Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Silvretta

Austria, Vorarlberg, St. Gallenkirch

Więcej o hotelu

od 1 128 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 116 711

Kategoria

****

Miasto

St. Gallenkirch

Kraj

Austria

Położenie/wyposażenie

Rodzinny 4-gwiazdkowy Hotel Silvretta położony jest w części miejscowości Gortipohl, ok. 2 km od centrum miejscowości St. Gallenkirch. Do terenu narciarskiego Silvretta Montafon w St. Gallenkirch lub Gaschurn są ok. 3 km. Do dolnej stacji wyciągu dotrą Państwo bezpłatnie busem wahadłowym, który należy do hotelu (na zapytanie). Trasa do biegów narciarskich znajduje się w odległości 800 m. Do przystanku autobusu dla narciarzy jest ok. 200 m.Obiekt składa się z budynku głównego i odległego o ok. 30 m budynku sąsiedniego. Do wyposażenia głównego budynku należy hol z recepcją, winda, Wi-Fi, sala śniadaniowa, jadalnia, restauracja, bar, pokój zabaw dla dzieci, tradycyjna izba Montafon oraz przechowalnia sprzętu narciarskiego w piwnicy. Przed hotelem są dostępne bezpłatne miejsca parkingowe (dostępność ograniczona).W strefie wellness o powierzchni 180 m? mogą Państwo korzystać z sauny, aromatycznej łaźni parowej, groty parowej, groty z mgiełką, kabiny z podczerwienią oraz pokoju relaksacyjnego. Dodatkowo do Państwa dyspozycji za opłatą jest jacuzzi z dyszami do masażu, solarium oraz masaże.PokojePrzytulnie wyposażone pokoje posiadają łazienkę z wanną lub prysznicem i WC, TV kabl., Wi-Fi, radio, telefon, sejf, suszarkę do włosów oraz balkon lub taras. Zakwaterowanie może nastąpić w budynku głównym lub sąsiednim.WyżywienieZawarte w cenie wyżywienie HB PLUS obejmuje napój powitalny w niedzielę (sok pomarańczowy dla dzieci), obfity regionalny bufet śniadaniowy, podwieczorek narciarski (w godz. 15:00 - 17:00) oraz 4-daniowe menu do wyboru na kolację. Dania dietetyczne, bezglutenowe i bez laktozy, jak również wegetariańskie są dostępne na zapytanie. Wszystkie posiłki serwowane są w budynku głównym.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Płaszcz kąpielowy do wypożyczenia (w pokoju)Napój powitalny (wg opisu)Shuttle hotelowy (na zapytanie)Sejf (w pokoju)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

SolariumJacuzziMasaże

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 1,80 € za osob./noc

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (w cenie, bez karmy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB PLUS

pokoje z podwójnym łóżkiem i rozkładaną kanapąłazienka z prysznicem lub wanną, WC i suszarką do włosówbalkon lub tarasWi-Fi

Pokój rodzinny prysznic/WC (maks. 2 dorosłych + 2 dzieci), HB PLUS

pokoje z podwójnym łóżkiem i 2 dostawkami (oddzielone drzwiami przesuwnymi, dla dzieci do 17 roku życia włącznie)łazienka z prysznicem lub wanną, WC i suszarką do włosówbalkon lub tarasWi-Fi

Pokój 1-osob. prysznic/WC, HB PLUS

pokoje z łóżkiem pojedynczymłazienka z prysznicem lub wanną, WC i suszarką do włosówbalkon lub tarasWi-Fi

Dojazd

Kolej: Schruns (ok. 9 km), Bludencja (ok. 20 km)Przelot: Friedrichshafen (ok. 110 km), Innsbruck (ok. 150 km), Memmingen (ok. 150 km), Zurych (ok. 175 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14

00).


Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).


Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Silvretta Montafon

Maks. wysokość: 2430 mMin. wysokość: 700 mWys. miejscowość: 878 mWyciągi łącznie: 35Orczyki: 7Krzesełka: 18Gondole: 10Trasy łącznie: 117 kmTrasy zielone/niebieskie: 62 kmTrasy czerwone: 45 kmTrasy czarne: 10 km

Region narciarski Montafon Brandnertal

Maks. wysokość: 2430 mMin. wysokość: 650 mWyciągi łącznie: 77Orczyki: 27Krzesełka: 31Gondole: 19Trasy łącznie: 228 kmTrasy zielone/niebieskie: 121 kmTrasy czerwone: 93 kmTrasy czarne: 14 kmTrasy do skialpinizmu: 68 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od centrum miasta 2 km
 • Odległość od lotniska 100 km
 • Odległość od stoku narciarskiego 800 m
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Plac zabaw tak
 • Fitness tak
 • Zwierzęta dozwolone tak
 • Transport hotelowy tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Wifi tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 28 °C temperatura w nocy 5 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 28 °C temperatura w nocy 9 °C

 • Pon 20 °C temperatura w nocy 10 °C

 • Wt 21 °C temperatura w nocy 9 °C

 • Śr 25 °C temperatura w nocy 7 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień