Hotel Royal Bay

Bułgaria, Elenite, Elenite

Tuż przy plaży BEZPŁATNY wstęp do sąsiedniego parku wodnego

Więcej o hotelu

od 448 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 63 597

Naszym zdaniem

Malowniczo usytuowany hotel między górami i morzem, pośród zieleni w zacisznej okolicy. Hotel wchodzi w skład wakacyjnej wioski Elenite Holiday Village. Doskonały wybór na wakacje rodzinne i aktywne.

Położenie

Przy piaszczystej plaży(parasole i leżaki bezpłatne), 40 km od lotniska w Burgas, 12 km od Słonecznego Brzegu. Parking płatny - 12 BGN/dzień.

Wyposażenie

Recepcja z bezpłatnym Wi-Fi, restauracja główna, restauracje a'la carte, bar przy basenie, bar przy plaży, bar w lobby z tarasem (widok na morze), punkt wymiany walut, całodobowy gabinet lekarski, bezpłatny sejf.

Pokoje

Pokoje dwuosobowe o powierzchni ok. 24 m2 (możliwa dostawka), Wszystkie są gustownie urządzone, mają klimatyzację, łazienkę z wanną lub prysznicem, suszarką do włosów i WC, TV sat, telefon, minibar, sejf.

Wyżywienie

All inclusive  - śniadania (07.30-10.00), obiady (12.30-14.30), kolacje (18.00-21.00) w formie bufetu w restauracji głównej, przekąski (10.00-17.00), napoje alkoholowe i bezalkoholowe lokalnej produkcji serwowane w wyznaczonych lokalach i godzinach, raz na pobyt kolacja w restauracji a'la carte (wymagana rezerwacja, limit miejsc).
ŚNIADANIE - 7,30 - 10,00 | LUNCH - 12.30 - 14.30 | KOLACJA - 18.30 - 21.00 | Bufet, sałatki, zupy, przystawki, dania główne, desery, owoce, napoje bezalkoholowe, piwo, wino, kawa / herbata na śniadanie.
BARY:GYROS CENTRAL ALLEY - GODZINY PRACY 10.00 - 17.00 | 10,07 - 20,09 |
HOT-DOG, SPRING ROLLS, ALLEY CENTRALNE - GODZINY PRACY 10.00 - 17.00 | 01.06 - 20.09 |
POOL BAR ROYAL BAY - GODZINY PRACY 10.30 - 17.00 | 29,06 - 20,09 |Lody, piwo i napoje bezalkoholowe, soki, kawa, cappuccino, gorąca czekolada
LOBBY BAR - GODZINY PRACY 10.00 - 24.00
RESTAURACJE A-LA CARTE:
4-składowe menu A-la carte (sałatka, przystawka, danie główne i deser) oraz  napoje alkoholowe i bezalkoholowe.
Restauracje a la carte wymagają wcześniejszej rezerwacji (w opcji all inclusive przysługuje 1 kolacja na pobyt od 4 do 7 dni)
RESTAURACJA ŚRÓDZIEMNOMORSKA - GODZINY PRACY 18.00 - 22.30 | 01.07 - 01.09 | Kuchnia europejska i śródziemnomorska
WŁOSKA RESTAURACJA PIZZA I PASTALA PIZZERIA IL CERVO - GODZINY PRACY 18.00 - 22.30 | 03.06 - 15.09 | Kuchnia włoska
Miejsca w restauracji a la carte są ograniczone i zależą od dostępności.Rezerwacje a la carte są dostępne tylko z paszportem hotelu. Jeśli zapomnisz lub zgubisz paszport hotelu, nie będziesz mógł odwiedzić restauracji A-la Carte.
 Hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian.
 

Sport i rozrywka

Basen zewnętrzny (serwis plażowy gratis, ręczniki za depozytem), centrum fitness, tenis stołowy, tenis ziemny (płatne wypożyczenie rakiet, piłeczek i oświetlenie), aerobik, siatkówka plażowa, gimnastyka w wodzie, animacje,, aquapark Atlantida. Odpłatnie: bilard, sauna, łaźnia, jacuzzi, zabiegi kosmetyczne, masaże, squash, kręgle, sporty wodne.
Niektóre z wymienionych atrakcji infrastruktury znajdują się na terenie całego kompleksu Elenite.
BASEN I PLAŻA - GODZINY PRACY 09.00 - 18.00 - Parasole i leżaki mogą być używane przy basenie przed hotelem, w zależności od dostępności. Parasole i leżaki bezpłatnie na plaży tylko przed hotelem Royal Bay, w zależności od dostępności.
Wszystkie parasole i leżaki są rozmieszczone zgodnie z wymogami Ministerstwa Turystyki.
Ręczniki umieszczone wcześniej na leżakach będą usuwane przez personel.
AQUAPARK ATLANTIDA - GODZINY PRACY 10.00 - 17.00 | 15.07 - 15.09 Leżaki i parasol w Aqua Park mogą być używane bezpłatnie, w zależności od dostępności.
KLUB DZIECIĘCY - GODZINY PRACY 10.00 - 12.00 i 15.00 - 17.00 6 dni w tygodniu| 10.07 - 15.09 (dzieci w wieku od 4 do 12 lat). Kids club będzie działać ze zmniejszoną ilością uczestników jak zazwyczaj z zachowanym dystansem pomiędzy uczestnikami.
CENTRUM FITNESS & TENIS STOŁOWY - GODZINY PRACY 09.00 - 19.00 | 15.06 - 15.09 |
TENIS ZIEMNY - GODZINY PRACY 09.00 - 21.00 | 01.06 - 15.09 | Bezpłatne korzystanie z kortu.
CENTRUM SPA Dostęp za dodatkową opłatą do krytego basenu, sauny, łaźni parowej, itp.
PARKING - Cena - 12,00 BGN za dzień, za samochód. Miejsca parkingowe zależą od dostępności irezerwacja nie jest możliwa.
Hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian. 

Dla dzieci

Brodzik, mini klub, sala zabaw.

Cena zawiera

Dojazd własny: zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT, polskojęzyczny rezydent (pod telefonem).
 
Oferta z przelotem: Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (shuttle bus), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT, polskojęzyczny rezydent (pod telefonem).

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Informacje o lotach liniami LOT Polish Airlines / Ryanair / Wizzair

Lecąc z LOT każdy pasażer może wziąć ze sobą:
do kabiny można wnieść jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 8 kg (wymiary 55x40x23cm).
W przypadku chęci zabrania dodatkowego bagażu za dodatkową opłatą dostępne są opcje:
- bagaż rejestrowany 23kg; cena 250PLN/sztuka
Dodanie ww usługi już po założeniu rezerwacji będzie wiązało się z wyższymi ich cenami.
Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą, dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie.
Ryanair:
Do kabiny można wnieść jeden bagaż podręczny (max 40cm x 20cm x 25cm), który musi zostać umieszczony pod poprzedzającym hotelem. W przypadku chęci zabrania dodatkowego bagażu za dodatkową opłatą dostępne są opcje:
- pierwszeństwo wejścia na pokład - Pasażerowie, którzy zakupią usługę mogą zabrać 1 dodatkową 10 kg torbę, która musi zmieścić się w koszu do mierzenia bagażu (nie przekraczająca 10 kg i o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm); cena 120 PLN/os.
- bagaż rejestrowany 20kg (119x119x81): cena 260 PLN/sztuka
- bagaż rejestrowany 10 kg (55x40x20): cena 160 PLN/sztuka
Dodanie ww usług już po założeniu rezerwacji będzie wiązało się z wyższymi ich cenami.
Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą, dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie.
Lecąc z WIZZ, każdy pasażer może wziąć ze sobą:
jedna sztuka bagażu podręcznego, nie większa niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (domyślnie w cenie).    Bagaż główny za dopłatą:- 20 kg w cenie 410 PLN/sztuka
- 32 kg w cenie 600 PLN/sztuka
WIZZ Priority
Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne. Koszt usługi Wizz Priority to 130 PLN/os. za lot w dwie strony.
Wybór miejsca (za opłatą)
Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.

Aktualizacje COVID-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

Warunki wjazdu do kraju

WJAZD DO BUŁGARII:
W dniu 26 stycznia 2021 r. minister zdrowia Republiki Bułgarii wydał zarządzenie nr RD-01-50 dot. zakazu wjazdu do Bułgarii obcokrajowców w okresie od 29 stycznia do 30 kwietnia 2021 r. .
Zakaz wjazdu do Bułgarii obcokrajowców nie obejmuje obywateli polskich oraz wszystkich obywateli państw członkowskich Unii Europejskiej i Schengen.
Podczas przekraczania granicy państwowej Republiki Bułgarii wszystkie przybywające osoby mają obowiązek okazania nie starszego niż 72 godziny negatywnego wyniku testu PCR na SARS-CoV-2, licząc od daty wykonania badania figurującej w dokumencie. 
Dokument musi zawierać:
* imię i nazwiska osoby zgodnie z dokumentem tożsamość którym się legitymuje;
* dane kontaktowe laboratorium, które przeprowadziło badanie;
* datę dokonania testu;
* metodę wykonania (PCR);
* negatywny wynik  testu napisany alfabetem łacińskim (np. Negative) dozwalającym interpretację wyników.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od centrum miasta 750 m
 • Odległość od lotniska 40 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Surfing tak
 • Spokojna okolica tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 3,7/5
Travelplanet

Całkiem dobre (317 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 3,5/5

Wyżywienie 3,8/5

Okolica 3,9/5

Cena 3,6/5

5. najwyższa ocena z 18 hoteli w Elenite

Magda Sierpień 2017

Data pobytu: 1.7. - 8.7.2017

Ocena 5,0/5
Wraz z mężem i synem 12 letnim wypoczywaliśmy w Hotelu Royal Bay przez 11 dni w formie all inclusive. Były to wspaniałe wczasy. Mieszkaliśmy w dużym pokoju...
Całkowita ocena

Wraz z mężem i synem 12 letnim wypoczywaliśmy w Hotelu Royal Bay przez 11 dni w formie all inclusive. Były to wspaniałe wczasy. Mieszkaliśmy w dużym pokoju rodzinnym A2C z widokiem na morze na pierwszym piętrze. Mieszkanie było codziennie sprzątane, wymiana ręczników, pościele składane, fajnie. Jedzenie celujące, śniadania, obiady, kolacje urozmaicone, bardzo dużo dań do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie. Przy hotelu znajduje się czysty, duży basen. Basen dla malutkich dzieci tzw brodzik oddzielony płotkiem co jest super sprawą, gdyż rodzice spokojnie na leżakach mogą obserwować swoje maluchy, które są jak najbardziej bezpieczne. Dodatkowo przy brodziku plac zabaw dla najmłodszych. Ponadto przy basenie pokój zabaw dla małych dzieci , którymi opiekują się animatorzy w określonych godzinach. Animatorzy pierwsza klasa, dwoją się i troją aby wspaniale zabawić wczasowiczów. Streching , zumba , aerobik w basenie - super. Ponadto świetna zabawa dla wszystkich w basenie - water polo, zabawy przy plaży z piłeczkami, przy basenie rzuty lotkami. Dwóch chłopaków w barze przy basenie , tworzą super atmosferę, są bardzo mili, skromni i zawsze uśmiechnięci. Nie żałują napoi dla dzieci, małych naleśniczków czy alkoholu dla dorosłych. Należą się im ogromne oklaski. Po całym resorcie jeździ mała ciuchcia, gdzie dzieci i dorośli uwielbiają nią jeździć. Świetny animator, który jeździ ciuchcią bardzo wesoły, rozbawia wszystkich śpiewając piosenki. Codziennie wieczorami ciekawe show dla wszystkich nieopodal od hotelu, które prowadzą dobrze przygotowani animatorzy. Aquapark 750 metrów od hotelu w cenie, bardzo fajny z wieloma zjeżdżalniami. Hotel jest ostatnim w całym resorcie, wg mnie przeznaczony dla rodzin z dziećmi mniejszymi jak i większymi. Za hotelem plaże dzikie, fajne widoczki , warto przejść się troszkę dalej. Plaża przy hotelu fajna, woda w morzu ciepła. Hotel pięknie położony, dużo zieleni , wąskie promenady z dojściem do innych hoteli. Miejsce super. Szczerze polecam wszystkim.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Magda Sierpień 2017

Data pobytu: 1.7. - 8.7.2017

Ocena 5,0/5
Wraz z mężem i synem 12 letnim wypoczywaliśmy w Hotelu Royal Bay przez 11 dni w formie all inclusive. Były to wspaniałe wczasy. Mieszkaliśmy w dużym pokoju...
Całkowita ocena

Wraz z mężem i synem 12 letnim wypoczywaliśmy w Hotelu Royal Bay przez 11 dni w formie all inclusive. Były to wspaniałe wczasy. Mieszkaliśmy w dużym pokoju rodzinnym A2C z widokiem na morze na pierwszym piętrze. Mieszkanie było codziennie sprzątane, wymiana ręczników, pościele składane, fajnie. Jedzenie celujące, śniadania, obiady, kolacje urozmaicone, bardzo dużo dań do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie. Przy hotelu znajduje się czysty, duży basen. Basen dla malutkich dzieci tzw brodzik oddzielony płotkiem co jest super sprawą, gdyż rodzice spokojnie na leżakach mogą obserwować swoje maluchy, które są jak najbardziej bezpieczne. Dodatkowo przy brodziku plac zabaw dla najmłodszych. Ponadto przy basenie pokój zabaw dla małych dzieci , którymi opiekują się animatorzy w określonych godzinach. Animatorzy pierwsza klasa, dwoją się i troją aby wspaniale zabawić wczasowiczów. Streching , zumba , aerobik w basenie - super. Ponadto świetna zabawa dla wszystkich w basenie - water polo, zabawy przy plaży z piłeczkami, przy basenie rzuty lotkami. Dwóch chłopaków w barze przy basenie , tworzą super atmosferę, są bardzo mili, skromni i zawsze uśmiechnięci. Nie żałują napoi dla dzieci, małych naleśniczków czy alkoholu dla dorosłych. Należą się im ogromne oklaski. Po całym resorcie jeździ mała ciuchcia, gdzie dzieci i dorośli uwielbiają nią jeździć. Świetny animator, który jeździ ciuchcią bardzo wesoły, rozbawia wszystkich śpiewając piosenki. Codziennie wieczorami ciekawe show dla wszystkich nieopodal od hotelu, które prowadzą dobrze przygotowani animatorzy. Aquapark 750 metrów od hotelu w cenie, bardzo fajny z wieloma zjeżdżalniami. Hotel jest ostatnim w całym resorcie, wg mnie przeznaczony dla rodzin z dziećmi mniejszymi jak i większymi. Za hotelem plaże dzikie, fajne widoczki , warto przejść się troszkę dalej. Plaża przy hotelu fajna, woda w morzu ciepła. Hotel pięknie położony, dużo zieleni , wąskie promenady z dojściem do innych hoteli. Miejsce super. Szczerze polecam wszystkim. Pozdrawiam. Magda

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Anna Wrzesień 2018

Data pobytu: 3.9. - 10.9.2016

Ocena 4,4/5
Super hotel z przepięknym widokiem na morze,jedzenie bardzo dobre,mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych,polecam serdecznie!
Całkowita ocena

Super hotel z przepięknym widokiem na morze,jedzenie bardzo dobre,mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych,polecam serdecznie!

Zakwaterowanie 4,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Krzysztof Wrzesień 2018

Data pobytu: 1.9. - 8.9.2018

Ocena 4,3/5
Hotel wart polecenia dla osób pragnących spokoju. Fantastyczna lokalizacja i choć nie za duża ale za to czysta plaża. Miejsce dobre dla rodzin z dziećmi gdyż można bezpiecznie kąpać się w morzu ,nawet do 40 metrów od brzegu jest płytko a poza tym jest liczna ekipa ratowników. W wersji All Inclusive możliwość nieograniczonego korzystania z atrakcyjnego parku wodnego zlokalizowanego na terenie resortu....
Całkowita ocena

Hotel wart polecenia dla osób pragnących spokoju. Fantastyczna lokalizacja i choć nie za duża ale za to czysta plaża. Miejsce dobre dla rodzin z dziećmi gdyż można bezpiecznie kąpać się w morzu ,nawet do 40 metrów od brzegu jest płytko a poza tym jest liczna ekipa ratowników. W wersji All Inclusive możliwość nieograniczonego korzystania z atrakcyjnego parku wodnego zlokalizowanego na terenie resortu. Hotel w standarcie "późny Gierek" ale zadbany. Ręczniki mieliśmy codziennie wymieniane. Posiłki obfite i urozmaicone choć mogłoby być więcej kuchni regionalnej. Nieograniczona ilość owoców, ciast, lodów i wszelkich napoi i trunków. Byliśmy ostatnim turnusem w tym hotelu. Jedynym niesmakiem jaki pozostał po tych wakacjach to fakt, że na dwa dni przed naszym wyjazdem obsługa hotelowa zaczęła szykować się do końca sezonu. Zaczęto zwozić plażowe leżaki i inne wyposażenie obiektu.

