Mpm Sport Ocena: 4/5
od 799 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 799 zł za osobę
od 609 zł za osobę
od 3 519 zł za osobę
od 479 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Poniżej średniej (Na podstawie 2 opinii)
1. najwyższa ocena z 6 hoteli w Bansko
Petr K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2025
Wakacje spełniły swoje zadanie. Jazda na nartach jest świetna. Wyjście na stok to istny horror. Możliwości noclegowe ośrodka znacznie przewyższają możliwości transportowe do stoków narciarskich. Płacenie lokalnym taksówkarzom 10 EUR dziennie za dowiezienie cię do górnej stacji kolejki linowej lub stanie w godzinnej kolejce na taksówkę nie jest dobrą wizytówką. Zakwaterowanie i wyżywienie są bałkańskie. To nie jest kurort alpejski.
Wakacje spełniły swoje zadanie. Jazda na nartach jest świetna. Wyjście na stok to istny horror. Możliwości noclegowe ośrodka znacznie przewyższają możliwości transportowe do stoków narciarskich. Płacenie lokalnym taksówkarzom 10 EUR dziennie za dowiezienie cię do górnej stacji kolejki linowej lub stanie w godzinnej kolejce na taksówkę nie jest dobrą wizytówką. Zakwaterowanie i wyżywienie są bałkańskie. To nie jest kurort alpejski.
Typ bałkański na dobrym poziomie. Jedyny błąd – brak lub niewielkie zainteresowanie sposobem picia klientów w czasie kolacji. Funkcjonalny automat do sprzedaży napojów bezalkoholowych, który wydaje wyłącznie schłodzoną wodę, nie jest właściwym rozwiązaniem.
ZakwaterowanieTo nie są 4 gwiazdki. Gdzie indziej zaledwie 3. Suszarka do włosów w łazience z wystającym, gołym kablem, który nie działa, nie budzi większego zaufania. Kabina prysznicowa o półokrągłej konstrukcji o szerokości 70 cm również nie będzie odpowiednia dla mężczyzny. A przeciąg w łazience przy spuszczaniu wody na wyższym piętrze i zapach ścieków też nic wielkiego. Nie spodziewam się też, że w czterogwiazdkowym hotelu znajdzie się kuchnia z niedziałającą płytą grzewczą. Wybierając się na narty do ośrodka narciarskiego, spodziewam się przechowalni sprzętu narciarskiego, a nie bagażnika z dużym napisem informującym, że hotel nie ponosi odpowiedzialności za zgubienie nart.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Petr K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2025
Wakacje spełniły swoje zadanie. Jazda na nartach jest świetna. Wyjście na stok to istny horror. Możliwości noclegowe ośrodka znacznie przewyższają możliwości transportowe do stoków narciarskich. Płacenie lokalnym taksówkarzom 10 EUR dziennie za dowiezienie cię do górnej stacji kolejki linowej lub stanie w godzinnej kolejce na taksówkę nie jest dobrą wizytówką. Zakwaterowanie i wyżywienie są bałkańskie. To nie jest kurort alpejski.
Wakacje spełniły swoje zadanie. Jazda na nartach jest świetna. Wyjście na stok to istny horror. Możliwości noclegowe ośrodka znacznie przewyższają możliwości transportowe do stoków narciarskich. Płacenie lokalnym taksówkarzom 10 EUR dziennie za dowiezienie cię do górnej stacji kolejki linowej lub stanie w godzinnej kolejce na taksówkę nie jest dobrą wizytówką. Zakwaterowanie i wyżywienie są bałkańskie. To nie jest kurort alpejski.
Typ bałkański na dobrym poziomie. Jedyny błąd – brak lub niewielkie zainteresowanie sposobem picia klientów w czasie kolacji. Funkcjonalny automat do sprzedaży napojów bezalkoholowych, który wydaje wyłącznie schłodzoną wodę, nie jest właściwym rozwiązaniem.
ZakwaterowanieTo nie są 4 gwiazdki. Gdzie indziej zaledwie 3. Suszarka do włosów w łazience z wystającym, gołym kablem, który nie działa, nie budzi większego zaufania. Kabina prysznicowa o półokrągłej konstrukcji o szerokości 70 cm również nie będzie odpowiednia dla mężczyzny. A przeciąg w łazience przy spuszczaniu wody na wyższym piętrze i zapach ścieków też nic wielkiego. Nie spodziewam się też, że w czterogwiazdkowym hotelu znajdzie się kuchnia z niedziałającą płytą grzewczą. Wybierając się na narty do ośrodka narciarskiego, spodziewam się przechowalni sprzętu narciarskiego, a nie bagażnika z dużym napisem informującym, że hotel nie ponosi odpowiedzialności za zgubienie nart.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...