że wszystko było tłuste. Polewali także oliwą sałatkę lodową w barze sałatkowym. Duży plus duża ilość różnego rodzaju sałatek i warzyw. bardzo mnie też niepokoiło to, że wszyscy za ladą gapią się na twoje ręce, jakby sprawdzali, ile bierzesz. Nikt tam się nawet nie uśmiecha, najwyraźniej nie lubią tej pracy. Kucharz za grillem też się tylko gapi i nie stara się sprawiać wrażenia sympatycznych, wszyscy są strasznie zirytowani. Muszę pochwalić barmana, zawsze uśmiechniętego i miłego.

Obsługa w hotelu
Nie otwarto żadnego kącika dla dzieci, żadnego krytego pokoju zabaw dla dzieci! Nawet siłownia nie była otwarta! Wybierając się na wakacje z dziećmi, oczekujesz, że będą cieszyć się niektórymi z atrakcji wymienionych w menu. To nie było. Wspaniale, że w hotelu znajdują się co najmniej 3 zewnętrzne place zabaw dla dzieci. Jeśli chodzi o sprzątanie pokoi. Kiedy przyszedłeś ze śniadania, nie rozpoznałeś, że pokój był posprzątany, ale czułeś, że w pokoju była pokojówka lub sprzątaczka, ponieważ miał bardzo specyficzny zapach. Nic miłego. Panią było czuć w całym mieszkaniu. + przynajmniej uzupełniła papier toaletowy. Recepcjonistka - panie - jedna wielka katastrofa. Nie jesteś nimi zainteresowany, rozmawiają z Tobą w taki sposób, że Twoja obecność faktycznie im przeszkadza, ja też uważam, że gdy na przyjęcie przychodzi gość, wypada najpierw przywitać się z klientem, albo przynajmniej ODPOWIEDZIEĆ.

Plaża
Plaża niewiele. Trudno dostępny, stromy. Plaża nie jest dla rodzin z dziećmi. Są ogromne fale i nie jest bezpiecznie.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Veronika H.

Ocena 4,4 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 8.9. - 15.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Świetne wakacje, nie ma na co narzekać.

Świetne wakacje, nie ma na co narzekać.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 2 319 za os.

Wszystkie opinie o hotelach