Hotel Zanker

Ocena: 4/5

Austria, Karyntia, Döbriach

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 400 m
  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 900 m
  • Odległość od stoku narciarskiego Nachylenie 16 km
  • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
  • Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw Kącik dziecięcy tak
  • Tenis Tenis tak
  • Golf Golf tak
  • Surfing Surfing tak
  • Hotel przy ulicy Hotel przy ulicy tak
  • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
  • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
  • Przystanek autobusowy Przystanek autobusowy tak
  • Bar Bar tak
  • Zwierzęta dozwolone Zwierzęta dozwolone tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia Kawiarnia tak
  • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak
  • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Nie oceniony (Na podstawie 15 opinii)

Zablokowane opinie: 2

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

Vladimír A.

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Zakwaterowanie, czystość, personel na piątkę. Skorzystaliśmy z basenu, dwa razy byliśmy w nim całkowicie sami, super. Popołudniowe przekąski mogłyby być nieco bardziej urozmaicone, ale najedliśmy się. Zdecydowanie polecam.

Zakwaterowanie, czystość, personel na piątkę. Skorzystaliśmy z basenu, dwa razy byliśmy w nim całkowicie sami, super. Popołudniowe przekąski mogłyby być nieco bardziej urozmaicone, ale najedliśmy się. Zdecydowanie polecam.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Roman Weber

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Bardzo dobre

Bardzo dobre

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Wyżywienie

Wyśmienite - serwowane menu z wyborem zawsze spośród 3 dań głównych, doskonałe zupy, świetny bar sałatkowy, wszystko zakończone wyśmienitym deserem, takie wyżywienie, że w Czechach trzeba by szukać igłą. Wszystko było świeże, właśnie przygotowane, żadnych niepożądanych reakcji ze strony przewodu pokarmowego, które dość regularnie zdarzają mi się w naszych obiektach.
Absolutnym hitem były przekąski w formie samoobsługowego bufetu w godzinach od 16 do 17. Prawda, jeśli ktoś spędził czas na nartach, przegapił przekąskę, ale kolacja to w pełni wynagrodziła. All inclusive jest przyjemne, ale to raczej zabieg marketingowy, ponieważ i tak nie da się dużo więcej wypić i zjeść.

Zakwaterowanie

Styl wnętrza nie jest w moim guście, ale wszystko jest czyste, funkcjonalne, przestronne - nie można niczego poważnego zarzucić

Usługi

usługi na wysokim poziomie, basen, sauna, bez konieczności opuszczania hotelu - luksus.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Andrea Kosinová

Ocena 3,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Nie podnieci ani nie urazi.

Nie podnieci ani nie urazi.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Ładna plaża z restauracją, z miłą obsługą i dobrym jedzeniem.

Wyżywienie

Doskonałe jedzenie z przyjemną i miłą obsługą.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie przestarzałe.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Vladimír A.

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Zakwaterowanie, czystość, personel na piątkę. Skorzystaliśmy z basenu, dwa razy byliśmy w nim całkowicie sami, super. Popołudniowe przekąski mogłyby być nieco bardziej urozmaicone, ale najedliśmy się. Zdecydowanie polecam.

Zakwaterowanie, czystość, personel na piątkę. Skorzystaliśmy z basenu, dwa razy byliśmy w nim całkowicie sami, super. Popołudniowe przekąski mogłyby być nieco bardziej urozmaicone, ale najedliśmy się. Zdecydowanie polecam.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Roman Weber

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Bardzo dobre

Bardzo dobre

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Wyżywienie

Wyśmienite - serwowane menu z wyborem zawsze spośród 3 dań głównych, doskonałe zupy, świetny bar sałatkowy, wszystko zakończone wyśmienitym deserem, takie wyżywienie, że w Czechach trzeba by szukać igłą. Wszystko było świeże, właśnie przygotowane, żadnych niepożądanych reakcji ze strony przewodu pokarmowego, które dość regularnie zdarzają mi się w naszych obiektach.
Absolutnym hitem były przekąski w formie samoobsługowego bufetu w godzinach od 16 do 17. Prawda, jeśli ktoś spędził czas na nartach, przegapił przekąskę, ale kolacja to w pełni wynagrodziła. All inclusive jest przyjemne, ale to raczej zabieg marketingowy, ponieważ i tak nie da się dużo więcej wypić i zjeść.

Zakwaterowanie

Styl wnętrza nie jest w moim guście, ale wszystko jest czyste, funkcjonalne, przestronne - nie można niczego poważnego zarzucić

Usługi

usługi na wysokim poziomie, basen, sauna, bez konieczności opuszczania hotelu - luksus.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jiří Tuháček

Ocena 3,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Byliśmy zadowoleni z wakacji, dobra podróż, zakwaterowanie i jedzenie, przede wszystkim pogoda nam dopisała.

Byliśmy zadowoleni z wakacji, dobra podróż, zakwaterowanie i jedzenie, przede wszystkim pogoda nam dopisała.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Sport 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Wyżywienie

Doskonałe wyżywienie, smak i przygotowanie potrawy znakomite, obsługa również, napoje dostępne przez cały dzień.

Zakwaterowanie

Ładny, czysty hotel, pokój był raczej mały jak na zakwaterowanie 3 osób.

Usługi

Bez uwag, obsługa hotelu miła, doskonała, hotel rodzinny - dobre wrażenie, nie miałbym problemu, aby tam wrócić i polecić hotel również znajomym

Sport

Najbliższy ośrodek Bad Kleinkirchheim raczej średniej jakości, starsze wyciągi, gondole, dużo orczyków, talerzyków, ale znalazły się też ładne trasy zjazdowe, Katschberg bez zarzutu, piękne zjazdy /także dzięki wspaniałej pogodzie/

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Zuzana K.

Ocena 4,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Byliśmy bardzo zadowoleni z hotelu, a zwłaszcza z personelu. Przyjemny, niewielki hotel, który nam odpowiadał. Jedzenie wyśmienite, personel bardzo miły. Co bym zarzuciła, to mała przestrzeń w strefie wellness. Ogólnie jednak oceniam hotel bardzo pozytywnie i na pewno bym tam wróciła.

Byliśmy bardzo zadowoleni z hotelu, a zwłaszcza z personelu. Przyjemny, niewielki hotel, który nam odpowiadał. Jedzenie wyśmienite, personel bardzo miły. Co bym zarzuciła, to mała przestrzeń w strefie wellness. Ogólnie jednak oceniam hotel bardzo pozytywnie i na pewno bym tam wróciła.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Sport 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...