Hotel Kugel

Ocena: 3/5

Austria, Wiedeń, Wiedeń

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • TV TV tak
  • Minibar Minibar tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak

Opinie o hotelu

Doskonały (Na podstawie 62 opinii)

Zablokowane opinie: 11

Ocena 4,8 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

12. najwyższa ocena z 72 hoteli w Wiedeń

Daniel P.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotel bardzo polecam. Pojechaliśmy na jarmarki bożonarodzeniowe i z hotelu wszędzie jest kilka minut pieszo. Metro jest oddalone o około 6 minut spacerem, tramwaj zatrzymuje się bezpośrednio przed hotelem (podwójne okna izolują od hałasu tramwajowego). Pomnik Marii Teresy, ratusz, sklepy, pałac Hofburg - wszystko blisko.

Hotel bardzo polecam. Pojechaliśmy na jarmarki bożonarodzeniowe i z hotelu wszędzie jest kilka minut pieszo. Metro jest oddalone o około 6 minut spacerem, tramwaj zatrzymuje się bezpośrednio przed hotelem (podwójne okna izolują od hałasu tramwajowego). Pomnik Marii Teresy, ratusz, sklepy, pałac Hofburg - wszystko blisko.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Wyżywienie

W hotelu mieliśmy tylko śniadanie - składało się z bogatej oferty (bufet szwedzki). Zawsze nam smakowało.

Zakwaterowanie

Łazienka ładna, wysokiej jakości łóżko z baldachimem, doskonała lokalizacja. Co więcej dodać - byliśmy bardzo zadowoleni.

Usługi

Potrzebowaliśmy umieścić trochę jedzenia w zamrażarce. Personel był bardzo pomocny. Jeśli potrzebowaliśmy się gdzieś dostać, personel chętnie doradzał nam najwłaściwszą trasę.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Marie K.

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2024

Położenie hotelu jest świetne, do najsłynniejszych zabytków można łatwo dotrzeć na piechotę, a w pobliżu znajduje się wiele restauracji i kawiarni, w których można w spokoju odpocząć

Położenie hotelu jest świetne, do najsłynniejszych zabytków można łatwo dotrzeć na piechotę, a w pobliżu znajduje się wiele restauracji i kawiarni, w których można w spokoju odpocząć

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Wyżywienie

Jedzenie bez zarzutu, wszystkiego coś, słone, słodkie, płatki śniadaniowe, kawa, herbata, sok

Zakwaterowanie

Pokoje były stylowe, czułem się jak w zamku

Usługi

Po przybyciu do hotelu przywitała nas przemiła recepcjonistka, która udzieliła wszelkich informacji dotyczących wycieczki i zwiedzania lokalnych atrakcji

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Marie K.

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2024

Położenie hotelu jest świetne, do najsłynniejszych zabytków można łatwo dotrzeć na piechotę, a w pobliżu znajduje się wiele restauracji i kawiarni, w których można w spokoju odpocząć

Położenie hotelu jest świetne, do najsłynniejszych zabytków można łatwo dotrzeć na piechotę, a w pobliżu znajduje się wiele restauracji i kawiarni, w których można w spokoju odpocząć

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Wyżywienie

Jedzenie bez zarzutu, wszystkiego coś, słone, słodkie, płatki śniadaniowe, kawa, herbata, sok

Zakwaterowanie

Pokoje były stylowe, czułem się jak w zamku

Usługi

Po przybyciu do hotelu przywitała nas przemiła recepcjonistka, która udzieliła wszelkich informacji dotyczących wycieczki i zwiedzania lokalnych atrakcji

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

VANDA ROZSYPALOVÁ

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Stylowy hotel

Stylowy hotel

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Wiedeń

Wyżywienie

Kolorowy

Zakwaterowanie

Dobre

Usługi

Drodzy pracownicy

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Eva B.

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Byłyśmy zadowolone.

Byłyśmy zadowolone.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

-

Wyżywienie

Wspaniałe śniadanie, lokalne produkty i napoje ekologiczne.

Zakwaterowanie

Hotel Kugel ma dobre położenie, jest ciekawie urządzony w staromodnym stylu, ale ogólnie jest trochę zaniedbany, tzn. cena za 1 noc prawie 4000 CZK wydaje mi się trochę przesadzona.

Usługi

Miły personel, we wszystkim pomogli, chętni do pomocy.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonym

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotel przyczynił się do naszych miłych wakacji

Hotel przyczynił się do naszych miłych wakacji

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Adéla M.

Ocena 2,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Chociaż hotel był przytulny i całkiem ładny. Ale tylko tramwaje i ruch uliczny są dość hałaśliwe. Więc nie dało się zbyt dobrze spać. Jeśli chodzi o śniadanie, było odpowiednie, nie było zbyt luksusowe, ale dało się to znieść. Każdy mógł coś wybrać.

Chociaż hotel był przytulny i całkiem ładny. Ale tylko tramwaje i ruch uliczny są dość hałaśliwe. Więc nie dało się zbyt dobrze spać. Jeśli chodzi o śniadanie, było odpowiednie, nie było zbyt luksusowe, ale dało się to znieść. Każdy mógł coś wybrać.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Wyżywienie

Miałyśmy tylko śniadanie. Na śniadanie można było wybrać wszystko, od płatków po małe kiełbaski. Ale jedzenie było w mniejszym zakresie.

Zakwaterowanie

Ruch z ulicy jest na tyle duży, że nie dało się spać. Pokój czysty, choć straszy, ale dało się wytrzymać.

Usługi

Usługi hotelowe.
Całkiem dobre.
Tylko na recepcji nie chcieli mówić po angielsku.
Więc przygotujcie sobie kilka słówek po niemiecku.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...