Oravcová Helena
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bufet śniadaniowy - ograniczony wybór jedzenia i napojów złej jakości.
ZakwaterowanieMniejsze pokoje z widokiem albo na wąską, niezbyt czystą uliczkę, albo na podwórze.
UsługiNiechętna obsługa recepcji. Możliwość parkowania przy hotelu za 12 euro/dzień.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (8) (0)
