Jaroslav L.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2024
Całkowita satysfakcja z noclegu w apartamencie.
Całkowita satysfakcja z noclegu w apartamencie.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 729 zł za os.
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Doskonały (Na podstawie 10 opinii)
Zablokowane opinie: 2
2. najwyższa ocena z 170 hoteli w Tyrol
Jaroslav L.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2024
Całkowita satysfakcja z noclegu w apartamencie.
Całkowita satysfakcja z noclegu w apartamencie.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Robert Kowalski
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo przyjemny hotel, starsze wyposażenie pokoi, ale wszędzie czysto i przytulnie. W zasięgu do 30 minut ogromne możliwości narciarskie, głównie czerwone stoki, niebieskich ograniczona liczba.
Bardzo przyjemny hotel, starsze wyposażenie pokoi, ale wszędzie czysto i przytulnie. W zasięgu do 30 minut ogromne możliwości narciarskie, głównie czerwone stoki, niebieskich ograniczona liczba.
Gotowaliśmy sobie sami, kuchnia doskonale wyposażona...
ZakwaterowanieBardzo zadowoleni, przestronny apartament, ładna, nowsza, świetnie wyposażona kuchnia, pokoje ze starszymi meblami, ale przestronne, pokój dzienny na wieczorne gry i popijanie :)
UsługiWszystko w porządku, duża przechowalnia nart, świetne spa - sauna parowa, sucha sauna, wanienki do kąpieli Kneippa na stopy, pokój wypoczynkowy... perfekcyjne!!
SportPrzeważnie czerwone, około 30 minut samochodem ogromny teren Serfaus-Fiss-Ladis, w miasteczku jeszcze 2 mniejsze tereny - Lodowiec Gletscher - tam nie byliśmy, a w drugim terenie - bardzo ładna czerwona trasa narciarska, całkiem przyzwoita niebieska z super początkiem do czerwonej i dojazdem do leśnej drogi, ale wiele możliwości dla dzieci, ładny mały teren!
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Jaroslav L.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2024
Całkowita satysfakcja z noclegu w apartamencie.
Całkowita satysfakcja z noclegu w apartamencie.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Petr Herman
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
W całej, około 20 km długości dolinie znajdują się tylko małe wioski, więc oferta usług na cały tydzień wakacji jest stosunkowo ograniczona, zarówno jeśli chodzi o inne sporty, wieczorne spotkania czy zakupy. Jeśli jednak szukasz spokojnego miejsca, gdzie chcesz dobrze pojeździć na nartach przez kilka dni, wieczorem pójść na basen, masaż i na wino, to Kaunertal jest dobrym wyborem.
W całej, około 20 km długości dolinie znajdują się tylko małe wioski, więc oferta usług na cały tydzień wakacji jest stosunkowo ograniczona, zarówno jeśli chodzi o inne sporty, wieczorne spotkania czy zakupy. Jeśli jednak szukasz spokojnego miejsca, gdzie chcesz dobrze pojeździć na nartach przez kilka dni, wieczorem pójść na basen, masaż i na wino, to Kaunertal jest dobrym wyborem.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Monika B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
bardzo przestronny i piękny apartament, w cenie sauna, dodatkowo możliwość korzystania z pobliskiego basenu.
bardzo przestronny i piękny apartament, w cenie sauna, dodatkowo możliwość korzystania z pobliskiego basenu.
Mieliśmy zakwaterowanie bez wyżywienia. Nie było problemu, aby kupić tam kolację lub pójść do pobliskiej restauracji przy basenie. Tylko hotel zamykał kuchnię już o 20:00 i nie byli skłonni zrobić na przykład tylko deser po tej godzinie.
ZakwaterowanieZakwaterowanie na pierwszy rzut oka idealne. Tylko materace w jednym pokoju były pochyłe, ale nie musi to dotyczyć całego hotelu.
UsługiWszystko w porządku.
SportDla rodziny z dziećmi w wieku 6, 11, 13 lat super teren Keunartal Gletscher i Fendels. Puste, przyjemne stoki narciarskie, świetne narciarstwo na czerwonych i niebieskich trasach. Gletscher dodatkowo piękna przyroda wokół zapory, po prostu przeżycie. Teren Serfaus Fiss Ladis był natomiast zbyt zatłoczony, dość niebezpieczne nawet czerwone stoki, dużo rannych narciarzy, dla rodzin z dziećmi nie polecam, zamiast cieszyć się narciarstwem, tylko się obawialiśmy, żeby nikomu nic się nie stało.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Robert Kowalski
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo przyjemny hotel, starsze wyposażenie pokoi, ale wszędzie czysto i przytulnie. W zasięgu do 30 minut ogromne możliwości narciarskie, głównie czerwone stoki, niebieskich ograniczona liczba.
Bardzo przyjemny hotel, starsze wyposażenie pokoi, ale wszędzie czysto i przytulnie. W zasięgu do 30 minut ogromne możliwości narciarskie, głównie czerwone stoki, niebieskich ograniczona liczba.
Gotowaliśmy sobie sami, kuchnia doskonale wyposażona...
ZakwaterowanieBardzo zadowoleni, przestronny apartament, ładna, nowsza, świetnie wyposażona kuchnia, pokoje ze starszymi meblami, ale przestronne, pokój dzienny na wieczorne gry i popijanie :)
UsługiWszystko w porządku, duża przechowalnia nart, świetne spa - sauna parowa, sucha sauna, wanienki do kąpieli Kneippa na stopy, pokój wypoczynkowy... perfekcyjne!!
SportPrzeważnie czerwone, około 30 minut samochodem ogromny teren Serfaus-Fiss-Ladis, w miasteczku jeszcze 2 mniejsze tereny - Lodowiec Gletscher - tam nie byliśmy, a w drugim terenie - bardzo ładna czerwona trasa narciarska, całkiem przyzwoita niebieska z super początkiem do czerwonej i dojazdem do leśnej drogi, ale wiele możliwości dla dzieci, ładny mały teren!
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Ludmila Křiváková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo przyjemne usługi i organizacja.
Bardzo przyjemne usługi i organizacja.
Wakacje narciarskie - wybór, dojazd około 30 minut do godziny. Satysfakcja
WyżywienieJedliśmy samodzielnie.
ZakwaterowanieDobrze i przemyślanie wyposażone.
UsługiWrażenie całkowitej otwartości i wiarygodności.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...