Hotel Schutzhutte Wildkogelhaus

Austria, Vorarlberg, Bramberg

Więcej o hotelu

od 1 426 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0 / 5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 237 745

Kategoria

***

Miasto

Neukirchen am Großvenediger

Kraj

Austria

Położenie

Przytulny obiekt Schutzhütte Wildkogelhaus znajduje się w wyjątkowym miejscu bezpośrednio na terenie narciarskim Wildkogelarena. Rano będą Państwo pierwszymi, a wieczorem ostatnimi na stokach. Do centrum Neukirchen am Großvenediger dotrzecie Państwo po ok. 14 km, a do trasy biegowej dotrzecie Państwo po ok. 12 km. Do centrum miejscowości można dojechać tylko gondolą i to w godzinach jej otwarcia. Zakwaterowanie w Schutzhütte Wildkogelhaus może nastąpić w starym lub nowym budynku.

Wyposażenie

W obiekcie znajdą Państwo recepcję, Wi-Fi, pokój wypoczynkowy, hol, pokój śniadaniowy, restaurację, bar, jak i piwnicę na sprzęt narciarski. Ogólnodostępny parking znajduje się przy dolnej stacji gondoli Wildkogelbahn w Neukirchen lub przy gondoli Smaragdbahn w Bramberg.
W bezpłatnej strefie wellness o powierzchni ok. 600 m? znajdą Państwo fińską saunę, biosaunę, kabinę z podczerwienią, łózko podwieszane, prysznice relaksacyjne, pokój relaksacyjny, bar z herbatą i sokami, jak i sala do fitnessu.
W hotelowym obszarze apr?s-ski będziecie Państwo mieli do dyspozycji urozmaicony program muzyczny codziennie od 14 do 17 godzin.Zasada 1GW tym obiekcie obowiązuje zasada 1G, tj. zakwaterowane są tylko osoby zaszczepione. W przypadku dzieci w wieku do 11 lat włącznie należy przedstawić negatywny wynik badania PCR.

Wyżywienie

W cenie wyjazdu zawarte jest wyżywienie HB z napojem powitalnym, obfitym i regionalnym bufetem śniadaniowy, a także kolacją w formie 3-daniowego bufetu z barem sałatkowym. Możliwe są posiłki wegetariańskie, możliwe jest także przygotowanie posiłków bezglutenowych lub bez laktozy (na zapytanie).

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Korzystanie z sali fitnessNapój powitalnyKrzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)10% zniżki na kursy grupowe w partnerskiej szkółce narciarskiej

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,10 € za osob./nocKeycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe na zapytanie (15,- € /dzień, bez karmy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Prosimy zwrócić uwagę, że obiekt Schutzhütte Wildkogelhaus znajduje się na terenie narciarskim, dlatego dojazd do niego możliwy jest jedynie wyciągiem w czasie pracy wyciągów. Po godz. 16:00 dojazd nie jest możliwy! Jeżeli posiadają Państwo karnet narciarski, to w dniu przyjazdu wjazd jest bezpłatny od godz. 15:00 (o ile zarezerwowali Państwo karnet na następny dzień). Powrót wyciągiem jest możliwy do godziny 11:00. Transport bagażu z wyciągu do obiektu następuje jedynie w godz. 09:00 - 10:30 i 15:00 - 16:00.Dojazd i powrót wymaga posiadania karnetu. Jeżeli nie zarezerwowali Państwo karnetu, należy na miejscu zakupić bilet na wjazd na górę i zjazd do doliny (wg info. w kasie wyciągu).rosimy Pamiętać, że bieliznę pościelową, ręczniki do rąk i kąpielowe do obiektu należy zabrać we własnym zakresie. W przypadku jeżeli nie będą Państwo posiadali własnej pościeli i ręczników, a będą Państwo chcieli skorzystać z miejscowej, będzie należało wnieść opłatę ekologiczną w wysokości 10,- € /noc.Prosimy zwrócić uwagę, że pokoje typu Nostalgie posiadają prysznic i WC na korytarzu. Dostępne są 2x prysznic/WC dla maksymalnie 6 pokoi.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob./2 dostawki łazienka/WC (Nostalgie Komfort), HB


pokój z podwójnym łóżkiem i łóżkiem piętrowym lub 2 łóżkami pojedynczymi
łazienka z wanną i WC
częściowo balkon

Pokój 2-osob./2 dostawki łazienka/WC (Komfort), HB


nowy pokój z podwójnym łóżkiem i łóżkiem piętrowym lub 2 łóżkami pojedynczymi
łazienka z wanną i WC jak i częściowo suszarką
częściowy balkon

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC (na korytarzu, Nostalgie), HB


tradycyjny pokój z podwójnym łóżkiem i łóżkiem piętrowym lub 2 łóżkami pojedynczymi
prysznic i WC na korytarzu
częściowo balkon

Pokój 3-osob./2 dostawki prysznic/WC (na korytarzu, Nostalgie), HB


rustykalny pokój z podwójnym łóżkiem, łóżkiem pojedynczym i łóżkiem piętrowym lub 3 łóżkami pojedynczymi
prysznic i WC na korytarzu
częściowy balkon

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (na korytarzu, Nostalgie), HB


pokój z podwójnym łóżkiem i łóżkiem pojedynczym
prysznic i WC na korytarzu
częściowo balkon

Dojazd

Kolej: Neukirchen am Großvenediger (w miejscowości), Mittersill (ok. 20 km), Kitzbühel (ok. 50 km)Przelot: Innsbruck (ok. 110 km), Salzburg (ok. 140 km), Monachium (ok. 215 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14

00).


Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).


Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Wildkogel-Arena

Maks. wysokość: 2150 mMin. wysokość: 820 mWys. miejscowość: 856 mWyciągi łącznie: 25Orczyki: 16Krzesełka: 4Gondole: 5Trasy łącznie: 75 kmTrasy zielone/niebieskie: 35 kmTrasy czerwone: 30 kmTrasy czarne: 10 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 6 °C temperatura w nocy -3 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 4 °C temperatura w nocy -2 °C

 • Wt 3 °C temperatura w nocy -8 °C

 • Śr 1 °C temperatura w nocy -7 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień