Ogólne wrażenie było dobre, cieszyliśmy się z wakacji.
PlażaŁatwy dostęp do plaży, czysta plaża, niestety fale były dość duże, więc nie mogliśmy za dużo pływać, kąpaliśmy się kilka razy, ale morze było nadal dość zimne, większość czasu spędziliśmy przy basenie, co jest świetne.
WyżywienieŚniadania jedliśmy, lokalne jedzenie z okolicy próbowaliśmy tylko na początku wakacji, a pod koniec kupowaliśmy głównie owoce, warzywa, pizzę, coś ze straganu i to w zupełności wystarczyło
ZakwaterowaniePokoje były bardzo ładne, sprzątane codziennie. Mieliśmy apartament na 4 piętrze z dużym tarasem, super.
UsługiŚwietna obsługa, łącznie z personelem, miła właścicielka, która rozumie po czesku, ogólnie rzecz biorąc, traktowano nas miło.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate