Hotel Apartamenty Oberscherntha

Austria, Skiwelt Brixental, Hopfgarten

Więcej o hotelu

od 1 572 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 230 736

Kategoria

***

Miasto

Hopfgarten

Kraj

Austria

Położenie

Rodzinnie prowadzone apartamenty Oberschernthann znajdują się w słonecznej lokalizacji bezpośrednio na terenie narciarskim SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental, powyżej środkowej stacji Hohe Salve na wysokości ok. 1000 m. Dzięki czemu, przy dobrych warunkach narciarskich możliwy jest zjazd na nartach pod sam obiekt. Do dolnej stacji Hohen Salve jest ok. 60 m. Centrum miejscowości Hopfgarten z obiektami handlowymi znajduje się w zasięgu 5 km. Do najbliższej trasy do narciarstwa biegowego jest również ok. 5 km. Tor saneczkowy znajduje się w odległości ok. 2 km.

Wyposażenie

Do wyposażenia obiektu należy recepcja i Wi-Fi. Parking i schowek na narty są bezpłatne w ilości 1/apart. i są dostępne ok. 150 m przy środkowej stacji wyciągu Schernthannlift.
Obiekt posiada strefę wellness z sauną, kabiną z podczerwienią, grotą z prysznicami i wody Kneippa za opłatą (godz. otwarcia wg info. na miejscu). Masaże są dostępne na zapytanie na miejscu (za opłatą).

Wyżywienie

Bez wyżywienia. Na zapytanie można na miejscu zarezerwować dostawę pieczywa (za opłatą).

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiRęczniki kuchenneSprzątanie końcoweNapój powitalnyŁóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (wg opisu)5% zniżki na kursy grupowe w partnerskiej szkółce narciarskiej

Opcjonalnie płatne na miejscu

Dostawa pieczywaKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu): 7,- € /os./dzieńMasaże (na zapytanie)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 1,50 € za osob./nocKeycard 2,- €

Zwierzęta domowe

Nie można przywieźć zwierząt domowych.

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Proszę zwrócić uwagę, że dojazd do apartamentów wymaga założenia łańcuchów na koła.Wstęp do strefy wellness dla dzieci od 15 roku życia.

Apartament 5-osob. (ok. 50 m?, maks. 4 dorosłych + 1 dziecko), SC

pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną rozsuwaną kanapą, TV sat. i radiemkuchnia z piekarnikiem, kuchenką z płytą ceramiczną, lodówką z zamrażarką, zmywarką do naczyń, ekspresem do kawy i czajnikiem elektrycznym
sypialnia z łóżkiem podwójnym i łóżeczkiem dla dziecka (dla dziecka do 5 lat włącznie)
łazienka z wanną lub prysznicem i WCbalkon lub tarasWi-Fi

Apartament 6-osob. (70 - 75 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną rozsuwaną kanapą, TV sat. i radiemkuchnia z piekarnikiem, kuchenką z płytą ceramiczną, lodówką z zamrażarką, zmywarką do naczyń, ekspresem do kawy i czajnikiem elektrycznym
2 sypialnie z łóżkiem podwójnym
łazienka z wanną lub prysznicem i WCbalkon lub taras
Wi-Fi

Dojazd

Kolej: Hopfgarten (w miejscowości), Wörgl (ok. 15 km), Kufstein (ok. 30 km)Przelot: Innsbruck (ok. 77 km), Salzburg (ok. 130 km), Monachium (ok. 156 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 10 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.
Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.
Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Maks. wysokość: 1957 mMin. wysokość: 620 mWys. miejscowość: 620 mWyciągi łącznie: 90Orczyki: 39Krzesełka: 35Gondole: 16Trasy łącznie: 288 kmTrasy zielone/niebieskie: 126 kmTrasy czerwone: 127 kmTrasy czarne: 35 km

Region narciarski Super Ski Card

Maks. wysokość: 3122 mMin. wysokość: 443 mWyciągi łącznie: 934Orczyki: 433Krzesełka: 310Gondole: 191Trasy łącznie: 2780 kmTrasy zielone/niebieskie: 1172 kmTrasy czerwone: 1296 kmTrasy czarne: 312 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 23 °C temperatura w nocy 7 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 17 °C temperatura w nocy 4 °C

 • Pt 9 °C temperatura w nocy -4 °C

 • Sob 11 °C temperatura w nocy -5 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień