Sandy Bay (Ex. Mpm Zornitza Sands & Spa) Ocena: 4/5
od 1 376 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 376 zł za osobę
od 1 158 zł za osobę
od 1 449 zł za osobę
od 969 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Poniżej średniej (Na podstawie 555 opinii)
4. najwyższa ocena z 10 hoteli w Elenite
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękne, spokojne otoczenie w zieleni, tuż przy pięknej plaży. Morze było czyste, piękne, rano spokojniejsze, idealne do dłuższego pływania, po południu z falami, co też było bardzo fajne.
Piękne, spokojne otoczenie w zieleni, tuż przy pięknej plaży. Morze było czyste, piękne, rano spokojniejsze, idealne do dłuższego pływania, po południu z falami, co też było bardzo fajne.
Plaża była ładna, chętnie przyjęliśmy leżaki i parasole, morze było czyste, ciepłe, rano spokojne, odpowiednie do dłuższego pływania i nurkowania, po południu odpowiednie do zabawy na falach, które pojawiały się każdego popołudnia.
WyżywienieJedzenie było różnorodne, każdego dnia było coś nowego i innego.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było ładne z widokiem na morze. Była tam klimatyzacja, lodówka, suszarka do włosów.
UsługiUsługi były świetne. Dzieci doceniły chyba aquapark, kręgle, programy animacyjne, lody oraz przekąski oprócz głównych posiłków.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)
Martina Žabková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje były absolutnie super. W zeszłym roku byliśmy na Sunny Beach w hotelu Kotva, który również bardzo nam się podobał, ale tutaj było jeszcze o klasę lepiej. Na początku mieliśmy poważny problem z zakwaterowaniem (patrz akapit o zakwaterowaniu), ale potem dzięki świetnej delegatce wszystko zostało rozwiązane ku naszej całkowitej satysfakcji i mogliśmy już bez dalszych problemów cieszyć się wakacjami. Jest to duży ogrodzony kompleks, w skład którego wchodzą około 4 hotele, bungalowy, wille, lunapark, minigolf, hala animacyjna, 3 baseny, amfiteatr i piękny aquapark. Do kompleksu mogą wejść tylko osoby mające opaski. Przy bramie zawsze ktoś to pilnuje. W ramach kompleksu można korzystać z dowolnego baru, basenu i innych usług. Ograniczone jest tylko wyżywienie, gdzie każdy ma swoją stołówkę w zależności od rodzaju zakwaterowania.
Wakacje były absolutnie super. W zeszłym roku byliśmy na Sunny Beach w hotelu Kotva, który również bardzo nam się podobał, ale tutaj było jeszcze o klasę lepiej. Na początku mieliśmy poważny problem z zakwaterowaniem (patrz akapit o zakwaterowaniu), ale potem dzięki świetnej delegatce wszystko zostało rozwiązane ku naszej całkowitej satysfakcji i mogliśmy już bez dalszych problemów cieszyć się wakacjami. Jest to duży ogrodzony kompleks, w skład którego wchodzą około 4 hotele, bungalowy, wille, lunapark, minigolf, hala animacyjna, 3 baseny, amfiteatr i piękny aquapark. Do kompleksu mogą wejść tylko osoby mające opaski. Przy bramie zawsze ktoś to pilnuje. W ramach kompleksu można korzystać z dowolnego baru, basenu i innych usług. Ograniczone jest tylko wyżywienie, gdzie każdy ma swoją stołówkę w zależności od rodzaju zakwaterowania.
Plaża jest piaszczysta z wystarczającą ilością miejsca. Nie była przeludniona, jak widzieliśmy na przykład w Sunny Beach, ponieważ dostęp mają tylko goście z kompleksu. Przy molo wejście do morza jest tylko piaszczyste, im dalej od mola, tym pojawia się więcej kamyków. Butów do wody nie potrzebowaliśmy. Za klubem jachtowym dostęp do wody jest kamienisty na odcinku około 5 m, ale po jego pokonaniu znowu jest piasek w morzu. A przy hotelach z tylnej części kompleksu znowu jest piasek, ale tam plaża jest bardzo wąska. Ale za to wolne leżaki :) Morze było czyste, ciepłe w sam raz. Wejście do morza jest łagodne, odpowiednie także dla małych dzieci. Pierwszy tydzień bez fal, potem fale się podniosły i zaczął wiać wietrzyk. Żadnych meduz ani podobnych stworzeń, czasem trawa morska, ale bardzo mało, więc nie przeszkadzała. Ku zdziwieniu na plaży były prysznice, co w Bułgarii nie jest częste. Tylko do toalet trzeba było iść do hotelu lub do kompleksu, gdzie była stołówka.
WyżywienieJedzenie było doskonałe. Przytyłam tam 3 kg :) Rano - jajka na miękko i na twardo, sadzone, szynki, wędliny, pasztety, sery - twarde, miękkie, typu bałkańskiego, wędzone, dżemy, konfitury, kompoty, kremy czekoladowe, płatki, kulki zbożowe, ciastka, herbatniki, owoce, rogaliki, podpieczone bułeczki, chleb tostowy itp. Obiady i kolacje - różne rodzaje mięs - kurczak, królik, indyk, wieprzowina, wołowina przyrządzane na różne sposoby, ryby, duża ilość sałatek warzywnych, dodatki - frytki, ryż, kaszki, makarony, niektóre dni pizza, hamburgery, pieczone kiełbaski - przygotowywane przy grillu, na które czasem ustawiały się dość długie kolejki, ponadto było mnóstwo słodyczy, wyśmienite lody. Do picia lokalne piwo, wino, dużo słodkich lemoniad o różnych smakach, które nalewa się samemu z automatu, polecam rozcieńczać wodą :) Zanim pojechałam na wakacje, czytałam dużo krytyki dotyczącej jedzenia - dużo ludzi, brak miejsc, „ruscy”, którzy zabrali całe owoce i zachowywali się głośno. Muszę powiedzieć, że tego nie doświadczyliśmy, choć jechaliśmy w sezonie. Zawsze znajdowaliśmy miejsce, jedzenie było stale uzupełniane, choć czasem trzeba było poczekać lub jeśli dzienna porcja została już wybrana, to mieliśmy pecha, jedyne, z czym muszę się zgodzić, to to, że ludzie niepotrzebnie marnowali jedzenie, ale nie sądzę, żeby to była cecha wyłącznie rosyjskich obywateli, robili to prawie wszyscy. Na stole można było zobaczyć resztki nietkniętego jedzenia - rogaliki, arbuzy itp. Tym bardziej to denerwowało, gdy dla ciebie już nic nie zostało. Ale tak się dzieje prawie wszędzie. My chodziliśmy na jedzenie dość późno, więc czasem się z tym spotykaliśmy. Oczywiście najlepiej przyjść zaraz po otwarciu, wtedy wszystkiego jest pod dostatkiem :) Poza śniadaniem, obiadem i kolacją w ramach all inclusive można było dostać przy stoiskach wzdłuż plaży napoje, parówki w bułce, przy basenie dla bungalowów nadziewane ziemniaki, lody, słodycze, popcorn. W aquaparku i przy hotelu Royal Park dodatkowo fornety - ciasto francuskie nadziewane dżemem, czekoladą lub na słono. Wszystko bardzo smaczne. Ponadto jedzenie można było wynosić z jadalni, co przydawało się np. przy owocach.
ZakwaterowanieByliśmy zakwaterowani w Royal Vilce ****. Wille są trzy piętrowe i wchodzi się do nich tak, że schodzi się z najwyższego piętra na najniższe. Z najniższych pięter nie ma widoku na morze. Po przyjeździe otrzymaliśmy pokój w willi 1A - czyli na najniższym piętrze. Do willi zawiózł nas z recepcji samochód elektryczny, a młody człowiek pomógł nam z bagażami. Już podczas schodzenia do naszego pokoju czuliśmy stęchliznę. Ponieważ jednak przestrzeń oświetlał nam młodzieniec tylko telefonem, nie widzieliśmy wszędzie obecnej pleśni. Następnego ranka byliśmy przerażeni pokojem. Gdy nastał świt, widzieliśmy wszędzie ślady pleśni. Natychmiast skontaktowaliśmy się z delegatką, która załatwiła nam przeprowadzkę. Następnie otrzymaliśmy pokój w 2C, który był absolutnie luksusowy. Trzecie piętro, przepiękny widok na morze, ogromny pokój (40 m²) wyposażony w aneks kuchenny, stół kuchenny, telewizor LCD, stolik przed telewizorem, fotelik, rozkładaną sofę, łóżko małżeńskie, szafę, klimatyzację, łazienkę z wanną oraz ogromny taras na długości całego pokoju wyposażony w suszarkę na pranie, plastikowe krzesła i stolik. Dlatego polecam biurom podróży, które oferują te wille, aby pilnowały, gdzie zakwaterowują swoich klientów, ponieważ pokój 1A jest naprawdę zły. I to szkoda, bo ten pokój byłby ładny, gdyby nie był zniszczony przez pleśń. Wystarczyłoby zapewnić jego wentylację. Jest ona zapewniona tylko przez otwarcie drzwi balkonowych, jednak balkon jest łatwo dostępny, więc jeśli opuszczasz pokój, nie odważysz się zostawić drzwi balkonowych otwartych.
UsługiRównież usługi hotelowe bez zastrzeżeń. Sprzątano co drugi dzień - pościelono łóżka, uzupełniono przybory toaletowe, co zaskakujące także mydła, szampony, żele pod prysznic i odżywki do włosów, wymieniono ręczniki i osuszki.
W całym obszarze czysto. Co chwilę sprzątaczki zamiatają lub polewają chodniki wodą, wycierają wspólne pomieszczenia i toalety.
Przy basenach dostępne są leżaki. Nigdy nie mieliśmy problemu ze znalezieniem leżaka w ciągu dnia, niezależnie od godziny przyjścia. Na plaży nigdy nam się to nie udało, nawet gdy mój partner próbował o ósmej rano. Ale nie działo się tak, że ktoś zostawił ręczniki i nie było go tam, po prostu ludzie już o ósmej byli na plaży.
W kompleksie odbywa się wiele programów animacyjnych, których lista jest dostępna przy hali animacyjnej, gdzie odbywają się wieczorne dyskoteki dla dzieci oraz program dla dorosłych, który był bardzo ładny - od występów iluzjonistycznych, przez tańce do piosenek z "Grease", wieczór arabski, wieczór kowbojski itp. W ramach programów animacyjnych odbywają się także różne ćwiczenia przy hotelowych basenach o różnych porach dnia.
Dzieci najbardziej docenią aquapark, gdzie jednak bawią się także dorośli :) Dostępne są tam leżaki z parasolami. Trudno tam jednak znaleźć miejsce. Trzeba przyjść zaraz na otwarcie o dziewiątej lub w porze obiadowej, gdy aquapark się wyludnia. To jest też dobre ze względu na krótsze kolejki do niektórych zjeżdżalni. Z naszego doświadczenia lepiej chodzić do aquaparku przed południem.
W hotelu jest także minigolf, szachy, lunapark - jest darmowy, ale działał tylko karuzelowy łańcuchowiec, przy basenie w Royal Parku można było też zorbować.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (54) (5)
Filtruj opinie
Dana U.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2024
Edytowana zgodnie z Regulaminem
Ogólne wrażenie było wielkim rozczarowaniem. Elenite Villas należy obecnie do hotelu Royal Park. Informacje podane tutaj są błędne. Przedstawiciel biura podróży przywitał nas jedynie na lotnisku i poza tym nie widzieliśmy go przez cały nasz pobyt. Wszystkie problemy rozwiązałem z nim przez telefon.
Ogólne wrażenie było wielkim rozczarowaniem. Elenite Villas należy obecnie do hotelu Royal Park. Informacje podane tutaj są błędne. Przedstawiciel biura podróży przywitał nas jedynie na lotnisku i poza tym nie widzieliśmy go przez cały nasz pobyt. Wszystkie problemy rozwiązałem z nim przez telefon.
Piaszczysta plaża była czysta, dostęp do morza bardzo stopniowy. Morze jest piękne, czyste.
WyżywienieJedzenie było całkiem smaczne. Problem polegał jednak na tym, że obsługa nie była w stanie dostarczyć na czas talerzy, sztućców i niektórych rodzajów jedzenia (frytki, owoce) w wystarczającej ilości, przez co tworzyły się długie kolejki i trzeba było długo czekać. Rano nie było wystarczającej ilości filiżanek do herbaty i kawy. Pili z plastikowych kubków. Czasami na śniadaniu brakowało ciastek.
ZakwaterowaniePokoje mieściły się w małych drewnianych bungalowach, które były już dość stare i zdewastowane. W niektórych klimatyzacja nie działała. U nas tak, ale w ogóle nie dało się tego opanować. Dodatkowym łóżkiem, na którym spałem, było składane drewniane krzesło z cienką poduszką, więc drewniana podstawa wywierała duży nacisk na moje plecy. Powiedziano mi, że tak po prostu jest lub że muszę przynieść materac z innego pokoju. Kiedy więc go przyniosłem i położyłem na krześle, odkryłem, że był znacznie większy od krzesła.
UsługiObsługa recepcji i personel bardzo niechętny. Mimo, że sprzątaczka myła prawie codziennie, to w ciągu całego pobytu ani razu nie zmieniono naszych ręczników, nawet jeśli została o to poproszona. W hotelowym menu reklamowano parasole i leżaki. Jednak rzeczywistość była inna. Parasole i leżaki znajdowały się bezpośrednio przed hotelem, ale przed naszymi apartamentami były w sumie 3 parasole i około 20 leżaków. A jeśli nie wstałeś o 6 rano i nie poszedłeś zająć leżaków, to nie miałeś szczęścia. Nawet to jednak stanowiło gwarancję, że leżaki zostaną dla niego. Ale tu chodzi o ludzi.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Pavel Hladík
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel miał złą organizację, nikt nikomu nic nie mówił, pozwalano nawet wnosić jedzenie do pokoi, co było problemem dla gości z Ukrainy, Rosji, Rumunii
Hotel miał złą organizację, nikt nikomu nic nie mówił, pozwalano nawet wnosić jedzenie do pokoi, co było problemem dla gości z Ukrainy, Rosji, Rumunii
Plaża jest piękna, ale mogłaby być lepiej utrzymana, morze jest wspaniałe
ZakwaterowanieKlimatyzacja w pokoju nie działała, mimo awaryjności nikt nic z tym nie zrobił, wymieniając ręczniki 0
UsługiPrzy barze przy basenie nadal były kolejki, aż po 20 minutach skończyły się napoje bezalkoholowe, które nie dotarły do końca wakacji
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Ilona Grossová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Pozytywne wrażenie z zakwaterowania i usług biura podróży zostało zepsute przez konflikt na plaży. Graliśmy w siatkówkę wodną, śmialiśmy się, a nagle bardzo brutalnie słownie zaatakowała nas bułgarska kobieta, mówiąc, żebyśmy wracali do Polski, skąd pochodzimy, wy... Polacy. Chciała mieć spokój na wakacjach, plażę dla siebie i nie słuchać jakiegoś jęczenia, kazała nam oddalić się od niej co najmniej o 300 metrów. Pani krzyczała i była w afekcie, a jej partner zaczął rzucać w nas kamieniami, które leciały blisko nas. Wypędzili nas z wody. Kobieta najpierw mówiła po bułgarsku, a potem dobrze po niemiecku.
Dalej, obsługa hotelu w postaci niepłatnych leżaków i parasoli również nie była najlepsza. Ludzie, głównie Bułgarzy, zajmowali leżaki zaraz na początku pobytu i nikt inny nie miał do nich dostępu.
Pozytywne wrażenie z zakwaterowania i usług biura podróży zostało zepsute przez konflikt na plaży. Graliśmy w siatkówkę wodną, śmialiśmy się, a nagle bardzo brutalnie słownie zaatakowała nas bułgarska kobieta, mówiąc, żebyśmy wracali do Polski, skąd pochodzimy, wy... Polacy. Chciała mieć spokój na wakacjach, plażę dla siebie i nie słuchać jakiegoś jęczenia, kazała nam oddalić się od niej co najmniej o 300 metrów. Pani krzyczała i była w afekcie, a jej partner zaczął rzucać w nas kamieniami, które leciały blisko nas. Wypędzili nas z wody. Kobieta najpierw mówiła po bułgarsku, a potem dobrze po niemiecku.
Dalej, obsługa hotelu w postaci niepłatnych leżaków i parasoli również nie była najlepsza. Ludzie, głównie Bułgarzy, zajmowali leżaki zaraz na początku pobytu i nikt inny nie miał do nich dostępu.
Znalezliśmy kawałek plaży około 300 m od hotelu Royal, samotną plażę, morze, a plaża była przepiękna.
WyżywienieRóżnorodne, każdy może wybrać coś dla siebie. Dopiero pod koniec pobytu ma się wrażenie, że wiele smaków łączy się w jeden.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było ładne, byliśmy w małym apartamencie niedaleko hotelu z recepcją, gdzie było również wyżywienie. Z widokiem na morze, około 30 m od morza.
Usługipersonel, który sprzątał ze stołów, był uprzejmy, miły i starał się przestrzegać zasad higieny. Zaraz po odejściu od stołu, stoły były sprzątane, dezynfekowane i przygotowywane dla kolejnych klientów. Obsługa przy barach była przeważnie miła, czasami sprawiała wrażenie zmęczenia. Niestety sprzątanie zaplecza sanitarnego - toalet w hotelu było słabe. Przy wejściu do toalety czuć było mocz, podłoga i ceramika sanitarna były brudne.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Eva V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo przyjemne otoczenie
Bardzo przyjemne otoczenie
Bardzo ładne miejsce dla dzieci, łagodnie opada, piaszczyste dno, przez większość wakacji spokojne morze, około 2 dni większe fale
Wyżywienieduży wybór, jedzenie nakłada obsługa (środki higieniczne), duże porcje. Dużo warzyw, owoców, ciast
ZakwaterowanieZakwaterowanie około 20 m od plaży - niesamowite. Jedyny problem z dostawką - 2 dzieci, jedna dostawka i drugi rozkładane krzesło, na którym nie dało się nawet leżeć - przejście między krzesłem a przedłużoną częścią strasznie uciskało, tworzyło stopień.
UsługiZakwaterowanie w bungalowach
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Radka H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko super
Wszystko super
Piękna piaszczysta, blisko hotelu.
WyżywienieSuper
ZakwaterowanieMimo że zakwaterowano nas gdzie indziej, wszystko było w porządku.
UsługiDobre
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...