Hotel Carpe Solem Rauris

Austria, Rauris

Więcej o hotelu

od 773 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 237 945

Kraj

AUSTRIA

Położenie

 do centrum Rauris ok. 900 m, do terenów narciarskich ok. 60 m, możliwy zjazd na nartach do obiektu.

Wyposażenie

hol z lobby, restauracja.

Wyżywienie

 bez wyżywienia.

Zakwaterowanie

apartamenty premium "Hochalm" (ok. 35 m2): wanna lub prysznic, WC, TV, WiFi, ogrzewanie, wnęka kuchenna (kuchenka gazowa lub elektryczna, czajnik, lodówka), sypialnia i pomieszczenie mieszkalno sypialne. Apartamenty premium "Kolmarspitze" (ok. 50 m2): wyposażone jak apartamenty premium "Hochalm", oddzielne WC. Apartamenty premium "Hocharn" (ok. 55 m2): wyposażone jak apartamenty premium "Hochalm", dodatkowa sypialnia, oddzielne WC. Apartamenty premium "Sonnblick" (ok. 80 m2): wyposażone jak apartamenty premium "Hochalm", dodatkowe dwie sypialnie. Apartamenty premium "Hochalm" balkon/taras (ok. 35 m2): wyposażone jak apartamenty premium "Hochalm", balkon lub taras.  Apartamenty premium "Kolmarspitze" balkon/taras (ok. 50 m2): wyposażone jak apartamenty premium "Kolmarspitze", balkon lub taras. Apartamenty premium "Hocharn" balkon/taras (ok. 55 m2): wyposażone jak apartamenty premium "Hocharn", balkon lub taras.  Apartamenty premium "Sonnblick" balkon/taras (ok. 80 m2): wyposażone jak apartamenty premium "Sonnblick", balkon lub taras. Apartamenty premium "Silberfenning" balkon/taras (ok. 70 m2): wyposażone jak apartamenty premium "Hochalm", dodatkowa sypialnia, balkon lub taras.
Końcowe sprzątanie w cenie. Do zapłacenia kaucja 200 EUR/apartament/pobyt.

Wellness

 łażnia parowa, sauna, kabina podczerwieni.

Opłata klimatyczna

ok. 2 EUR/dzień (od 16 lat).

Parkowanie

 parking w cenie, na zapytanie.

Zwierzę domowe

 na zapytanie, ok. 15 EUR/dzień.

Kategoria Nekera

 apartamenty, kategoria lokalna: apartamenty. 
Przyjazd od godz. 16:00, wyjazd do godz. 10:00. Check-in poprzez wyslanie E-mail z danymi uczestników i terminem przyjazdu na adres info@carpe-solem-rauris.at

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta.W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba).W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), LO (Lot).

W związku ze zmianami w przepisach sanitarnych oraz przekraczania granicy w poszczególnych krajach Nekera przygotowała listę wymaganych procedur wjazdowych do danego kraju - https

//www.nekera.pl/bezpieczne-wakacje/ Zachęcamy do sprawdzenia tych informacji przed Państwa wyjazdem
TELEFONICZNA OPIEKA W JEZYKU POLSKIM

Mocne strony

- możliwy zjazd na nartach do obiektu
- przestronne apartamenty

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 5 °C temperatura w nocy -7 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 2 °C temperatura w nocy -9 °C

 • Wt 0 °C temperatura w nocy -8 °C

 • Śr 5 °C temperatura w nocy -8 °C

 • Czw 0 °C temperatura w nocy -14 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień