Lucie Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ze względu na złą sytuację śniegową w górach hotel był półpusty i mieliśmy pełne obłożenie.
Ze względu na złą sytuację śniegową w górach hotel był półpusty i mieliśmy pełne obłożenie.
Kolacje były luksusowe, absolutnie!!! Śniadania były w porządku, tylko brakowało nam trochę warzyw, ale to szczegół.
ZakwaterowaniePokoje były ładne, czyste, sprzątane codziennie.
UsługiBasen w cenie, sauna i relaks również.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