Zakwaterowanie 4,2/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Edyta Knosala Wrzesień 2018

Data pobytu: 4.8. - 11.8.2018

Ocena 2,1/5
Byliśmy tydzień w tym hotelu i poza widokami basenami ogrodami i aqua parkiem nie mogę nic pochwalić. Jedzenie masakra codziennie to samo, nieprzyprawione i zimne. Wszędzie osy, co posiłek płacz dzieci przez pożądlone osy. Mię można było spokojnie zjeść bo wlatywaly do buzi a w hotelu ani jednej pułapki na nie. Pokoje brudne balkon który mieliśmy pełen odchodów mew na wyższych piętrach gniazda jaskółek....
Całkowita ocena

Byliśmy tydzień w tym hotelu i poza widokami basenami ogrodami i aqua parkiem nie mogę nic pochwalić. Jedzenie masakra codziennie to samo, nieprzyprawione i zimne. Wszędzie osy, co posiłek płacz dzieci przez pożądlone osy. Mię można było spokojnie zjeść bo wlatywaly do buzi a w hotelu ani jednej pułapki na nie. Pokoje brudne balkon który mieliśmy pełen odchodów mew na wyższych piętrach gniazda jaskółek. Obsługa fatalna jakby wszyscy pracowali za karę. Pan przy barze ani razu się nie uśmiechnął, strach do niego podejść wszystko podawane w plastiku bez lodu bo oczywiście to za dużo roboty. Hotel jeszcze raz masakra animacji przez tydzień były 2 o 11:00 joga czego nie mogę powiedzieć o rezydenci Pan Robert bardzo się stara zadowolić gości przyjmuje krytykę z spokojem zrozumieniem i jak najszybciej stara się rozwiązać problem. Nawet w dzień wolny przyjechał z nami porozmawiać. Rezydent rewelacja

Zakwaterowanie 1,5/5

Wyżywienie 1,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Aw Sierpień 2018

Data pobytu: 7.7. - 14.7.2018

Ocena 2,8/5
Organizacja wycieczki na której byliśmy fatalna! Nie polecam hotelu, ani organizatora wyjazdu! Po pierwsze byliśmy przez 1/2 długości pobytu zakwaterowani w nie tym hotelu za który zapłaciliśmy. Pomijam fakt wilgoci w pokoju, ale rurka ze ściekami prowadząca na skały za hotelem, to już skandal. Smród był niemiłosierny! Po przeprowadzce do właściwego hotelu - Royal Bay - w nocy do naszego pokoju...
Całkowita ocena

Organizacja wycieczki na której byliśmy fatalna! Nie polecam hotelu, ani organizatora wyjazdu!

Po pierwsze byliśmy przez 1/2 długości pobytu zakwaterowani w nie tym hotelu za który zapłaciliśmy.

Pomijam fakt wilgoci w pokoju, ale rurka ze ściekami prowadząca na skały za hotelem, to już skandal. Smród był niemiłosierny!

Po przeprowadzce do właściwego hotelu - Royal Bay - w nocy do naszego pokoju weszli kolejni wczasowicze, którzy przyjechali na siedmiodniowy pobyt!

Dodam, że przeprowadzka trwała cały dzień, gdyż godzina przeprowadzki była przesuwana trzykrotnie!

Generalnie wakacje kiepskie, choć jedynym plusem w miarę dobre jedzenie ;)

Zakwaterowanie 2,0/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ewa Wrzesień 2017

Data pobytu: 2.9. - 9.9.2017

Ocena 4,3/5
Hotel ostatni w rzędzie hoteli kompleksu Royal Victoria Group - to zaleta ponieważ za hotelem można znaleźć spokojne niezaludnione dzikie plaże. Było cudownie!
Całkowita ocena

Hotel ostatni w rzędzie hoteli kompleksu Royal Victoria Group - to zaleta ponieważ za hotelem można znaleźć spokojne niezaludnione dzikie plaże. Było cudownie!

Zakwaterowanie 4,2/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 17 °C temperatura w nocy 7 °C

 • Temperatura wody 9 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 10 °C temperatura w nocy 5 °C

 • Pon 7 °C temperatura w nocy 4 °C

 • Wt 8 °C temperatura w nocy 3 °C

 • Śr 13 °C temperatura w nocy 3 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień