Sunce Ocena: 3/5
od 3 074 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 3 074 zł za osobę
od 1 702 zł za osobę
od 3 169 zł za osobę
od 2 049 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Dobry (Na podstawie 4 opinii)
2. najwyższa ocena z 3 hoteli w Bośnia i Hercegowina
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025
cena i pobyt odpowiadają luksusowi podróży
cena i pobyt odpowiadają luksusowi podróży
betonowe, wolne wejście do morza po kamieniach
Wyżywieniejedzenie wszystko w porządku jedzenie jest smaczne rano sok kawa owoce wieczorem czysta woda a po kolacji owoce i desery
Zakwaterowanienie było lodówki, nie było sejfu, w łazience nie było gniazdka, prysznic był starszego typu, mógłby być lepszy
Usługiwymiana ręczników codziennie, wszystko w porządku
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Ján P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2023
Takie średnie zadowolenie.
Takie średnie zadowolenie.
Plaża była tak różnorodna, że była opcja zarówno na kamienistej, jak i na betonowej, co nam trochę przeszkadzało, był trochę bałagan i prawie nie było koszy na śmieci, więc śmiecie ludzie rzucali wszędzie, nie mówiąc już o tym że wszędzie walały się niedopałki papierosów, Bośniacy tak naprawdę wszyscy palili i to też było widać i czuć.
WyżywienieJedzenie było absolutnie wspaniałe, było w czym wybierać i wszystko było świeże, wybór jedzenia był bogaty, wszystko działało. Ludzie powinni zdać sobie sprawę i nie marnować żywności i jeść tylko tyle, ile są w stanie zjeść. Całkowita satysfakcja z jedzenia.
ZakwaterowanieHotel jest starszy, pewnie z czasów Tity, wszędzie pali się czy to w pokojach czy na korytarzach.Wszystko pewnie wymagałoby remontu.Łazienki też niedużo.
UsługiUsługi były również dobre, sprzątano pokoje i wszędzie w hotelu, ręczniki zmieniano codziennie. Muszę pochwalić personel kuchni, a zwłaszcza kelnerów, starali się uzupełniać jedzenie i sprzątać stoły, zawsze byli uśmiechnięci i pełni szacunku. Muszę ich wszystkich pochwalić.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025
cena i pobyt odpowiadają luksusowi podróży
cena i pobyt odpowiadają luksusowi podróży
betonowe, wolne wejście do morza po kamieniach
Wyżywieniejedzenie wszystko w porządku jedzenie jest smaczne rano sok kawa owoce wieczorem czysta woda a po kolacji owoce i desery
Zakwaterowanienie było lodówki, nie było sejfu, w łazience nie było gniazdka, prysznic był starszego typu, mógłby być lepszy
Usługiwymiana ręczników codziennie, wszystko w porządku
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Ján P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2023
Takie średnie zadowolenie.
Takie średnie zadowolenie.
Plaża była tak różnorodna, że była opcja zarówno na kamienistej, jak i na betonowej, co nam trochę przeszkadzało, był trochę bałagan i prawie nie było koszy na śmieci, więc śmiecie ludzie rzucali wszędzie, nie mówiąc już o tym że wszędzie walały się niedopałki papierosów, Bośniacy tak naprawdę wszyscy palili i to też było widać i czuć.
WyżywienieJedzenie było absolutnie wspaniałe, było w czym wybierać i wszystko było świeże, wybór jedzenia był bogaty, wszystko działało. Ludzie powinni zdać sobie sprawę i nie marnować żywności i jeść tylko tyle, ile są w stanie zjeść. Całkowita satysfakcja z jedzenia.
ZakwaterowanieHotel jest starszy, pewnie z czasów Tity, wszędzie pali się czy to w pokojach czy na korytarzach.Wszystko pewnie wymagałoby remontu.Łazienki też niedużo.
UsługiUsługi były również dobre, sprzątano pokoje i wszędzie w hotelu, ręczniki zmieniano codziennie. Muszę pochwalić personel kuchni, a zwłaszcza kelnerów, starali się uzupełniać jedzenie i sprzątać stoły, zawsze byli uśmiechnięci i pełni szacunku. Muszę ich wszystkich pochwalić.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Lenka B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2023
hotel zenit już dawno przekroczył zenit, ale dzięki temu czuliśmy, że to odpowiedź na trzy gwiazdki
hotel zenit już dawno przekroczył zenit, ale dzięki temu czuliśmy, że to odpowiedź na trzy gwiazdki
z naszego pokoju jest dokładnie 200 schodów na plażę, można zjechać windą w dół, ale i tak jest ponad sto, mimo wszystko miło, zdecydowanie nie polecam osobom z ograniczoną sprawnością ruchową, plaża żwirowa jest zatłoczona, obowiązuje zakaz kąpania psa, ale tam zakazów nigdzie nie przestrzega się i wszędzie pełno śmieci, niedaleko betonowego muru stoi do połowy opuszczony parasol plus dwa leżaki 13 euro za dobę
Wyżywieniejedzenie było dobre, na pewno nikt tu nie schudnie
Zakwaterowaniewszystko jest przestarzałe i brudne z czasów komunizmu, jadalnia jest jak zakątek sali pooperacyjnej
Usługinie korzystaliśmy z tego w recepcji, nie wiem, nie wiem, ale nie chcieliśmy pliku, taksówkę do Dubrownika złapaliśmy sami, lokalne autobusy chyba nigdzie nie jeżdżą, nikt wie wszystko Taxi Dubrownik iz powrotem 120 euro
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (2)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...