Hotel Gasthof Mentenwirt (St. Michael)

Austria, Lungau / St. Michael, St. Michael im Lungau

Więcej o hotelu

od 979 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 96 218

Kategoria

***

Miasto

St. Michael im Lungau

Kraj

Austria

Położenie/wyposażenie

Prowadzony w tradycyjnym stylu obiekt Mentenwirt Pension & Appartements położony jest w odległości ok. 1 km od St. Michael i ok. 300 m od terenu narciarskiego Speiereck. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się bezpośrednio przed obiektem, a trasa narciarstwa biegowego przebiega w odległości 200 m.Do wyposażenia obiektu zalicza się recepcja, Wi-Fi, pokój wypoczynkowy, pokój śniadaniowy, bar, przechowalnia nart oraz miejsca parkingowe (ograniczona dostępność). Od zimy 2020/21 do dyspozycji gości jest również niewielka strefa wellness z sauną fińską i kabiną z podczerwienią (za opłatą).Pokoje/ApartamentyOdnowione w 2021 pokoje i apartamenty wyposażone są w prysznic/WC, TV kabl., Wi-Fi, radio, suszarkę do włosów i częściowo balkon. WyżywienieW przypadku rezerwacji pokoju zawarte w cenie wyżywienie HB obejmuje obfity, regionalny bufet śniadaniowy oraz 3-daniowe menu do wyboru wraz z bufetem sałatkowym na kolację. Menu bożonarodzeniowe i sylwestrowe jest zawarte w cenie. Dostępne są również dania wegetariańskie. Dania dietetyczne, bez glutenu i laktozy są dostępne za opłatą. W przypadku rezerwacji apartamentów oferta nie obejmuje wyżywienia. Na miejscu można zarezerwować śniadanie lub wyżywienie HB. Dodatkowo otrzymają Państwo 10% zniżki do restauracji. Menu sylwestrowe jest jednorazowo wliczone dla gości apartamentów.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoBielizna pościelowaRęcznikiSprzątanie końcoweMenu bożonarodzeniowe i sylwestrowe (wg opisu)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Dodatkowa bielizna pościelowa lub zestaw ręczników w apartamentachSaunaKabina z podczerwieniąŚniadania lub wyżywienie HB w apartamentach

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 3,- € za osob./nocKeycard: 5,- €

Zwierzęta domowe

Nie można przywieźć zwierząt domowych.

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Dzieci do 5 lat włącznie nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski. W towarzystwie osoby dorosłej dzieci z tej grupy wiekowej, które mogą siedzieć na kolanach na wyciągu i nie zajmują oddzielnego miejsca siedzącego, korzystają z wyciągu bezpłatnie. Podczas kursu jazdy na nartach oraz podczas samodzielnego korzystania z wyciągu dzieci potrzebują karnet narciarski (Minikarte), który należy zakupić w kasie wyciągu.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Apartament 6-osob. (ok. 58 m?), SC


pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną kanapą rozkładaną i TV
kuchnia z lodówką z zamrażalnikiem, kuchenką mikrofalową, piekarnikiem, zmywarką do naczyń i kuchenką
2 pokoje sypialne z łóżkiem podwójnym
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
Wi-Fi

Apartament 4-osob. (ok. 38 m?), SC


pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną kanapą rozkładaną i TV
kuchnia z lodówką z zamrażalnikiem, kuchenką mikrofalową i kuchenką
pokój sypialny z łóżkiem podwójnym
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
Wi-Fi

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB

sypialnia z 4 możliwościami spania, TV kabl. i radiem łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosówczęściowo balkonWi-Fi

Juniorsuite 5-osob. (ok. 35 m?), HB

Juniorsuite z dwoma pomieszczeniami, TV kabl. i radiempokój z łóżkiem podwójnym i pojedynczymsypialnia z łóżkiem piętrowymłazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosówbalkonWi-Fi

Pokój 3-osob. prysznic/WC, HB

pokój sypialny z podwójnym łóżkiem, łóżkiem pojedynczym, TV kabl. i radiem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
Wi-Fi

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB

sypialnia z łóżkiem podwójnym, TV kabl. i radiemłazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosówWi-Fi

Dojazd

Kolej: Tamsweg (ok. 15 km), Spittal-Millstätter See (ok. 45 km)Przelot: Salzburg (ok. 110 km), Klagenfurt (ok. 120 km), Innsbruck (ok. 240 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14

00).


Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).


Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Grosseck-Speiereck

Maks. wysokość: 2400 mMin. wysokość: 1095 mWys. miejscowość: 1075 mWyciągi łącznie: 10Orczyki: 4Krzesełka: 4Gondole: 2Trasy łącznie: 50 kmTrasy zielone/niebieskie: 26 kmTrasy czerwone: 17 kmTrasy czarne: 7 km

Region narciarski Lungo

Maks. wysokość: 2400 mMin. wysokość: 1066 mWyciągi łącznie: 57Orczyki: 21Krzesełka: 30Gondole: 6Trasy łącznie: 250 kmTrasy zielone/niebieskie: 109 kmTrasy czerwone: 110 kmTrasy czarne: 31 kmTrasy do skialpinizmu: 0 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od centrum miasta 0 m
 • Odległość od stoku narciarskiego 300 m
 • TV tak
 • Kącik dziecięcy tak
 • Przystanek autobusowy tak
 • Bar tak
 • Zwierzęta dozwolone tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Wifi tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 23 °C temperatura w nocy 9 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 24 °C temperatura w nocy 7 °C

 • Czw 24 °C temperatura w nocy 8 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień