Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia Ocena: 4/5
od 1 709 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 709 zł za osobę
od 3 899 zł za osobę
od 1 012 zł za osobę
od 648 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 15 opinii)
Zablokowane opinie: 3
Jan K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Doskonałe zakwaterowanie
Doskonałe zakwaterowanie
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Petra M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękne wakacje w niesamowitym miejscu...
Piękne wakacje w niesamowitym miejscu...
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Jan K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Doskonałe zakwaterowanie
Doskonałe zakwaterowanie
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Super
Super
Doskonałe
UsługiW porządku
SportSuper
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Nasz pobyt nie był w zasadzie niczym zakłócony. Poza śnieżną nawałnicą, z którą hotel nie poradził sobie zbyt dobrze pod względem miejsc parkingowych. Musieliśmy sami odgrzebać samochód, aby ostatniego dnia móc wyjechać do domu. Przydalaby się większa pomoc ze strony hotelu.
Nasz pobyt nie był w zasadzie niczym zakłócony. Poza śnieżną nawałnicą, z którą hotel nie poradził sobie zbyt dobrze pod względem miejsc parkingowych. Musieliśmy sami odgrzebać samochód, aby ostatniego dnia móc wyjechać do domu. Przydalaby się większa pomoc ze strony hotelu.
Zimowe wakacje - plaży nie było.
WyżywienieWłasne wyżywienie.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było bardzo dobre. Wyposażenie kuchni odpowiadało standardowym potrzebom. Dla 6 osób świetny rozkład. Przydałoby się tylko lepsze miejsce do przechowywania nart. Zewnętrzne szafki z kiepskim zamkiem nie były zbyt wiarygodne.
UsługiNie mieliśmy opłaconych żadnych usług. Więc nie mogę ocenić.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Přemysl Bareš
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo ładne zakwaterowanie tuż obok stoku narciarskiego.
Bardzo ładne zakwaterowanie tuż obok stoku narciarskiego.
Mniejsze rozczarowanie z organizacji pokoju. Przed dokonaniem wiążącej rezerwacji dzwoniłem telefonicznie do biura podróży i powiedziano mi, że są tam 3 pokoje dwuosobowe. Niestety jest tam tylko jeden z łóżkiem małżeńskim, jeden pokój z dwoma łóżkami piętrowymi oraz dostawka w kuchni w postaci rozkładanej sofy dla dwóch osób. Nie zauważyłem tego w opisie wycieczki. Teraz jest to już podane w opisie zakwaterowania. Jestem pewien, że we wrześniu 2015, kiedy zamawiałem wycieczkę, nie było to podane, dlatego dzwoniłem i sprawdzałem rozmieszczenie. Nie było to możliwe do ustalenia nawet na stronach internetowych ośrodka (Family challet, SPA challet itp.), gdzie podają inne nazwy zakwaterowania niż na stronach biura podróży (trilo3, bilo2 itp.)
UsługiSzybkie zameldowanie i wymeldowanie. Możliwość zakupu skipassu bezpośrednio w recepcji.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Jan Palla
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byłem tam wielokrotnie, to świetne, super wakacje
Byłem tam wielokrotnie, to świetne, super wakacje
Jedliśmy sami i w lokalnych restauracjach. Bardzo dobre za rozsądną cenę
Zakwaterowaniejak dotąd najlepsze na zimowe wakacje w Austrii
Usługibez problemów, całkowicie w porządku
Sportświetnie utrzymane, bez kolejek, po prostu super
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...