Bella Vista Beach Club Ocena: 4/5 Bułgaria, Sinemorec
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Pierwsze wrażenie: stęchły zapach na korytarzach, pokoje duże i całkiem w porządku, tylko szafy śmierdziały, podobnie jak nasze rzeczy. W pokojach było tylko jedno gniazdko, więc zabierzcie ze sobą listwę zasilającą. Serwis sprzątający nie chciał wymienić ręczników przez 4 dni, nie wolno im tego robić częściej :-) Jedzenie nie było imponujące, spodziewałbym się więcej ryb, a nie tylko smażonych ogonów pełnych ości, ale ponieważ Bułgarzy przyjechali z innej wycieczki, jedzenie zmieniło się na lepsze, oczywiście nieuprzejmi ludzie marnowali i marnowali jedzenie, nawet nie mieli czasu, żeby im je pokazać. Pod koniec jedliśmy już w restauracjach i na plaży przez ponad 3 dni. Ogólnie rzecz biorąc, nie wróciłbym do tego hotelu.
Pierwsze wrażenie: stęchły zapach na korytarzach, pokoje duże i całkiem w porządku, tylko szafy śmierdziały, podobnie jak nasze rzeczy. W pokojach było tylko jedno gniazdko, więc zabierzcie ze sobą listwę zasilającą. Serwis sprzątający nie chciał wymienić ręczników przez 4 dni, nie wolno im tego robić częściej :-) Jedzenie nie było imponujące, spodziewałbym się więcej ryb, a nie tylko smażonych ogonów pełnych ości, ale ponieważ Bułgarzy przyjechali z innej wycieczki, jedzenie zmieniło się na lepsze, oczywiście nieuprzejmi ludzie marnowali i marnowali jedzenie, nawet nie mieli czasu, żeby im je pokazać. Pod koniec jedliśmy już w restauracjach i na plaży przez ponad 3 dni. Ogólnie rzecz biorąc, nie wróciłbym do tego hotelu.
Jest pięknie, można znaleźć bar, w którym można napić się drinka i nie trzeba za niego płacić z własnej kieszeni.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
GRZEGORZ S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Fajny hotel dla rodzin z dziećmi. Animacje przy basenach a wieczorem w amfiteatrze. Pokoje sprzatane codziennie. Pokój ekonomiczny bardzo fajnie wyposażony wystarczający dla 4 osobowej rodziny. Infrastruktura fajna .
Fajny hotel dla rodzin z dziećmi. Animacje przy basenach a wieczorem w amfiteatrze. Pokoje sprzatane codziennie. Pokój ekonomiczny bardzo fajnie wyposażony wystarczający dla 4 osobowej rodziny. Infrastruktura fajna .
piaszczysta fajnie zagospodarowana , lezaki należa do prywatnej firmy lezak na cały dzien 17 euro
Wyżywienieobfite , nie wychodziło się głodnym. Kilka ciast do wyboru. lody na patyku. w barze na dziedzincu pizza hotdogi, sałatki owoce. niczego nie brakowalo. Dostęp do napojów też bez problemu
ZakwaterowaniePrzytulny pokój dobrze wyposazony. W pokoju wifi
od 1 788 zł za os.








