Hotel Zum Pinzger

Austria, Hochzillertal / Hochfügen, Stumm

Więcej o hotelu

od 1 494 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0 / 5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 82 241

Kategoria

****

Miasto

Kaltenbach - Ried - Stumm

Kraj

Austria

Położenie/wyposażenie

Prowadzony przez rodzinę Hotel zum Pinzger położony jest w sercu Stumm. Obiekty handlowe i kawiarnia znajdują się w okolicy. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się przed budynkiem (ok. 70 m) i dotrą nim Państwo wygodnie do oddalonego o ok. 1,5 km wyciągu w Kaltenbach. Najbliższa trasa do narciarstwa biegowego zlokalizowana jest w odległości ok. 50 m.

Przytulny hotel posiada hol z recepcją i kącikiem wypoczynkowym, windę, Wi-Fi, salę śniadaniową, restaurację, przytulną tradycyjną izbę, bar, pokój zabaw dla dzieci, przechowalnię sprzętu narciarskiego z suszarką do butów i taras. Bezpłatne miejsca parkingowe i garaż (za opłatą, konieczność wcześniejszego zgłoszenia) są również dostępne przy hotelu.Ponadto do Państwa dyspozycji jest strefa wellness o pow. ok. 230 m? (w godz. 15

00 - 19:30, zastrzeżone prawo do zmian godzin) z sauną, sanarium, łaźnią z solami i aromatyczną, terapią światłem i prysznicami relaksacyjnymi, kabiną z podczerwienią i pokojem relaksacyjnym. Solarium i masaże można zamówić za opłatą.

PokojeJasne i przestronne pokoje posiadają prysznic/WC, TV sat., radio, telefon, Wi-Fi, sejf, suszarkę do włosów, lusterko kosmetyczne i częściowo balkon.WyżywienieZawarte w cenie wyżywienie HB PLUS obejmuje napój powitalny, śniadanie w formie bufetu, podwieczorek narciarski (w godz. 15

00 - 17:00) i 5-daniowe menu do wyboru z bufetem sałatkowym z tyrolskimi specjałami na kolację. Dla najmłodszych gości serwowane jest dziecięce menu. Dania wegetariańskie, jak również bez glutenu, czy laktozy są dostępne na zapytanie.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Napój powitalnySejf (w pokoju)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)Bon zniżkowy o wartości 20,- € na lot paralotnią z instruktorem

Opcjonalnie płatne na miejscu

Solarium: ok. 7,- € / jednostkęMasażeGaraż: 5,- € /dzień (konieczność wcześniejszego zgłoszenia)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,20 € za osob./nocKeycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Nie można przywieźć zwierząt domowych.

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 1-osob. prysznic/WC, HB PLUS

jasne i przytulne pokoje z TV sat.częściowo balkon

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB PLUS

jasne i przestronne pokoje z dostawkami lub łóżkiem chowanym w szafie oraz TV sat.częściowo balkon

Dojazd

Kolej: Kaltenbach-Stumm (w miejscowości), Jenbach (ok. 15 km)Przelot: Innsbruck (ok. 60 km), Salzburg (ok. 135 km), Monachium (ok. 170 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14

00).


Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).


Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch

Maks. wysokość: 2378 mMin. wysokość: 600 mWys. miejscowość: 558 mWyciągi łącznie: 43Orczyki: 21Krzesełka: 13Gondole: 9Trasy łącznie: 107 kmTrasy zielone/niebieskie: 33 kmTrasy czerwone: 53 kmTrasy czarne: 21 km

Region narciarski Zillertaler Superskipass

Maks. wysokość: 3250 mMin. wysokość: 630 mWyciągi łącznie: 180Orczyki: 76Krzesełka: 60Gondole: 44Trasy łącznie: 506 kmTrasy zielone/niebieskie: 171 kmTrasy czerwone: 274 kmTrasy czarne: 61 kmTrasy do skialpinizmu: 36 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od centrum miasta 10 km
 • Odległość od stoku narciarskiego 1.7 km
 • Basen wewnętrzny tak
 • TV tak
 • Kącik dziecięcy tak
 • Przystanek autobusowy tak
 • Bar tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Wifi tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 22 °C temperatura w nocy 10 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 27 °C temperatura w nocy 8 °C

 • Śr 27 °C temperatura w nocy 11 °C

 • Czw 23 °C temperatura w nocy 11 °C

 • Pt 15 °C temperatura w nocy 11 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień