NH Stephanie Ocena: 4/5 Belgia, Bruksela
Marcela Havlíčková
Zweryfikowana opinia Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Euroweekend w Brukseli się udał, pogoda była słoneczna i ciepła. Minusem był przesunięty wylot z powrotem do Pragi o pół dnia wcześniej - z trzech dni zrobiły się więc dwa + rano. Niewygodne było też łóżko w pokoju - miękkie, dość wąskie. Hotel zresztą luksusowy, miasto piękne, pełne ciekawych miejsc.
Euroweekend w Brukseli się udał, pogoda była słoneczna i ciepła. Minusem był przesunięty wylot z powrotem do Pragi o pół dnia wcześniej - z trzech dni zrobiły się więc dwa + rano. Niewygodne było też łóżko w pokoju - miękkie, dość wąskie. Hotel zresztą luksusowy, miasto piękne, pełne ciekawych miejsc.
Zakwaterowanie
Pokój był odpowiednio wyposażony zgodnie z liczbą gwiazdek (4). Klimatyzacja, telewizor, mini lodówka. Jedynym minusem było łóżko - do dwóch osób dość wąskie, miękki materac - dość niewygodny. Łazienka z WC doskonale czysta - zadowolenie.
Wyżywienie
Śniadanie - bardzo bogaty wybór w formie bufetu szwedzkiego. Soki, herbata, kawa, gorąca czekolada, kilka rodzajów pieczywa, owoce, sery i mięso. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Obsługa w hotelu
Miła recepcja, łatwa komunikacja. Połączenie internetowe - parter Wifi (bezpłatne, tylko trzeba poprosić o hasło na recepcji), centralny komputer (parter przy recepcji) - za opłatą. W pokojach przy biurku kabel - również za opłatą.
Plaża
Hotel nie znajduje się w rejonie nadmorskim - nie oceniono.
Ogólne wrażenie
Euroweekend w Brukseli był miły, wycieczkę do Gandawy (my na własną rękę odwiedziliśmy Bruggi) można zdecydowanie polecić.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate




