Jiří D.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje były świetne
Wakacje były świetne
Basen na zewnątrz i kryty był bardzo dobry i czysty. Centrum wellness było ładne, ze względu na letnią pogodę skorzystaliśmy z niego na zamówienie tylko raz.
WyżywienieŚniadanie doskonałe. Na kolację bardzo smaczne sałatki, dobra zupa i smaczne danie główne - jakość około 75%.
ZakwaterowanieZakwaterowanie zgodne z naszymi oczekiwaniami.
UsługiUsługi hotelowe we wszystkich aspektach doskonałe.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)





