Irena R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo podobały nam się wakacje. Nie chcieliśmy mieszkać w dużym kompleksie, więc małe miasteczko Kranevo nam odpowiadało. Zorganizowaliśmy też wycieczki do Bałcziku, gdzie warto odwiedzić ogród botaniczny, oraz na Złote Piaski. Korzystaliśmy zarówno z autobusu, jak i taksówki. Jesteśmy raczej sportowcami, więc obawialiśmy się nudy, ale nic takiego nie doświadczyliśmy.
Bardzo podobały nam się wakacje. Nie chcieliśmy mieszkać w dużym kompleksie, więc małe miasteczko Kranevo nam odpowiadało. Zorganizowaliśmy też wycieczki do Bałcziku, gdzie warto odwiedzić ogród botaniczny, oraz na Złote Piaski. Korzystaliśmy zarówno z autobusu, jak i taksówki. Jesteśmy raczej sportowcami, więc obawialiśmy się nudy, ale nic takiego nie doświadczyliśmy.
Do plaży można dojść na piechotę, ale dla nas to nie było daleko, około 15 minut. Potem jednak warto. Po plaży przejdziesz 3 km aż do miasteczka Albena. Dodatkowo dla dzieci wszędzie jest piasek i mnóstwo muszli. Z drugiej strony, gdzie też trzeba się przejść po plaży, był świetny wejście do morza dla dzieci, chociaż było ono wszędzie. Poza tym morze było pięknie czyste, czego nie można powiedzieć o Złotych Piaskach, gdzie wybraliśmy się na wycieczkę.
WyżywienieŚniadanie super. Poza tym jedliśmy różnie, a kuchnia bułgarska jest warta wypróbowania.
ZakwaterowanieZakwaterowanie super, chociaż z balkonu zamiast na morze obserwowaliśmy życie nocne... też nie ma nic do zarzucenia. Sam hotel bardzo ładny. Za hotelem trzeba się już liczyć z południowym charakterem.
UsługiPersonel bardzo miły.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (5) (0)











