Landhotel Post Ocena: 4/5
od 1 398 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 398 zł za osobę
od 889 zł za osobę
od 1 263 zł za osobę
od 831 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 15 opinii)
Zablokowane opinie: 2
Vladimír A.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zakwaterowanie, czystość, personel na piątkę. Skorzystaliśmy z basenu, dwa razy byliśmy w nim całkowicie sami, super. Popołudniowe przekąski mogłyby być nieco bardziej urozmaicone, ale najedliśmy się. Zdecydowanie polecam.
Zakwaterowanie, czystość, personel na piątkę. Skorzystaliśmy z basenu, dwa razy byliśmy w nim całkowicie sami, super. Popołudniowe przekąski mogłyby być nieco bardziej urozmaicone, ale najedliśmy się. Zdecydowanie polecam.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Roman Weber
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo dobre
Bardzo dobre
Wyśmienite - serwowane menu z wyborem zawsze spośród 3 dań głównych, doskonałe zupy, świetny bar sałatkowy, wszystko zakończone wyśmienitym deserem, takie wyżywienie, że w Czechach trzeba by szukać igłą. Wszystko było świeże, właśnie przygotowane, żadnych niepożądanych reakcji ze strony przewodu pokarmowego, które dość regularnie zdarzają mi się w naszych obiektach.
Absolutnym hitem były przekąski w formie samoobsługowego bufetu w godzinach od 16 do 17. Prawda, jeśli ktoś spędził czas na nartach, przegapił przekąskę, ale kolacja to w pełni wynagrodziła. All inclusive jest przyjemne, ale to raczej zabieg marketingowy, ponieważ i tak nie da się dużo więcej wypić i zjeść.
Styl wnętrza nie jest w moim guście, ale wszystko jest czyste, funkcjonalne, przestronne - nie można niczego poważnego zarzucić
Usługiusługi na wysokim poziomie, basen, sauna, bez konieczności opuszczania hotelu - luksus.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Andrea Kosinová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Nie podnieci ani nie urazi.
Nie podnieci ani nie urazi.
Ładna plaża z restauracją, z miłą obsługą i dobrym jedzeniem.
WyżywienieDoskonałe jedzenie z przyjemną i miłą obsługą.
ZakwaterowanieZakwaterowanie przestarzałe.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Vladimír A.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zakwaterowanie, czystość, personel na piątkę. Skorzystaliśmy z basenu, dwa razy byliśmy w nim całkowicie sami, super. Popołudniowe przekąski mogłyby być nieco bardziej urozmaicone, ale najedliśmy się. Zdecydowanie polecam.
Zakwaterowanie, czystość, personel na piątkę. Skorzystaliśmy z basenu, dwa razy byliśmy w nim całkowicie sami, super. Popołudniowe przekąski mogłyby być nieco bardziej urozmaicone, ale najedliśmy się. Zdecydowanie polecam.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Roman Weber
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo dobre
Bardzo dobre
Wyśmienite - serwowane menu z wyborem zawsze spośród 3 dań głównych, doskonałe zupy, świetny bar sałatkowy, wszystko zakończone wyśmienitym deserem, takie wyżywienie, że w Czechach trzeba by szukać igłą. Wszystko było świeże, właśnie przygotowane, żadnych niepożądanych reakcji ze strony przewodu pokarmowego, które dość regularnie zdarzają mi się w naszych obiektach.
Absolutnym hitem były przekąski w formie samoobsługowego bufetu w godzinach od 16 do 17. Prawda, jeśli ktoś spędził czas na nartach, przegapił przekąskę, ale kolacja to w pełni wynagrodziła. All inclusive jest przyjemne, ale to raczej zabieg marketingowy, ponieważ i tak nie da się dużo więcej wypić i zjeść.
Styl wnętrza nie jest w moim guście, ale wszystko jest czyste, funkcjonalne, przestronne - nie można niczego poważnego zarzucić
Usługiusługi na wysokim poziomie, basen, sauna, bez konieczności opuszczania hotelu - luksus.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Jiří Tuháček
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byliśmy zadowoleni z wakacji, dobra podróż, zakwaterowanie i jedzenie, przede wszystkim pogoda nam dopisała.
Byliśmy zadowoleni z wakacji, dobra podróż, zakwaterowanie i jedzenie, przede wszystkim pogoda nam dopisała.
Doskonałe wyżywienie, smak i przygotowanie potrawy znakomite, obsługa również, napoje dostępne przez cały dzień.
ZakwaterowanieŁadny, czysty hotel, pokój był raczej mały jak na zakwaterowanie 3 osób.
UsługiBez uwag, obsługa hotelu miła, doskonała, hotel rodzinny - dobre wrażenie, nie miałbym problemu, aby tam wrócić i polecić hotel również znajomym
SportNajbliższy ośrodek Bad Kleinkirchheim raczej średniej jakości, starsze wyciągi, gondole, dużo orczyków, talerzyków, ale znalazły się też ładne trasy zjazdowe, Katschberg bez zarzutu, piękne zjazdy /także dzięki wspaniałej pogodzie/
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zuzana K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byliśmy bardzo zadowoleni z hotelu, a zwłaszcza z personelu. Przyjemny, niewielki hotel, który nam odpowiadał. Jedzenie wyśmienite, personel bardzo miły. Co bym zarzuciła, to mała przestrzeń w strefie wellness. Ogólnie jednak oceniam hotel bardzo pozytywnie i na pewno bym tam wróciła.
Byliśmy bardzo zadowoleni z hotelu, a zwłaszcza z personelu. Przyjemny, niewielki hotel, który nam odpowiadał. Jedzenie wyśmienite, personel bardzo miły. Co bym zarzuciła, to mała przestrzeń w strefie wellness. Ogólnie jednak oceniam hotel bardzo pozytywnie i na pewno bym tam wróciła.
Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...