Hotel Zenit

Ocena: 3/5

Bośnia i Hercegowina, Neum

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 30 m
  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 200 m
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
  • Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie, Bezpłatne leżaki i parasole na plaży Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Plac zabaw Plac zabaw tak
  • Tenis, Siatkówka Tenis tak
  • Bar Bar tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia Kawiarnia tak
  • Recepcja 24h Recepcja 24h tak

Opinie o hotelu

Dobry (Na podstawie 4 opinii)

Ocena 3,5 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,1 / 5

Okolica 3,6 / 5

Usługi 3,1 / 5

Cena 3,9 / 5

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

2. najwyższa ocena z 3 hoteli w Bośnia i Hercegowina

Anonym

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025

cena i pobyt odpowiadają luksusowi podróży

cena i pobyt odpowiadają luksusowi podróży

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

betonowe, wolne wejście do morza po kamieniach

Wyżywienie

jedzenie wszystko w porządku jedzenie jest smaczne rano sok kawa owoce wieczorem czysta woda a po kolacji owoce i desery

Zakwaterowanie

nie było lodówki, nie było sejfu, w łazience nie było gniazdka, prysznic był starszego typu, mógłby być lepszy

Usługi

wymiana ręczników codziennie, wszystko w porządku

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ján P.

Ocena 3,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2023

Takie średnie zadowolenie.

Takie średnie zadowolenie.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża była tak różnorodna, że była opcja zarówno na kamienistej, jak i na betonowej, co nam trochę przeszkadzało, był trochę bałagan i prawie nie było koszy na śmieci, więc śmiecie ludzie rzucali wszędzie, nie mówiąc już o tym że wszędzie walały się niedopałki papierosów, Bośniacy tak naprawdę wszyscy palili i to też było widać i czuć.

Wyżywienie

Jedzenie było absolutnie wspaniałe, było w czym wybierać i wszystko było świeże, wybór jedzenia był bogaty, wszystko działało. Ludzie powinni zdać sobie sprawę i nie marnować żywności i jeść tylko tyle, ile są w stanie zjeść. Całkowita satysfakcja z jedzenia.

Zakwaterowanie

Hotel jest starszy, pewnie z czasów Tity, wszędzie pali się czy to w pokojach czy na korytarzach.Wszystko pewnie wymagałoby remontu.Łazienki też niedużo.

Usługi

Usługi były również dobre, sprzątano pokoje i wszędzie w hotelu, ręczniki zmieniano codziennie. Muszę pochwalić personel kuchni, a zwłaszcza kelnerów, starali się uzupełniać jedzenie i sprzątać stoły, zawsze byli uśmiechnięci i pełni szacunku. Muszę ich wszystkich pochwalić.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Anonym

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025

cena i pobyt odpowiadają luksusowi podróży

cena i pobyt odpowiadają luksusowi podróży

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

betonowe, wolne wejście do morza po kamieniach

Wyżywienie

jedzenie wszystko w porządku jedzenie jest smaczne rano sok kawa owoce wieczorem czysta woda a po kolacji owoce i desery

Zakwaterowanie

nie było lodówki, nie było sejfu, w łazience nie było gniazdka, prysznic był starszego typu, mógłby być lepszy

Usługi

wymiana ręczników codziennie, wszystko w porządku

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ján P.

Ocena 3,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2023

Takie średnie zadowolenie.

Takie średnie zadowolenie.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża była tak różnorodna, że była opcja zarówno na kamienistej, jak i na betonowej, co nam trochę przeszkadzało, był trochę bałagan i prawie nie było koszy na śmieci, więc śmiecie ludzie rzucali wszędzie, nie mówiąc już o tym że wszędzie walały się niedopałki papierosów, Bośniacy tak naprawdę wszyscy palili i to też było widać i czuć.

Wyżywienie

Jedzenie było absolutnie wspaniałe, było w czym wybierać i wszystko było świeże, wybór jedzenia był bogaty, wszystko działało. Ludzie powinni zdać sobie sprawę i nie marnować żywności i jeść tylko tyle, ile są w stanie zjeść. Całkowita satysfakcja z jedzenia.

Zakwaterowanie

Hotel jest starszy, pewnie z czasów Tity, wszędzie pali się czy to w pokojach czy na korytarzach.Wszystko pewnie wymagałoby remontu.Łazienki też niedużo.

Usługi

Usługi były również dobre, sprzątano pokoje i wszędzie w hotelu, ręczniki zmieniano codziennie. Muszę pochwalić personel kuchni, a zwłaszcza kelnerów, starali się uzupełniać jedzenie i sprzątać stoły, zawsze byli uśmiechnięci i pełni szacunku. Muszę ich wszystkich pochwalić.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Lenka B.

Ocena 2,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2023

hotel zenit już dawno przekroczył zenit, ale dzięki temu czuliśmy, że to odpowiedź na trzy gwiazdki

hotel zenit już dawno przekroczył zenit, ale dzięki temu czuliśmy, że to odpowiedź na trzy gwiazdki

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

z naszego pokoju jest dokładnie 200 schodów na plażę, można zjechać windą w dół, ale i tak jest ponad sto, mimo wszystko miło, zdecydowanie nie polecam osobom z ograniczoną sprawnością ruchową, plaża żwirowa jest zatłoczona, obowiązuje zakaz kąpania psa, ale tam zakazów nigdzie nie przestrzega się i wszędzie pełno śmieci, niedaleko betonowego muru stoi do połowy opuszczony parasol plus dwa leżaki 13 euro za dobę

Wyżywienie

jedzenie było dobre, na pewno nikt tu nie schudnie

Zakwaterowanie

wszystko jest przestarzałe i brudne z czasów komunizmu, jadalnia jest jak zakątek sali pooperacyjnej

Usługi

nie korzystaliśmy z tego w recepcji, nie wiem, nie wiem, ale nie chcieliśmy pliku, taksówkę do Dubrownika złapaliśmy sami, lokalne autobusy chyba nigdzie nie jeżdżą, nikt wie wszystko Taxi Dubrownik iz powrotem 120 euro

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (2)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...