Eva P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2026
Ładny hotel, dobre jedzenie, miła obsługa. Dobry dojazd z centrum.
Ładny hotel, dobre jedzenie, miła obsługa. Dobry dojazd z centrum.
Nie był.
WyżywienieBez zastrzeżeń, bardzo dobry dojazd do centrum, przystanek tramwajowy przy hotelu.
ZakwaterowaniePokój był czysty i schludny.
UsługiBez zastrzeżeń.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)







