Edelweiss - Götzens Ocena: 3/5
od 729 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 729 zł za osobę
od 749 zł za osobę
od 859 zł za osobę
od 1 089 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 1 opinii)
Tímea A.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel w centrum Innsbrucku jest dobrym punktem wyjścia do zwiedzania miasta. Mimo że hotel ma 4*, wymagałby gruntownego remontu. Parking w hotelowym garażu oferuje 7 miejsc parkingowych za opłatą 9 euro/dzień. Przestrzeń jest nieco ciasna dla większych samochodów i może być problem z wyjazdem. Nawet jeśli zapłacisz za parking na dzień i w ciągu dnia opuścisz miejsce, hotel nie gwarantuje, że miejsce parkingowe będzie dostępne po powrocie, mimo że za nie zapłaciłeś. Wyżywienie jest doskonałe, choć śniadania są monotematyczne. Ogólnie hotel jest starszej renowacji i nie odpowiada standardowi 4*. Całkowite usługi hotelu i wyposażenie oceniłabym na hotel 3*. Ośrodek narciarski Axamer Lizum był oddalony o 20 minut od hotelu.
Hotel w centrum Innsbrucku jest dobrym punktem wyjścia do zwiedzania miasta. Mimo że hotel ma 4*, wymagałby gruntownego remontu. Parking w hotelowym garażu oferuje 7 miejsc parkingowych za opłatą 9 euro/dzień. Przestrzeń jest nieco ciasna dla większych samochodów i może być problem z wyjazdem. Nawet jeśli zapłacisz za parking na dzień i w ciągu dnia opuścisz miejsce, hotel nie gwarantuje, że miejsce parkingowe będzie dostępne po powrocie, mimo że za nie zapłaciłeś. Wyżywienie jest doskonałe, choć śniadania są monotematyczne. Ogólnie hotel jest starszej renowacji i nie odpowiada standardowi 4*. Całkowite usługi hotelu i wyposażenie oceniłabym na hotel 3*. Ośrodek narciarski Axamer Lizum był oddalony o 20 minut od hotelu.
Codzienne śniadania takie same. Chętnie zobaczyłabym urozmaicenie ciepłego bufetu. Kolacja była wyborem z menu. Każdego dnia jedzenie było fantastyczne i to przysłoniło drobne niedociągnięcia w obsłudze.
ZakwaterowaniePokoje były czyste. Łazienka przeszła częściową renowację. Wellness mały, z dość niefortunnym umiejscowieniem w piwnicy hotelu. Szlafrok za opłatą. Goście hotelowi to głównie japońscy turyści.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Tímea A.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel w centrum Innsbrucku jest dobrym punktem wyjścia do zwiedzania miasta. Mimo że hotel ma 4*, wymagałby gruntownego remontu. Parking w hotelowym garażu oferuje 7 miejsc parkingowych za opłatą 9 euro/dzień. Przestrzeń jest nieco ciasna dla większych samochodów i może być problem z wyjazdem. Nawet jeśli zapłacisz za parking na dzień i w ciągu dnia opuścisz miejsce, hotel nie gwarantuje, że miejsce parkingowe będzie dostępne po powrocie, mimo że za nie zapłaciłeś. Wyżywienie jest doskonałe, choć śniadania są monotematyczne. Ogólnie hotel jest starszej renowacji i nie odpowiada standardowi 4*. Całkowite usługi hotelu i wyposażenie oceniłabym na hotel 3*. Ośrodek narciarski Axamer Lizum był oddalony o 20 minut od hotelu.
Hotel w centrum Innsbrucku jest dobrym punktem wyjścia do zwiedzania miasta. Mimo że hotel ma 4*, wymagałby gruntownego remontu. Parking w hotelowym garażu oferuje 7 miejsc parkingowych za opłatą 9 euro/dzień. Przestrzeń jest nieco ciasna dla większych samochodów i może być problem z wyjazdem. Nawet jeśli zapłacisz za parking na dzień i w ciągu dnia opuścisz miejsce, hotel nie gwarantuje, że miejsce parkingowe będzie dostępne po powrocie, mimo że za nie zapłaciłeś. Wyżywienie jest doskonałe, choć śniadania są monotematyczne. Ogólnie hotel jest starszej renowacji i nie odpowiada standardowi 4*. Całkowite usługi hotelu i wyposażenie oceniłabym na hotel 3*. Ośrodek narciarski Axamer Lizum był oddalony o 20 minut od hotelu.
Codzienne śniadania takie same. Chętnie zobaczyłabym urozmaicenie ciepłego bufetu. Kolacja była wyborem z menu. Każdego dnia jedzenie było fantastyczne i to przysłoniło drobne niedociągnięcia w obsłudze.
ZakwaterowaniePokoje były czyste. Łazienka przeszła częściową renowację. Wellness mały, z dość niefortunnym umiejscowieniem w piwnicy hotelu. Szlafrok za opłatą. Goście hotelowi to głównie japońscy turyści.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...