Aktualne do Bułgarii

Hotel Sunrise Park

Ocena: 4/5

Bułgaria, Bansko, Bansko

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
  • TV TV tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Kącik dziecięcy, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
  • Fitness Fitness tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Aneks kuchnny Aneks kuchnny tak

Opinie o hotelu

Poniżej średniej (Na podstawie 2 opinii)

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

Ocena 2,4 / 5

Wyżywienie 3,3 / 5

Zakwaterowanie 2,5 / 5

Okolica 1,8 / 5

Usługi 2,3 / 5

Cena 2,3 / 5

1. najwyższa ocena z 6 hoteli w Bansko

Petr K.

Ocena 2,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2025

Wakacje spełniły swoje zadanie. Jazda na nartach jest świetna. Wyjście na stok to istny horror. Możliwości noclegowe ośrodka znacznie przewyższają możliwości transportowe do stoków narciarskich. Płacenie lokalnym taksówkarzom 10 EUR dziennie za dowiezienie cię do górnej stacji kolejki linowej lub stanie w godzinnej kolejce na taksówkę nie jest dobrą wizytówką. Zakwaterowanie i wyżywienie są bałkańskie. To nie jest kurort alpejski.

Wakacje spełniły swoje zadanie. Jazda na nartach jest świetna. Wyjście na stok to istny horror. Możliwości noclegowe ośrodka znacznie przewyższają możliwości transportowe do stoków narciarskich. Płacenie lokalnym taksówkarzom 10 EUR dziennie za dowiezienie cię do górnej stacji kolejki linowej lub stanie w godzinnej kolejce na taksówkę nie jest dobrą wizytówką. Zakwaterowanie i wyżywienie są bałkańskie. To nie jest kurort alpejski.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Wyżywienie

Typ bałkański na dobrym poziomie. Jedyny błąd – brak lub niewielkie zainteresowanie sposobem picia klientów w czasie kolacji. Funkcjonalny automat do sprzedaży napojów bezalkoholowych, który wydaje wyłącznie schłodzoną wodę, nie jest właściwym rozwiązaniem.

Zakwaterowanie

To nie są 4 gwiazdki. Gdzie indziej zaledwie 3. Suszarka do włosów w łazience z wystającym, gołym kablem, który nie działa, nie budzi większego zaufania. Kabina prysznicowa o półokrągłej konstrukcji o szerokości 70 cm również nie będzie odpowiednia dla mężczyzny. A przeciąg w łazience przy spuszczaniu wody na wyższym piętrze i zapach ścieków też nic wielkiego. Nie spodziewam się też, że w czterogwiazdkowym hotelu znajdzie się kuchnia z niedziałającą płytą grzewczą. Wybierając się na narty do ośrodka narciarskiego, spodziewam się przechowalni sprzętu narciarskiego, a nie bagażnika z dużym napisem informującym, że hotel nie ponosi odpowiedzialności za zgubienie nart.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Petr K.

Ocena 2,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2025

Wakacje spełniły swoje zadanie. Jazda na nartach jest świetna. Wyjście na stok to istny horror. Możliwości noclegowe ośrodka znacznie przewyższają możliwości transportowe do stoków narciarskich. Płacenie lokalnym taksówkarzom 10 EUR dziennie za dowiezienie cię do górnej stacji kolejki linowej lub stanie w godzinnej kolejce na taksówkę nie jest dobrą wizytówką. Zakwaterowanie i wyżywienie są bałkańskie. To nie jest kurort alpejski.

Wakacje spełniły swoje zadanie. Jazda na nartach jest świetna. Wyjście na stok to istny horror. Możliwości noclegowe ośrodka znacznie przewyższają możliwości transportowe do stoków narciarskich. Płacenie lokalnym taksówkarzom 10 EUR dziennie za dowiezienie cię do górnej stacji kolejki linowej lub stanie w godzinnej kolejce na taksówkę nie jest dobrą wizytówką. Zakwaterowanie i wyżywienie są bałkańskie. To nie jest kurort alpejski.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Wyżywienie

Typ bałkański na dobrym poziomie. Jedyny błąd – brak lub niewielkie zainteresowanie sposobem picia klientów w czasie kolacji. Funkcjonalny automat do sprzedaży napojów bezalkoholowych, który wydaje wyłącznie schłodzoną wodę, nie jest właściwym rozwiązaniem.

Zakwaterowanie

To nie są 4 gwiazdki. Gdzie indziej zaledwie 3. Suszarka do włosów w łazience z wystającym, gołym kablem, który nie działa, nie budzi większego zaufania. Kabina prysznicowa o półokrągłej konstrukcji o szerokości 70 cm również nie będzie odpowiednia dla mężczyzny. A przeciąg w łazience przy spuszczaniu wody na wyższym piętrze i zapach ścieków też nic wielkiego. Nie spodziewam się też, że w czterogwiazdkowym hotelu znajdzie się kuchnia z niedziałającą płytą grzewczą. Wybierając się na narty do ośrodka narciarskiego, spodziewam się przechowalni sprzętu narciarskiego, a nie bagażnika z dużym napisem informującym, że hotel nie ponosi odpowiedzialności za zgubienie nart.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...